FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x15. Bölüm
pek bişey yoktu
mazenin amanediel ile linda arasındaki ilişkiyi itiraf ettirme çabaları güzeldi ..
lucifer ise hala kazma pierce i öldürme yöntemi arıyor sonunda aradığı ilhamı chloe verdi , geçmişi yeniden yazmak :)

3x16. Bölüm
ilk defa fantastik bir diziye yakışır hamle geldi bu bölüm? ama ne yazıkki hakkını veremediler :)
habilin kadın vücuduyla dönüşü güzeldi ama orda habilde bir alışma bir şaşırma dönemi olmalıydı erkeklerin habile sarkmasını izlemeliydik malzeme vardıda hiç ettiler senaryoyu ben daha komik sahneler bekliyordum ama olmadı öyle güğzel bir konuyu derinleştireceklerine yine saçma sapan dedektiflik hikayesine boğdular
son anda habile kamyon çarptı umarım ölmemiştir:)
maze hala amanediel kazmasının peşinde kıskançlık krizleri yaşıyor o tarafta herhangi bir sürpriz yok :)

3x17. Bölüm
bölümün başları sıkıcı sonları iyiydi ..
yine gereksiz dedektiflik hikayesi ama sonlara doğru lucifer ile axara denen kadının sahne düeti ve bitişteki lucifer ın chloe tarafından reddedilip pierce le partiye gittiği sahneler güzeldi

S03B18-19

Diziden sıkıldım yaa yeni sezonda bırakcam:X
18.bölüm de Charlotte ile Amdelienin karşilaşması hariç pek bişey önemli değildi.
19.bölüm Maze ile ilgiliydi.
Charlotte tüm gerçeği öğrendi şükr. Sezon boyunca iyi ıkndılar. Sezon finalinde güzel bağlasalar da ben de iyi bi yerde bırakmiş olsam.

Kabil ile Luci'nin kapişmalarında Kabil olayı entrikaya bağladi resmen. Maze'den yarım alıcak filan.
Maze ne ara bu kadar sevilmiyorum ben moduna girdi? Üzüldüm kıza...
@destere 17 , @Forumdash 19 bölümleri izlemişsiniz , Şuan 21.Bölüm en son gelmiş yanı yakınsınız yetişin :A 20 ve 21.Bölümleri yorumlucam güncele ben yetiştim 2 bölüm izleyip , izleyince bakarsınız :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
20.Bölüm
Kevın diye birisi ölmüş onun polisiye olayı hiç ilgimi çekmedi :A Luciferin saçının dağıttığı halleri güzeldi :A Şu polis adam çıplak şekilde bekleyip sivil birine yakalanması komikti :A
Kabilin mührü kalktı Chroneye aşık olunca, Lucifer hemen öldürür inş ayrıca Chronenin Lucifer varkan Kabile aşık olmasıda ayrı saçmalık :A
21.Bölüm
Chrone Lucifere aşık oldu için Lucifer kanamaya başlamıştı şimdide oyüzden Kabilin mührü kalkmış ama Lucifer bu bölüm kazanmaya çalıştı Chroneyi :(
Psikolog kadın ile konuşma sahnesi duyusaldı :( Chrone Evlenme teklifi kabul etti Kabilin :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
dağ gibi adamların hep şey çıkıyor yani yumurta gibi :)

Luciferin Şeytan yüzünü alan kişi umarım ortaya çıkar hala bir kozumuz var :A @Forumdash

O yuz nasıl çaliniyor hiç anlamadım zaten :F Gerek yoktu öyle bi konuya bence:F

Psikologa gösterdiği yüzünü çalıp kanatları vermiş sanırım , doğa üstü birisi girer diziye ama sezon finali olabilir :A @destere

Supernaturalda da Lucifer de bu yüz konusu işlendi bu arada muhteşem bir bölümdü izledinmi :A
iptal edilmiş oh oh :A :A :A @mrt-06

Ay laf edemezsiniz foxcu @xBUGRAx var neticede:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Kim bilir izliyor belki de:A

Supernaturalı izliyor gibi hissediyorum Smı paylaşıp duruyor @xemrexxx :A

Aaa yeni bölümü izle Sama benimy erimede küfür et malum ben edebimi bozamıyorum
:A :A :A
kiz resmen @destere ve @serhatt in hayalindeki hizmetçiymis kesin çok üzülmüslerdir:A @mrt-06 @Harunnn60
FB_IMG_1526127440776.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı