Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Maddi Sıkıntı Çeken İşçi, TBMM Önünde Kendini Yaktı!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Harunnn60 tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Harunnn60

Harunnn60 Süper Moderatör
    Süper Mod.

TBMM yakınında bir işçi, geçim sıkıntısı çektiği gerekçesiyle kendini ateşe verdi. İşçi, polislerin müdahalesi ile son anda kurtarıldı.

Doğan Haber Ajansı'nın (DHA) haberine göre, TBMM Dikmen girişinin yaklaşık 50 metre yukarısında bulunan Meclis Hastanesi önüne elindeki benzin bidonuyla gelen 39 yaşındaki S.A. maddi sıkıntılar nedeniyle kendini ateşe verdi. Meclis polislerinin hızlıca müdahale etmesinin ardından S.A.’nın alev alan kıyafetleri söndürüldü. Kafasının sol tarafında yanık olduğu belirlenen S.A. olay yerine gelen ambulansla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Okudum Okudum x 1
  2. papuleoo

papuleoo Well-Known Member

Geçim sıkıntısı gerçekten çok büyük bir sıkıntı. Yaşamayan bilmez. Ama  bir cana kıymak bana doğru gelmiyor. (caiz durumlar dışında)

Hükümet artık vatandaşların bu beklentilerini dikkate almalı. Özellikle asgari ücretin 2000 üstüne çıkarılması gerekir. Belki zorluklar olacaktır ama ekonomik sıkıntı yüzünden bir vatandaş canına kıymaya kalkışıyorsa bunun vebalini kimse veremez.

• Aynen Aynen x 1
  3. batuhankaralar

batuhankaralar FF Premium+
    Favori Üye

1 haftaya kalmaz bakanlardan birisi ziyaret eder, 1 aya kadar havuz gazetelerinin birinde FETÖ'cü olduğu iddia edilir. Bu ülkede işler böyle, eskiden kasa fırlattıklarında kriz çıkıyordu şimdi benzin döküp yakıyorlar tık yok :(

• Beğendim Beğendim x 2
  4. yatutarsa

yatutarsa Esaslı hoyrat sevişmelerden anlar bendeki kalp
    Favori Üye

Ecevit'e yazarkasa atan vatandaş geldi aklıma. Ne acı, ülke bunca yıla rağmen aynı yerde mi?

• Aynen Aynen x 1
  5. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

her güncel haber konusunda olan arkadaşlar bu konuda yok klasik siyasal islamcı tavrı :)))

Sayfayı Paylaş