2017 Logan Lucky / Şanslı Logan - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
MV5BMTYyODg0NDU1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjcxMzU0MjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Logan Lucky / Şanslı Logan (2017)

Tür: Komedi, Aksiyon
Yönetmen: Steven Soderbergh
Senaryo: Rebecca Blunt

Oyuncular:
Channing Tatum
Adam Driver
Daniel Craig
Riley Keough
Seth MacFarlane

IMDb Sayfası

Konu:
Jimmy Logan (Tatum), erkek kardeşi Clyde (Driver) ve kuaför kız kardeşi Mellie (Keough) ile kapsamlı bir soygun için plan yapar. Jimmy, paranın yeraltı nakit yönetim sistemine girmesine yardımcı olmak için, yıkım uzmanı Joe Bang'i (Craig) işe alır. Grup Charlotte Motor Speedway'deki efsanevi Coca-Cola 600 yarışını hedef alır. Amaç büyük NASCAR yarışında başarılı bir soygun yapabilmektir. Logan ailesi soygun planları üzerinde ilerlerken, acımasız bir FBI ajanının (Hillary Swank) davayı soruşturmaya başlamasıyla son bir engelle karşılaşırlar.

Fragman:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
1-2 hafta önce gitmiştim, konusunu anca açabildim. Tonu nedeniyle biraz Baby Driver'a yakın bir şey bekliyordum ama daha düşük tempolu bir film çıktı. Yani senaryo açısından kötü değil öyle çok büyük bir aksiyonu veya komedisi yok. Son kısımlar fazla uzatılmasa daha iyi bir yapım olabilirmiş. Ama hakkını vermek lazım, başrol oyuncuları gerçekten çok iyiydi. Yine de tüm kusurlarına rağmen izlenmesi gereken bir film.

7/10