Müziğin Yolculuğu 11.Bölüm (2004 Yılının Hit 40 Parçası- Part 2)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2004 yılına özel 40 şarkıdan part 2 şeklinde yapıyoruz şimdi part 2 sizlerle diğer yıllar yine 20 şarkı olucak şarkıları videolardan dinleyip anketi oylayıp değerlendirme yorumlarınızı bekliyorum :Z

Serdar Ortaç - Canıma Minne
t: Beni Unut/Çakra albümünün Beni Unut'tan sonra 2.video kilip çekilen, yıla damga vurmuş bir diğer hit parçasıdır.

Yıldız Tilbe - Karpuz Getir Yiyeyim: Şarkıcı Yaklaşık 2 ayda tamamlanan 20 şarkılık bir türkü albümü çıkarmıştır.650.000 satmıştır.Hem kral tv hemde altın kelebek ödüllerinden Türk Halk Müziği Kadına şarkıcı ödülleri almış.Yıldız,Türk halk müziği sanatçısı olmadığını ama ödüle layık görenlere teşekkür etmiştir.

Hande Yener - Acele Etme: Albümün Kırmızı ile birlikte başka hiti ve çıkış parçasıdır.klip Romada çekilmiş.Şarkı türkiyede tv ve radyolarda 1'numaraya yükselmiştir.

Burcu Güneş feat Ceza Sahilden: Albümün Ay Şahit'ten sonra 2.video klip çekilen bir diğer hit parçaıdır.Ceza şarkıya eşlik edip gençlerin rap müziği sevmesini sağlamıştır.

Işın Karaca - Yetinmeyi Bilir misin?:Kral ödüllerinde en iyi söz seçilen şarkı Sezen Aksu'ya aittir.Klipte bir iyi birde kötü Işın Karaca vardır.

Emre Altuğ - Aşk-ı Kıyamet:Bu Kadar Mı dan sonra 2.video klip çekilen şarkı son bahar ayının hiti olmuş.Klipte rol alan Erol Günaydın'a Allah rahmet eylesin :(

Kayahan - Bin Parçayım Hasretinle:Şarkıcının on ikinci albümüdür.Şubat ayında klip çekilen şarkı albümünde en çok ses getiren parçası olmuştur.
0:00-1:00 arasını dinleyebilirsiniz

Rafet El Roman - Yalancı Şahidim:730 bin satış grafiği ile Sürgün yılın sevilen albümlerinden olmuş,Şarkıda yılın hitlerinden olmayı başarmıştır.

İsmail Yk - Nerdesin:Şappur Şuppur Albümünün bir diğer hit parçalarından olan slow şarkı yıla tam anlamıyla damga vurmuştur.

Gece Yolcuları - Unut Beni: Ölümde Var şarkısıyla birlikte albümün bir diğer slow hit parçaı olmuş çok beğenilmiştir.

Kıraç - Razıysan Gel:Şarkıcının 4.stüdyo albümü olup, şarkı tam anlamıyla yıla damga vurmuş. Kıraç ialk defaa kral ödüllerinde Rock Erkek seçilmiştir.

Abidin - Zır Zır: ilk Popstar yarışmasının 1.olup ilk albümüyle umut vad etmiştir.Fizik benzerliği ile yeni bir tarkan doğuyor imajı yaratılmıştır.tutunamamıştır.

Hakan Peker-Taş Gibi: Şarkıcı kariyerinin ilk teklisini sundu yılın sevilen şarkılarındana almuştur.

Deniz Arcak - Eyvallah:Şarkıcının 4.albümünün ve yılın en çok ses getiren şarkılarından olmayı başarmıştır.

Nil Karaibrahimgil - Bütün Kizlar Toplandik:şarkıcının 2.albümü olup 149.000 satmıştır.bu şarkıyla nil,feminist kızların hayranlığını kazanmıştır.

Yonca Evcimik - Sallayalım Dünyayı:Şarkıcının 2000 yıllarda çıkardığı en büyük hitlerindendir.Geniş kitlelere R&B ve Hip – Hop tarzını sevdirmeyi başardı.

Ziynet Sali - Amman kuzum:Şarkıcının 2.stüdyo albümünün en önemli şarkılarındandır.Şarkıcı pop kadın dalında'da yarışma fırsatı bulmuştur.

Gökhan Özen - Sana Yine Muhtacım: ( 2004 Teaser ):Şarkıcının 4.stüdyo albümüdür.Yılın önemli hitlerinden olan şarkısıyla Gökhan başarısını sürdürmüştür.

Atilla Taş-Kınalı Kuzum:Şarkıcının 2000 yıllardaki en büyük hitlendendir.Örgüte yardım ettiği için şuan tutuklanmış.Ceza evinde Meryem Güler ile evlendi.

Murat Kekilli - Avara : Şarkıcının 4.stüdyo almüdür. Şarkı yılın sevilen parçalarından olmayı başarmıştır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Burda acik ara bir tane favorim var ama yeterli degeri görmeyecegini biliyorum

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hande
Nil
Yonca
Emre Altuğ
Gökhan Özen
Gece Yolcuları

Bunlara verdim.:X

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Işin Karaca ve Emre Altuğ'un şarkıları rakiplerine göre çok büyük bir etki yapmasa da o yılın en eli yüzü düzgün ve hala dinlediğim şarkılar. 90 lara damga vuran Yonca Evcimik'in 2000 li yıllardan hatırlanan tek şarkısı sanırım, Sallayalım Dünyayı. Serdar Ortaç'tan soğumam da bu seneye tekabül ediyor demek ki. Canıma Minnet ı görünce hatırladım.

Tabi favorim Eyvallah ile Deniz Arcak
Emeğine sağlık @Çiğdem-

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Tam senin tarzın zaten ağlama bağırış çağırış bundan sonra böyle sahnelerim.:A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı