CBS Man With a Plan - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın önde gelen ulusal kanallarından CBS'te iddialı bir yeni komedi dizisi başlıyor...

7 kez Emmy adayı olan ve son olarak Episodes'ta izleyici karşısına çıkan Matt LeBlanc'ın başrolünde yer aldığı dizi geçtiğimiz akşam yayına başladı...

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

e23842068b417fbdf54c165e91a2.jpeg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Matt LeBlanc'ı izlemeyi özledim. Friends'ten ördeği ve tavuğunu bile özledim. Bir an önce altyazısı çıksa da izlesem. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Matt LeBlanc'ı özlemişim. Adam bir harika ya, izlemesi en çok keyif veren oyunculardan. Joey'yi oynuyor bu dizide ve Joey'nin baba versiyonu gibi ama buna itirazım yok. Daha bile iyi benim gibi Joey hayranı için. :D

Diziye gelirsek itiraf etmek gerekirse biraz bayat. 90lardan kalmış sitcomlar gibi bir havası var. Komik olmayan yerlerde gülme efekti kullanılmış ama gerçekten güldürdüğünü yerler de var. Cast zayıf keşke planlandıı gibi Jenna Fischer kalsaymış anne rolünde. :(

Genel olarak sevdim diyebilirim tabii beklentiler başta daha fazlaydı da eleştiriler sonrası beklentilerimi düşürmüştüm. :D

7/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben unutmuşum bu dizinin başlayacağından. :eek: Birkaç bölüm biriksin izlerim.

Bu arada Episodes iptal mi oldu, bu dizi başladığına göre devam etmez herhalde. :( @OzaN

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Yani çok bilindik şeylerle gelmişler ama ben yine de sevdim. Matt LeBlanc'ın her hareketi ve lafına gülebilen bir insanım yani onun dizideki varlığı yeterli benim için.

Anneyi oynayan Liza Snyder, gayet tatlı hoş bir bayan bence. LeBlanc ile birbirine yakıştırdım ben. Dizi, konu olarak ilk bölüm itibariyle tutuk başladı. Yoksa başroller ve çocuk oyuncularda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yan rollerin pek bir varlığı yoktu. LeBlanc'a yancılık yapacak olan adamı hiç gözüm tutmadı.

İlerleyen bölümlerde üzerine koyması dileğiyle...

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

İlkine göre daha güzel bir bölümdü.

Steelers maçıyla ilgili yalanlar gayet eğlenceliydi. Matt LeBlanc'ın abisi Don'ı oynayan kişi çok yakışmış diziye, her ne kadar karısını oynayan Marcy'yi sevmesem de.

Bu arada Matt LeBlanc'ı izlerken Joey gözümün önünden gitmiyor bir türlü. Yaşlılığına alışamayacağım galiba.

7.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Gayet eğlenceli bölümdü. Matt LeBlanc'ı izlemek büyük keyif. Sırf mimikleri yetiyor zaten güldürmeye. Joey ile aynı mimikler ama olsun. :D

Tek sorunu çok güldürmeye kasıyor ve güldürmeyen yerlerde efekt olması ortada sorun varmış gibi hissettiriyor. :):)

7+ /10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

K*ç muhabbeti ve okuldaki eğitimci kadınla olan kısım epey sıkıcıydı. Bence de ilk iki bölümün altında bir bölümdü.

6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x4

İlk üç bölümün üstünde çok güzel bir bölümdü.

Matt LeBlanc'ın evlendikleri günle ilgili hiçbir şeyi doğru hatırlamaması, Andi'nin gelinliğine yağlı elini silmesi, mağazadaki satıcı komik elemanla olan sohbet çok güzeldi. :)

Adam, çok fazla kılıbık. Biraz daha korkmayıp eşine cevap verebilse eminim daha güzel bölümler ortaya çıkacak. :)

Okul ve meymenetsiz suratlı eğitimci kadını göstermedikleri için de ayrıca mutlu oldum. :)

Bu bölümde olduğu gibi, Don ve aileler üzerinden bölümleri götürürseler dizi çok daha fazla sevilecektir.

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x5

Bir önceki güzel bölümün altında kaldı. Sıkıldığımı söyleyemem ama konusunu sevmediğim için beklentimi karşılayamadı.

6.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4 1x5

İki bölüm de fena değildi. Haftaiçi izledim ve yorum yapmayı unutmuşum o yüzden detayları tam hatırlamıyorum ama izletiyor yani dizi kendini. Evet Matt LeBlanc olmasa yüzüne bakmayacağımız bir dizi olurdu belki ama Matt LeBlanc var, iyi ki var. :):)

7/10 7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6

Ortalama bir bölümdü. Şeker oyunu güzeldi. Andi'nin ağlama numarasıyla herkesi ikna etmesi de. Küçük fasulyenin kardeşine ''erkek ol'' sözü de iyiydi. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Güzel bir bölümdü. Adam'ın küçük kızıyla olan Noel Baba diyaloğu, çocuklara benzinciden aldığı Noel hediyeleri ve son olarak büyük kızı için çaldığı günlük (yakın arkadaşının günlüğü) çok iyiydi. :)

7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Matt LeBlanc'ı özlemişim. Adam bir harika ya, izlemesi en çok keyif veren oyunculardan. Joey'yi oynuyor bu dizide ve Joey'nin baba versiyonu gibi ama buna itirazım yok. Daha bile iyi benim gibi Joey hayranı için. :D

Diziye gelirsek itiraf etmek gerekirse biraz bayat. 90lardan kalmış sitcomlar gibi bir havası var. Komik olmayan yerlerde gülme efekti kullanılmış ama gerçekten güldürdüğünü yerler de var. Cast zayıf keşke planlandıı gibi Jenna Fischer kalsaymış anne rolünde. :(

Genel olarak sevdim diyebilirim tabii beklentiler başta daha fazlaydı da eleştiriler sonrası beklentilerimi düşürmüştüm. :D

7/10
1x7

Güzel bir bölümdü. Adam'ın küçük kızıyla olan Noel Baba diyaloğu, çocuklara benzinciden aldığı Noel hediyeleri ve son olarak büyük kızı için çaldığı günlük (yakın arkadaşının günlüğü) çok iyiydi. :)

7.5/10

ilk bölüme baktım vasat bir komedi episodes un tırnağı etmez? episodes un sadece carol u bu diziyi üçe katlar kalitede:)
sıradan bir sitkom, klasik gülme efektlerinin senden önce güldüğü hayal kırıklığı bir dizi gülme efektinin olduğu kısımlarda gülüpte eşlik edemedim efektlere ne yazıkki? ve ilk ve kendim açımdan son bölümü izleyip diziden elimi ayağımı çekiyorum :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk bölüme baktım vasat bir komedi episodes un tırnağı etmez? episodes un sadece carol u bu diziyi üçe katlar kalitede:)
sıradan bir sitkom, klasik gülme efektlerinin senden önce güldüğü hayal kırıklığı bir dizi gülme efektinin olduğu kısımlarda gülüpte eşlik edemedim efektlere ne yazıkki? ve ilk ve kendim açımdan son bölümü izleyip diziden elimi ayağımı çekiyorum :)
Bendeki Joey sevgisini bir bilsen...