Maroon 5 - Don't Wanna Know (Klip)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sokak sanati yeni bir haber konusu açtı

images-7.jpg

Solisti Adam Levine olan Maroon 5 grubu bu yılında hitini çıkardı. 2014 yılında Sugar ile yıla damga vuran ekibin yeni şarkısı Don't Wanna Know kliplendi. Kendrick Lamar katkılı Don't Wanna Know oldukça şirin olan klibi ilk ayında 60 milyon izlendi.​

Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sokak sanati yeni bir haber konusu açtı

images-7.jpg

Solisti Adam Levine olan Maroon 5 grubu bu yılında hitini çıkardı. 2014 yılında Sugar ile yıla damga vuran ekibin yeni şarkısı Don't Wanna Know kliplendi. Kendrick Lamar katkılı Don't Wanna Know oldukça şirin olan klibi ilk ayında 60 milyon izlendi.​

Orijinal formatta oku

bu daha hallice biraz:)
en azından müzik ritmi kulağa hoş geliyor adamda tip olmasada :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zaten şarkı konusundan anlıyor dizi bir kaç hatası oluyor.:A

tam tersi şarkıda değilde dizi konusund benimle ortak yönleri var CW hariç tabi :) mesela lucifer da kader ortağıyız, ama güzel dizileri izlerken bazen en pis dizilerede bulaşabiliyor adamda sınır yok :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
benim kanal fox değilki CW haricinde hepsi benim sayılır :)
cw den exgirlfrendli şeye bakacaktım ordada hevesim kursağımda kaldı :)
Flash'a 1.bölüm bakmıştın sen ayoll hatta uzun bir yorumunda vardı ayy çok hata ettin bırakmakla vlla 1.bölümden sonra kaçıp gitmiştin :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Flash'a 1.bölüm bakmıştın sen ayoll hatta uzun bir yorumunda vardı ayy çok hata ettin bırakmakla vlla 1.bölümden sonra kaçıp gitmiştin :F :F :F
diğer oğlan kimdi hanı besili bir oğlan vardı onada bir bölüm bakmıştım :) ama birer bölüm izlemekten sayılmaz sadce değerlendirmek için katlandım o bölümlere hiç izlemesem bu sefer @Forumdash izlemeden nerden kötü olduğunu anladın diye feryat figan edecekti iyiki izlemiştimde ne kadar pis şeyler izlediğinize şahit oldum :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diğer oğlan kimdi hanı besili bir oğlan vardı onada bir bölüm bakmıştım :) ama birer bölüm izlemekten sayılmaz sadce değerlendirmek için katlandım o bölümlere hiç izlemesem bu sefer @Forumdash izlemeden nerden kötü olduğunu anladın diye feryat figan edecekti iyiki izlemiştimde ne kadar pis şeyler izlediğinize şahit oldum :))
hahaha ayy evet ama bizseninle anlaşma yapıyorduk ben senin dediğin bir dizinin 1.bölümüne bakıyordum sende benim cw in bir kaç dizisine baktırdım sana arrow dizisiydi ayoll oliver o adamada kafayı takmıştın bir ara sürekli laf ediyordun :F :F :F

constantine geldiği zaanda izlemiştin arrowu :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha ayy evet ama bizseninle anlaşma yapıyorduk ben senin dediğin bir dizinin 1.bölümüne bakıyordum sende benim cw in bir kaç dizisine baktırdım sana arrow dizisiydi ayoll oliver o adamada kafayı takmıştın bir ara sürekli laf ediyordun :F :F :F

constantine geldiği zaanda izlemiştin arrowu :F

constantine hatrına izlemiştim :) o adamı seviyorum harika oynuyor konu olmasada izlettiriyor kendisini :)