FOX Lucifer - 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

harika bir başlangıç oldu ilaç gibi geldi gece gece :)

lucifer ın hemen bölümün başında annesi sandığı zenciyi çıplak bıraktığı sahne çok iyiydi.. şişman kadınla boğuşma sahnesi harikaydı hele o elektrikli aleti alıp kendiside kadına değdirince kahkaha attım, nerdeyse ölüyordu şişmanın elinden :) son sahnede tahmin etmediğimiz gibi çıka geldi annesi bakalım neler olacak ?
dizideki kadınlar başta chloe ve maze olmak üzere bir harika :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. bölüm ..

harikaydı anne karakteri muhteşem bişey :)

S02B02

Anne çok güzel biri maşallah ana değil sevgili gibi :F Diziye heycan kattı. Bişeyler yapacak kesin :X Yorumlayacak bişey yok:T:

7/10

2.bölüm
bu sezona güzel başladık annesi sayesinde luciferle alakalı bir sezon görücez sadece polisiye sıkıyordu bölüm sonuna kadar bekledim bu kadından birşey çıkmasını çünkü iyi olmasını kabul etmiyordum sonunda şeytan yüzünü ortaya çıkardı güzel oldu :A :A :A
@Forumdash

elbiselerle dikkat çekiyorsun dediler kadına kadın tamamen soyundu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. bölüm

chloe , lucifer, maze, amadiel ,charlotte dan oluşan karakterlerin olduğu sahneler muhteşem polisiye kısmı gereksiz ..

S02B03

Yine keyifliydi...

Hep anneyle alakalı mı bitecek? Lucifer güzel ceza verdi normal insan gibi yaşayacak çocuklara nasıl bakar merak ettim :F Kocası nasıl biri? Dedektif kadınla nasıl anlaşacak filan:X Polisiye azalıp şöyle kendi aralarında olan olaylar olsa:X

8/10

3.bölüm bence gayet iyi başladık bu sezona @destere @Forumdash :Z

Luciferin annesi normal insan olsa çok tadı olmazdı bence ama kadın gücü olduğunu kendiside bilmiyormuş son sahnede baktı gücü var ayy şimdi luciferler düşünsün vlla başları belada :F :F :F

aslında polisiye kısmı pek dikkatimide çekmiyor mesela her bölümde bir olay çözülüyor kim katil kim değil kimkimi napmış pek umursamıyorum ben sadece beş altı karakterin diyaloğlarından keyif alıyorum o açıdan polisiye tarafını yok kabul ediyorum :)aslında keşke şu altı yedi karakterin kendi aralarında konuşmalarını kapsayan bir sitkoma dönse dizi harika olur benim açımdan :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4. bölüm

kızlar partisi harikaydı ilk kez chloe yu dağıtırken gördük :)
son sahnede chloe un arabayı çarptırması iyi olmadı, lucifer ın ın tanrıyla anlaşması kafa karıştırdı kadına bişey olmaz umarım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x5. bölüm

yine polisiye kısmını pas geçersek harika bir bölümdü lucifer ın chloe için neleri göze alacağınıda görmüş olduk :)
uriel in hain planlarında amanediel tamamen pili bitik bir vaziyette işe yaramayınca lucifer devreye girdi.. lucifer, uriel ve mazeekin li kavga sahneleri süperdi.. urielin ölmesi ayrıca beni çok mutlu etti sonuçta chloe ya zarar vermeye çalışan herkes ölmeli bence :)

S02B04

Ohh be güzel bir bölüm gördük polisiyesi azdı:Z @Çiğdem- bu bölüm tam senlik :A
Uriel denen herif ölmeseydi keşke. Diziye tempo katti ama erken gitti. Melekler ölünce demek ne cennet ne cehenneme gidiyormuş:p arafta kaldıya bağlasınlar da tekrar gelsin :A

Dövüşler muhteşemdi. Mazeeki harikaydın kızım:X Bizde de böyle dövüşebilen bir kadın olsa :A Son sahnede Lucifer karakteri yaşadı :X Uriel'i öldürdüğü zaman bi şaşirdim çünkü onun gibi abisi öldürdü laan diyerek düşğndüğüm için :F Yoksa kötü bir karakter gitmiş bize ne? :X

8.5/10
4.bölüm evet üst düzey güzel bir bölümdü @Forumdash :Z:Z:Z
Uriel gibi diğer büyük melekelrde gerekiyordu diziye bölüme büyük hareketlilik kattı ama hemen ölmesi iyi olmadı acaba michael gabriel falanda diziye gelirmi @Forumdash malum michael ile lucifer anlaşamıyordu :A :A :A

her ikinizinde beşinci bölüme dördüncü bölüm diye yazıp yorum yapması şaşırtıcı:)) beşinci bölümü nasıl aynı anda dördüncü bölüm diye yorumladınız hala anlamış değilim:)
hatta çiğdem bundan önceki bölüm içinde dördüncü bölüm yazmış bu bölümede dördüncü bölüm yazmış? forumdash ise sanırım asıl dördüncü bölümü pas geçip izlememiş :))

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x5. bölüm

yine polisiye kısmını pas geçersek harika bir bölümdü lucifer ın chloe için neleri göze alacağınıda görmüş olduk :)
uriel in hain planlarında amanediel tamamen pili bitik bir vaziyette işe yaramayınca lucifer devreye girdi.. lucifer, uriel ve mazeekin li kavga sahneleri süperdi.. urielin ölmesi ayrıca beni çok mutlu etti sonuçta chloe ya zarar vermeye çalışan herkes ölmeli bence :)

her ikinizinde beşinci bölüme dördüncü bölüm diye yazıp yorum yapması şaşırtıcı:)) beşinci bölümü nasıl aynı anda dördüncü bölüm diye yorumladınız hala anlamış değilim:)
hatta çiğdem bundan önceki bölüm içinde dördüncü bölüm yazmış bu bölümede dördüncü bölüm yazmış? forumdash ise sanırım asıl dördüncü bölümü pas geçip izlememiş :))
aaaa gothamdada olmuştu bu sorun bende neden yanlıs yazıyorum bilmiyorum ama @Forumdash gibi 4.bölüm diyede 5.bölümü izlememişim yani :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaaa gothamdada olmuştu bu sorun bende neden yanlıs yazıyorum bilmiyorum ama @Forumdash gibi 4.bölüm diyede 5.bölümü izlememişim yani :A :A :A
siz daha sonrada beş altı yedi diye devam etmişsiniz arada bir bölümü kaçırdığınız kesin :) ama sen normal 4. bölümü izlemişsin orda sorun yok beşide izlemişsin onada 4. bölüm yazmışsın ama devamında naptınız bilemiyorum ben zaten birazdan 6. bölüme geçeceğim bakalım orda durum netleşir :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9.bölüm güzel heyecnlı bir bu arada @destere ye katılıyorum dizideki polisiye benide çok ilgilendirmiyor ana konuya ileri sarıyorum bazen :A @Forumdash
luciferin annesi karıştırdı bu bölümü baya ayoll dedektif kadının eşki eşiyle yattı ::F

dedektif kadının arabasına bomba koydu ama bir şekilde kurtulur sanırım ayrıca lucifer piskolog kadın ve iblis kadınla diğer zenci melek adamın sahneleride güzeldi :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x6. bölüm

bölüm sonu harikaydı
lucifer uriel i öldürdüğü için bunalımlarda :)
son sahnede psikoloğ luciferin gerçek yüzünü görünce taşa kesildi zor kendine gelir bir daha :)

2x7. bölüm

psikoloğ hala kendine gelemedi
lucifer ın dan ı takip ettiği sahneler komikti
,maze nin psikoloğ kadına olan düşkünlüğünden haberim yoktu :) kapılarda bekledi saatlerce :) maze ile trixsi nin anlaşmasına sevindim
chloe ilk defa lucifer la yakınlaştı sanırım? pek hayra alamet değil :)

2x8. bölüm

bölümdeki en muhteşem sahne labaratuar görevlisi ella nın lucifer a olayın nasıl olduğunu anlattığı sahneydi harikaydı :))
,
azrailin kayıp bıçağı heyecan kattı diziye , lucifer ne cehenneme ne cennete gitmek istiyormuş artık dünyaya park etti :)
charlot zenci oğluyla iyi anlaşıyor gibi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x6. bölüm

bölüm sonu harikaydı
lucifer uriel i öldürdüğü için bunalımlarda :)
son sahnede psikoloğ luciferin gerçek yüzünü görünce taşa kesildi zor kendine gelir bir daha :)

2x7. bölüm

psikoloğ hala kendine gelemedi
lucifer ın dan ı takip ettiği sahneler komikti
,maze nin psikoloğ kadına olan düşkünlüğünden haberim yoktu :) kapılarda bekledi saatlerce :) maze ile trixsi nin anlaşmasına sevindim
chloe ilk defa lucifer la yakınlaştı sanırım? pek hayra alamet değil :)

2x8. bölüm

bölümdeki en muhteşem sahne labaratuar görevlisi ella nın lucifer a olayın nasıl olduğunu anlattığı sahneydi harikaydı :))
,
azrailin kayıp bıçağı heyecan kattı diziye , lucifer ne cehenneme ne cennete gitmek istiyormuş artık dünyaya park etti :)
charlot zenci oğluyla iyi anlaşıyor gibi :)
hahah kaldı 1 bölüm onuda hemen izle luciferin annesi tekrar aktif bu bölümde neler yapıyor neler yorumunu merakla bekliyorum :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x9 . bölüm

yine güzel bir bölüm
anne charlotte önce binayı uçuracaktı sonra asıl meselenin chloe olduğunu öğrenince onu imha etmeye karar verdi, charlotte un dan la cilveleştiği ve amadiel ile mazenin onları takibe aldığı sahneler komikti..:)

9.bölüm güzel heyecnlı bir bu arada @destere ye katılıyorum dizideki polisiye benide çok ilgilendirmiyor ana konuya ileri sarıyorum bazen :A @Forumdash
luciferin annesi karıştırdı bu bölümü baya ayoll dedektif kadının eşki eşiyle yattı ::F

dedektif kadının arabasına bomba koydu ama bir şekilde kurtulur sanırım ayrıca lucifer piskolog kadın ve iblis kadınla diğer zenci melek adamın sahneleride güzeldi :F
o bomba patlamaz eminim chloe ya bişey olmaz :) çünkü ona bişey olursa diziyi anında terkedecek benim gibi milyonlarca izleyici var :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x9 . bölüm

yine güzel bir bölüm
anne charlotte önce binayı uçuracaktı sonra asıl meselenin chloe olduğunu öğrenince onu imha etmeye karar verdi, charlotte un dan la cilveleştiği ve amadiel ile mazenin onları takibe aldığı sahneler komikti..:)

o bomba patlamaz eminim chloe ya bişey olmaz :) çünkü ona bişey olursa diziyi anında terkedecek benim gibi milyonlarca izleyici var :))
hhhahaha ölmese bile luciferin annesi dedektif kadının peşinde olucak sanırım bundan sonra bakalım hangisini seçeceksin ayoll :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B10

Bölüm biraz sıkıcı biraz entrika biraz aksiyon sonu muthiş bitti:X
Chloe kutsanmış kızmış meğerse :X Lucifer'ın zaafı bu yuzdenmiş. Tanrı Lucifer'ın da kaderini yazmış:A

8.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.Bölüm polisiyenin hiç olmadığı zaman zamanda eğlenceli aksiyonlu bir bölümdü @Forumdash a asla ve asla katılmıyorum bu güzel bölümü izleyip @destere de ona katılmaz zaten ayoll :A :A :A
luciferin mahkeme sahnesinde kendini savunma konusma sahnesi harikaydı bence :F

luciferin annesi çok güçlüymüş zenci meleği nasıl kaldırdı öyle ayoll :eek:

iblis kadınında kavga sahnesi güzeldi :F

dedektif kadın ise luciferin kaderi gibibirşeymiş tanrı tarafından gönderilen bakalım neker olucak ayoll :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
10.Bölüm polisiyenin hiç olmadığı zaman zamanda eğlenceli aksiyonlu bir bölümdü @Forumdash a asla ve asla katılmıyorum bu güzel bölümü izleyip @destere de ona katılmaz zaten ayoll :A :A :A
luciferin mahkeme sahnesinde kendini savunma konusma sahnesi harikaydı bence :F

luciferin annesi çok güçlüymüş zenci meleği nasıl kaldırdı öyle ayoll :eek:

iblis kadınında kavga sahnesi güzeldi :F

dedektif kadın ise luciferin kaderi gibibirşeymiş tanrı tarafından gönderilen bakalım neker olucak ayoll :A
Ben bğraz sıkıcı dedim beee :F bölüm kötü demedim oklavaylamı düşünüyorsun :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x10 . bölüm

baştan sona harikaydı @Forumdash a inat :))
@Çiğdem- e katılıyorum polisiye kısmı yokolsa dizi her bölüm muhteşem olur :)

lucifer in chloe nun annesiyle mahkeme salonunda yanyanayken kadının mahkemeye ikinci gelişini g.t meselesine benzetmesi kahkahaya boğdu bizi :)) o nasıl benzetmedir öyle :)
lucifer in savunmasıda harikaydı .. maze nin çinliyle dövüş sahnesi yine muhteşemdi :) maze gittikçe daha bir sempatikleşiyor gözümde yine mazenin arabayı uçurduğu sahne güzeldi ..
chloe tanrıça charlotte un tuzağına düşmedi satmadı lucifer i ,ölen moruk babasını hiçe saydı aşk insana neler yaptırıyor takdir ettim kızı :)
chloe nun bir melek olduğunu biliyorduk zaten dizideki meleğe benzer tek şey chloe idi:) diğerleri olsa olsa kelek olur? anlaşıldıki zamanında kutsanmış kız yani o bir melek tahminlerimde yanılmam :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x10 . bölüm

baştan sona harikaydı @Forumdash a inat :))
@Çiğdem- e katılıyorum polisiye kısmı yokolsa dizi her bölüm muhteşem olur :)

lucifer in chloe nun annesiyle mahkeme salonunda yanyanayken kadının mahkemeye ikinci gelişini g.t meselesine benzetmesi kahkahaya boğdu bizi :)) o nasıl benzetmedir öyle :)
lucifer in savunmasıda harikaydı .. maze nin çinliyle dövüş sahnesi yine muhteşemdi :) maze gittikçe daha bir sempatikleşiyor gözümde yine mazenin arabayı uçurduğu sahne güzeldi ..
chloe tanrıça charlotte un tuzağına düşmedi satmadı lucifer i ,ölen moruk babasını hiçe saydı aşk insana neler yaptırıyor takdir ettim kızı :)
chloe nun bir melek olduğunu biliyorduk zaten dizideki meleğe benzer tek şey chloe idi:) diğerleri olsa olsa kelek olur? anlaşıldıki zamanında kutsanmış kız yani o bir melek tahminlerimde yanılmam :))
Neyse ki inadın var :A inat damarına tukurdugum :F