Mario Gomez Resmen Wolfsburg’ta!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Mario Gomez Resmen Wolfsburg’ta!

1437211703195.jpg

Geçen sezon kiralık olarak Beşiktaş forması giyen Alman yıldız Mario Gomez, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg'la anlaştı.

Yıldız golcü, Wolfsburg ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Alman kulübü tarafından da Twitter ve internet adresinden resmen açıklandı.

Mario Gomez yeni takımında kendisiyle özdeşleşen 33 numaralı formayı giyecek.

Sözleşmenin detayları konusunda henüz açıklama yapılmazken Beşiktaş'ın bonservis bedelinin yüzde 50'sini alacağı da gelen haberler arasında.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro isteyip Şampiyonlar Ligi'nde oynamayan Wolfsburg'a gitmek. Takımımız bu transferden 3.2 milyon Euro kazanacak bu güzel tabi ki. Allah bereket versin.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Borussia Dortmund'un gündemindeydi, oraya transfer olsa daha iyi olurdu. Wolfsburg çok iyi bir tercih değil. Wolfsburg yerine Beşiktaş'a geri dönmesi daha iyi tercih olurdu. Ne diyelim, hayırlı olsun. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Wolfsburg, Beşiktaş'tan büyük takım. Umarım yeri doldurulamaz.
Wolfsburg Avrupa'nın en kötü şehri yaşanacak yer değil, bütün futbolcular kaçıyor oradan. Çünkü araba fabrikası ve yan sanayiden başka bir şey yok. Arkalarında Volkswagen olmasa takım ayakta duramaz. Türkiye'nin Başakşehir'i diyebiliriz. Almanya'da yaşayan arkadaşlar çok daha iyi bilir. @legolas9900

Ayrıca Wolsburg'un Edin Dzeko'lu dönemi iyiydi sen orada kalmışsın, şu anki takım geçen sezon ligi 8. sırada bitirdi Avrupa'da yoklar yani.

Gomez bizim oyuncumuz değildi kiralık biliyorsun. Avrupa Şampiyonası, İstanbul havaalanı patlaması ve darbe girişimi olmasaydı Beşiktaş'ta kalabilir miydi? Evet kalırdı. Kendisi tüm Beşiktaşlıların çok sevdiği bir oyuncu, bende çok seviyorum ama gidenin yeri dolmaz diye bir şey yok. Bu saatden sonra da gelmesini istemezdim zaten. Sakatlığı dolayısıyla bugüne kadar hiç çalışma yapamadı. Bugün çalışmaya başlasa 1 veya 1,5 ay sora hazır olur. Çünkü bünyesi çok ağır ve zamanla form tutuyor. Sezon başı kampını geçirmeyen bir oyuncudan fazla bir verim beklenmemeli. Buraya yazıyorum Mario bu sezon hangi takımda oynarsa oynasın 15 golü geçemez. Beşiktaş'ta da olsa fark etmez. Geçtiğimiz sezon Avrupa Şampiyonasına gitmek için kendini yırttı.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Wolfsburg Avrupa'nın en kötü şehri yaşanacak yer değil, bütün futbolcular kaçıyor oradan. Çünkü araba fabrikası ve yan sanayiden başka bir şey yok. Arkalarında Volkswagen olmasa takım ayakta duramaz. Türkiye'nin Başakşehir'i diyebiliriz. Almanya'da yaşayan arkadaşlar çok daha iyi bilir. @legolas9900

Ayrıca Wolsburg'un Edin Dzeko'lu dönemi iyiydi sen orada kalmışsın, şu anki takım geçen sezon ligi 8. sırada bitirdi Avrupa'da yoklar yani.

Gomez bizim oyuncumuz değildi kiralık biliyorsun. Avrupa Şampiyonası, İstanbul havaalanı patlaması ve darbe girişimi olmasaydı Beşiktaş'ta kalabilir miydi? Evet kalırdı. Kendisi tüm Beşiktaşlıların çok sevdiği bir oyuncu, bende çok seviyorum ama gidenin yeri dolmaz diye bir şey yok. Bu saatden sonra da gelmesini istemezdim zaten. Sakatlığı dolayısıyla bugüne kadar hiç çalışma yapamadı. Bugün çalışmaya başlasa 1 veya 1,5 ay sora hazır olur. Çünkü bünyesi çok ağır ve zamanla form tutuyor. Sezon başı kampını geçirmeyen bir oyuncudan fazla bir verim beklenmemeli. Buraya yazıyorum Mario bu sezon hangi takımda oynarsa oynasın 15 golü geçemez. Beşiktaş'ta da olsa fark etmez. Geçtiğimiz sezon Avrupa Şampiyonasına gitmek için kendini yırttı.
Şehir açısından değerlendirmedim. Wolfsburg geçen yıl çeyrek final oynadı Şampiyonlar Ligi'nde. Beşiktaş'ın gruptan çıkmayı bırak 5-6 sene sonra katıldığı bir organizasyon. Real Madrid'i de elemeye çok yaklaşmışlardı. Şunu da söyleyeyim, eğer Wolfsburg ligde istikrarlı bir görüntü çizerse Gomez 15 golün altına inmez. Geçen sezonki gibi 26 gol atamayabilir ama Bundesliga'nın seviyesini düşündüğümüzde. Zaten Lewandowski bile 30 tane atmış Bayern gibi gol makinesi bir takımda. Gomez de maksimum 25 minimum 15 atar.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şehir açısından değerlendirmedim. Wolfsburg geçen yıl çeyrek final oynadı Şampiyonlar Ligi'nde. Beşiktaş'ın gruptan çıkmayı bırak 5-6 sene sonra katıldığı bir organizasyon. Real Madrid'i de elemeye çok yaklaşmışlardı. Şunu da söyleyeyim, eğer Wolfsburg ligde istikrarlı bir görüntü çizerse Gomez 15 golün altına inmez. Geçen sezonki gibi 26 gol atamayabilir ama Bundesliga'nın seviyesini düşündüğümüzde. Zaten Lewandowski bile 30 tane atmış Bayern gibi gol makinesi bir takımda. Gomez de maksimum 25 minimum 15 atar.
Mario patlama ve darbe girişiminden dolayı şehirden kaçtığını belirtti ya. Ayrıca Wolsburg'tan bizden kazandığı paranın yarısını kazanacak.

Ben sana diyorum ki adam sakatlığından dolayı tek bir gün antrenman yapmadı. Bugün çalışmaya başlasa 1-1,5 ayda formunu bulur.

20-25 gol atmak kolay değil. Fiorentina'da 2 sezonda 4 gol attığını unutmayalım. Beşiktaş'ta Oğuzhan, Sosa, Quresma, Gökhan Töre bütün oyuncular ona çalışıyordu.

Wolsburg'ta benim gördüğüm ağzının içine pas atacak adam yok. Sezon ortasında benim dediğime gelirsin, bu yazı burada kalsın. :)