FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lucifere aşık olacak bu onu zayıf kılacak Lucifer onu öldürecek diyorsunuz böyle bile olsa o sahneyi görmek istemiyorum ıyyy Dağ gibi adam Kabil :( :( :(
dağ gibi adamların hep şey çıkıyor yani yumurta gibi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O yuz nasıl çaliniyor hiç anlamadım zaten :F Gerek yoktu öyle bi konuya bence:F
Psikologa gösterdiği yüzünü çalıp kanatları vermiş sanırım , doğa üstü birisi girer diziye ama sezon finali olabilir :A @destere

Supernaturalda da Lucifer de bu yüz konusu işlendi bu arada muhteşem bir bölümdü izledinmi :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Psikologa gösterdiği yüzünü çalıp kanatları vermiş sanırım , doğa üstü birisi girer diziye ama sezon finali olabilir :A @destere

Supernaturalda da Lucifer de bu yüz konusu işlendi bu arada muhteşem bir bölümdü izledinmi :A
SPN'yi mi? yeni böümü? Perşembeleri yayıınlanıyor kariştirdim:T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

doğa üstü kısımları bize unutturacaklar nerdeyse :) zaten ilk başlangıçta o hevesle daldık diziyede şimdilik polisiye izlemekle yetiniyoruz ama bu son iki bölüm güzeldi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
doğa üstü kısımları bize unutturacaklar nerdeyse :) zaten ilk başlangıçta o hevesle daldık diziyede şimdilik polisiye izlemekle yetiniyoruz ama bu son iki bölüm güzeldi :)
Doğa üstü görmek istiyorsan Supernatural 13.sezon 12.bölümü izle :A

Senlik 2 tane kız var bölümde @Forumdash ile izleyin :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçek hayatta mı dizide mi?
Dizide zaten bisex filan:X Kaç kere yatakta erkek gördük. Özel hayatını ben bilmem @xemrexxx bilir bilmese bile pat diye bulur köfte:F
bişey dikkatimi çekti lucifer kabilden daha çok kıvırıyordu luciferdede bir şeylik var gibi :))
14.Bölüm biraz sıkıcı biraz hareketli orta derece bir bölümdü :A @destere @Forumdash
İblis kadının şu kızın kardeşini arama sahneleri ilgimi çekmedi ama Lucifer ile son konuşma sahnesi iyiydi kızın kardeşiyle :A

Bu arada Kabil ile zeci melek kavgası bölümün en iyi yeriydi , Luciferde zenci melekle tekrar karşı karşıya geldiler son sahnede :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben son bölümü daha izleyemedim @Çiğdem- @Forumdash :)

neyse size gudnayt, ben kaçıyorum:) önce bir la casa yı bitirmem lazım sonra belki lucifer e sıra gelir :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B14

Hani 14.bölüm yorumunuz? :X @destere @Çiğdem-

Kardeş odaklı bir bölümdü. Siz şimdi beğenmezsiniz @destere @Çiğdem- :A
Kabil'in Amadeil ile dövüşmesi harikaydı. Aklıma Luke Cage ayusunu getirdi :A Başka da yorumlanacak bişey yok sanki :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Soyguna yorumuma bak 2 bölüm yorumladım yarında son 2 bölümü izlicem :A
S03B14

Kabil'in Amadeil ile dövüşmesi harikaydı. Aklıma Luke Cage ayusunu getirdi :A Başka da yorumlanacak bişey yok sanki :T:
hala izleyemedim sabaha doğru bu bölümü hallederim ben :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B14

14.Bölüm biraz sıkıcı biraz hareketli orta derece bir bölümdü :A @destere @Forumdash
İblis kadının şu kızın kardeşini arama sahneleri ilgimi çekmedi ama Lucifer ile son konuşma sahnesi iyiydi kızın kardeşiyle :A

Bu arada Kabil ile zeci melek kavgası bölümün en iyi yeriydi , Luciferde zenci melekle tekrar karşı karşıya geldiler son sahnede :A
Buradaya ayoll :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu Zenci meleği çok büyütüyorlar vlla bir Gabriel bir Michael değil onlar bile Luciferden çekinirdi yanı baş melek olmayan birini uydurmuşlar Luciferden güçlü gösteriyorlar :A
Irkçılık olmasın diye işte:X Yalandan koyuyorlar zenci birini hep otoriter biri olarak beyazların arasına :F @destere