Marco Polo İptal Edildi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Marco Polo İptal Edildi!

marco-polo-season-2-premiere-date.jpeg

Netflix platformunda yayınlanan Marco Polo'dan kötü haber geldi.

Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren ve başrollerinde Benedict Wong, Joan Chen Zhu Zhu, Chin Han ve Olivia Cheng gibi isimlerin yer aldığı Joachim Ronning ve Espen Sandberg'in yönetmenliğini üstlendiği yapım iptal edildi. Netflix dizinin yeni sezonunu (3. sezon) onaylamadı.

12 Aralık 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan dizinin her sezonu 8 bölümden oluşmaktaydı.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün gece Black Mirror izlerken Netflix'ten izleyeceklerim aklıma gelmişti. Bu dizi bi an aklıma düşmüştü. Fragmanlarda bol görselli bir diziydi. Dizinin senaryosu ve gidişati fossa demek:T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bir dizinin daha sonunu getirdin mutlu musun? :) @destere

bu dizinin ikinci sezonunu izlememiştimki üçüncü sezondan bahsedilmiş iki ne zaman yayınlandı :)

Dün gece Black Mirror izlerken Netflix'ten izleyeceklerim aklıma gelmişti. Bu dizi bi an aklıma düşmüştü. Fragmanlarda bol görselli bir diziydi. Dizinin senaryosu ve gidişati fossa demek:T:
harika bir diziydi ilk sezon süperdi ikinci sezonu izlemediğim için yorum yapamayacağım :) bitmesi kötü olmuş gerçi unutmuştum diziyide sezon uzatıldı diye diziden haberdar olsaydım dha iyiydi :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu dizinin ikinci sezonunu izlememiştimki üçüncü sezondan bahsedilmiş iki ne zaman yayınlandı :)

harika bir diziydi ilk sezon süperdi ikinci sezonu izlemediğim için yorum yapamayacağım :) bitmesi kötü olmuş gerçi unutmuştum diziyide sezon uzatıldı diye diziden haberdar olsaydım dha iyiydi :)
Toplu olarak 1 Temmuz'da yayınlandı. Öve öve bitiremeyip, etme sürgünüm bu diziyi mutlaka izlemen gerek diyordun ya. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk sezonu senaryo olarak vasat, görüntü kalitesi olarak iyi bir diziydi. Çok uzun bir ara verdi ve 2. sezona başlamama rağmen unuttuğumu fark ettim o yüzden devam etmedim. Ama unutulmayacak sahneler ve izletti bana ve Kubilay kağan rolü ile Benedict Wong'dan unutulmayacak bir oyunculuk performansı gördüm.:D
Ayrıca Moğol kültürünü izlemekte zevkliydi. @Billy Kane bırakmayacaksan izle derim.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Toplu olarak 1 Temmuz'da yayınlandı. Öve öve bitiremeyip, etme sürgünüm bu diziyi mutlaka izlemen gerek diyordun ya. :)
ikinci sezonki toplu performansı kaçırdım işte :))

İlk sezonu senaryo olarak vasat, görüntü kalitesi olarak iyi bir diziydi. Çok uzun bir ara verdi ve 2. sezona başlamama rağmen unuttuğumu fark ettim o yüzden devam etmedim. Ama unutulmayacak sahneler ve izletti bana ve Kubilay kağan rolü ile Benedict Wong'dan unutulmayacak bir oyunculuk performansı gördüm.:D
Ayrıca Moğol kültürünü izlemekte zevkliydi. @Billy Kane bırakmayacaksan izle derim.:A
aynı durumdaymışız yani sende ilk sezonda kaldın :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Üzüldüm ağır bir diziydi ama güzeldi. Dizinin kendisi ve jenerik müziği unutulmaz

Bölüm sonlarında bunu duyduğumu hatırladım ve özlemişim diziyi onu anladım. 2. Sezona bakabilirim.:D Dizinin ilk sezonunu 2 günde bitirmiştim güzel Diziydi gerçekten.:D