Müziğin Yolculuğu 13.Bölüm ( 2006 Yılının Hit 18 Parçası )

Sizce Yılın Şarkısı Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
YILIN ŞARKISI ÖDÜLLERİNDE
Altın Kelebek Ödüllerinde Serdar Ortaç - Dansöz
Kral Tv Müzik Ödüllerinde Demet Akalın - Afedersin

LİSTEMİZDE OLUPTA DİĞER ÖDÜL ALANLAR
Kral tv Ödülleri : En iyi Pop Kadın - Demet Akalın

Altın Kelebek : En İyi Kadın Solist - Demet Akalın
Altın Kelebek : En İyi Erkek Solist - Serdar Ortaç
Kral tv Ödülleri : En iyi Grup - Hepsi
Kral tv Ödülleri : En iyi Rock Erkek - Barış Akarsu
Kral tv Ödülleri : En İyi Arabesk/ Fantazi Erkek - İsmail Yk
Kral Tv Ödülleri : En iyi çıkış yapan erkek - Murat Boz
Altın Kelebek : En iyi çıkış yapanlar - Emre Aydın / Murat Boz
Altın Kelebek : Başarı Ödülü - Kenan Doğulu ve Yılın Klibi Çakkıdı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere basa alinmis :F

Listeye üstten baktimda hic sevecegim sarki yok gibi :D bazilarinida bilmiyorum.
bi dinlemek gerekiyor.
can catlasa belki 3 tane oylayacagim gibi görunuyor
hhahaha tabi hepsini işaretlemene gerek yok cnm 3-4 şarkı beğensende yeter ama racapları dinleyince sevdiğin bir kaç şarkı keşfediceğini düşünüyorum tabi slowa göre hareketli bir liste
:A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
hhahaha tabi hepsini işaretlemene gerek yok cnm 3-4 şarkı beğensende yeter ama racapları dinleyince sevdiğin bir kaç şarkı keşfediceğini düşünüyorum tabi slowa göre hareketli bir liste
:A :A :A
yarisini dinledim Eylemi severim :D hareketli olmasina ragmen onuda sececem :Z sonra diger yarisini dinlerim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hepsi, Eylem, Yıldız ve Yüksek Sadakat dışındakilere oyumu verdim :D

Koridor'u çıkaramadım ama şarkıları güzelmiş bu yüzden kaptılar oyumu :A

Gözlerin şarkısını her dinlediğimde duygulanırım, yine duygulandım, çok erken bıraktın bizi be Barış abi :(

Fark Var'ı dinlediğinde Maraz Ali ve attığı dayakları hatırlamayan bizden değildir :A

Tabii listeye ek olarak benim de paylaşmak istediğim şarkılar var, isteyen dinleyebilir :A

Emeklerine sağlık @Çiğdem- ciğim :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Oylarimi kullandim. Ne yillarmis be dedirtti liste. Ellerine saglik Cigdem. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hepsi, Eylem, Yıldız ve Yüksek Sadakat dışındakilere oyumu verdim :D

Koridor'u çıkaramadım ama şarkıları güzelmiş bu yüzden kaptılar oyumu :A

Gözlerin şarkısını her dinlediğimde duygulanırım, yine duygulandım, çok erken bıraktın bizi be Barış abi :(

Fark Var'ı dinlediğinde Maraz Ali ve attığı dayakları hatırlamayan bizden değildir :A

Tabii listeye ek olarak benim de paylaşmak istediğim şarkılar var, isteyen dinleyebilir :A

Emeklerine sağlık @Çiğdem- ciğim :A
tekrar tek bölüme dönünce dışarıda yine kalan şarkılar oldu evet cnm birde 20 şarkıyıda 18 e indirdik çünkü anket dısındakılerle pek ilgilenen olduğunu düşünmüyorum :A

şu kenan doğulunun ne hakkı yenildi yazık vlla adama yonca evcimik ödülü açıklarken kim kazandı diye sordu tüm salon kenan diye yıkıldı yoncada keremcem diyince salon sustu :A adamın şarkısı doğrusu dürüst tutmamıştı bile :A aynı bir olayda 2003 te yaşanmıstı zerrin tarkanı açıklamadan önce kenanın alıcağını düşünmüştüm ben demişti yanı müziğin yolcuğunda bir kez daha acıdım adama :( :( :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tekrar tek bölüme dönünce dışarıda yine kalan şarkılar oldu evet cnm birde 20 şarkıyıda 18 e indirdik çünkü anket dısındakılerle pek ilgilenen olduğunu düşünmüyorum :A

şu kenan doğulunun ne hakkı yenildi yazık vlla adama yonca evcimik ödülü açıklarken kim kazandı diye sordu tüm salon kenan diye yıkıldı yoncada keremcem diyince salon sustu :A adamın şarkısı doğrusu dürüst tutmamıştı bile :A aynı bir olayda 2003 te yaşanmıstı zerrin tarkanı açıklamadan önce kenanın alıcağını düşünmüştüm ben demişti yanı müziğin yolcuğunda bir kez daha acıdım adama :( :( :(
Kenan Doğulu'nun Kral TV'den hiç ödül alamaması fiyasko bir durum gerçekten :A

99'da Serdar, 2003'te Dudu, sonra da Keremcem, Ferhat Göçer falan çıktı adamın karşısına, insan en azından bir ödül verir. ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kenan Doğulu'nun Kral TV'den hiç ödül alamaması fiyasko bir durum gerçekten :A

99'da Serdar, 2003'te Dudu, sonra da Keremcem, Ferhat Göçer falan çıktı adamın karşısına, insan en azından bir ödül verir. ss
hadi tarkan neyse keremcemin şurada kenan doğulu ve serdar ortaç varken pop erkek seçilmesi fiyaskodan baska birşey değil ayoll neyseki altın kelebek serdarla kenana ödül vermişte teselli olmuş :A :A :A

Kral tvininmi yoksa altın kelebeğinmi yılın şarkısı seçimini beğendin :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hadi tarkan neyse keremcemin şurada kenan doğulu ve serdar ortaç varken pop erkek seçilmesi fiyaskodan baska birşey değil ayoll neyseki altın kelebek serdarla kenana ödül vermişte teselli olmuş :A :A :A

Kral tvininmi yoksa altın kelebeğinmi yılın şarkısı seçimini beğendin :A :A :A
Açık ara Altın Kelebek tabii ki :A Kral TV Serdar'ın efsane Mesafe albümünü de ödülsüz bırakmış. ss

Aslında Serdar'a değinmek istemiyordum nazar değmesin diye, şu an ankette güzel gidiyor böyle devam eder umarım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Açık ara Altın Kelebek tabii ki :A Kral TV Serdar'ın efsane Mesafe albümünü de ödülsüz bırakmış. ss

Aslında Serdar'a değinmek istemiyordum nazar değmesin diye, şu an ankette güzel gidiyor böyle devam eder umarım :A
çakkıdı ile yaırşıcak gibi görünüyor bakalım @destere hangisini tercih edecek ayoll normalde serdarıda kenanıda tercih etmez ama iki şarkınında hem klibi hemde sözleri destereye baya hitap ediyor gibi geldi bana eşitlik yine süreblir bakalım :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
MFÖ sarı laleler
ismail yk bombabomba.com
hande yener aşkın ateşi
Eylem murat boz aşkı bulamam ben
ceza fark var yüksek sadakat
emre aydın afilli yalnızlık
bu şarkıları çok severim bunlara oy verdimm :D

@Bully kaancım cennet kaçak ve senden çok var şarkıları en çok dinlediğim şarkılar idi:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok fazla sevdiğim çok şarkı olan bir yıl. Yalnız @Çiğdem- şarkı seçiminde çuvallamış biraz, neyse ki @Bully hatırlattı o şarkıları. :)

Aşkım Baksana Bana, Cennet, Senden Çok Var yılın en çok olay olan şarkılarıydı. Hayırdır İnşallah, Aşk Kırıntıları falan da. Bu kadar büyük hitler varken Barış Akarsu'nun klibi bile olmayan şarkısının listede olması fiyasko. Yıldız Tilbe, Gece Yolcuları falan da bu şarkıların çok gerisinde. Neyse seçim yapmak zor fazla da yüklenmeyelim. :A

Benim Top 10'um:

1. Kenan Doğulu - Çakkıdı
  2. Nazan Öncel - Aşkım Baksana Bana
  3. MFÖ - Sarı Laleler
  4. Nil Karaibrahimgil & Ayben - Peri
  5. Eylem - Aman
  6. Emre Aydın - Afili Yalnızlık
  7. İsmail YK - BombaBomba.com
  8. Rober Hatemo - Senden Çok Var
  9. Teoman - Aşk Kırıntıları
  10. Demet Akalın - Afedersin
Bonuslar:
  • Murat Boz - Aşkı Bulamam Ben
  • Yaşar - Hayırdır İnşallah
  • Ceza - Fark Var
  • Ferhat Göçer - Cennet

Diğer yıllarda Top 10'da son 1-2 şarkı zayıf kalabiliyordu ama bu yıl 10 şarkıya sığdırmak baya zor. :D

Tabii bu şarkıların hepsinin farklı hatıraları olması da etken. Ortaokul son sınıftan, lise ilk sınıftan. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok fazla sevdiğim çok şarkı olan bir yıl. Yalnız @Çiğdem- şarkı seçiminde çuvallamış biraz, neyse ki @Bully hatırlattı o şarkıları. :)

Aşkım Baksana Bana, Cennet, Senden Çok Var yılın en çok olay olan şarkılarıydı. Hayırdır İnşallah, Aşk Kırıntıları falan da. Bu kadar büyük hitler varken Barış Akarsu'nun klibi bile olmayan şarkısının listede olması fiyasko. Yıldız Tilbe, Gece Yolcuları falan da bu şarkıların çok gerisinde. Neyse seçim yapmak zor fazla da yüklenmeyelim. :A

Benim Top 10'um:

3. MFÖ - Sarı Laleler
  5. Eylem - Aman
Bonuslar:
  • Ceza - Fark Var
  • Ferhat Göçer - Cennet

Diğer yıllarda Top 10'da son 1-2 şarkı zayıf kalabiliyordu ama bu yıl 10 şarkıya sığdırmak baya zor. :D

Tabii bu şarkıların hepsinin farklı hatıraları olması da etken. Ortaokul son sınıftan, lise ilk sınıftan. :(
Yıldız gereksiz olmuş bence de, ama Çiğdem'in teyzeye karşı bir zaafı var yapacak bir şey yok :A

Birkaç tane de kendi zevkine göre seçiyor işte olsun o kadar da bir sunuculuk hakkı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yıldız gereksiz olmuş bence de, ama Çiğdem'in teyzeye karşı bir zaafı var yapacak bir şey yok :A

Birkaç tane de kendi zevkine göre seçiyor işte olsun o kadar da bir sunuculuk hakkı :A

Benim Top 10'um:

3. MFÖ - Sarı Laleler
  5. Eylem - Aman
Bonuslar:
  • Ceza - Fark Var
  • Ferhat Göçer - Cennet

aaa zor seçim yapmak aslında bunada part 2 yapılabilirdi belki ama öylede çok uzuyor birazda bazı seçimlerde kendi terciğime bırakıyorum evet şarkı sayısınıda düşürdük bazı şarkılarıda hatırlatmak amaçlı koyduklarımda oluyor müzikte zevklerin en değişken olduğu şey başka birisi liste yapsa onunda listesi farklı olabilir mağzemede bol birazda terciğe kalıyor kısaca iyidir bu liste ayoll :A :A :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
Belki Üstümüzden Bir Kuş Gecer, Sarı Laleler, Afilli Yalnızlık.

Bu üç şarkı hem o yılın hem de 2000li yılların en iyi sarkilarindandir.

Çakkıdı da yaz aylarının en çok çalan şarkısıydı.

Nazan Öncel Aşkım Baksana Bana ve Ebru Gündeş'in Kaçak şarkılarının olmaması şaşırtıcı.

Yıldız Tilbe'nin anketteki şarkısını da ilk kez duyuyorum.