NOW Liderler FOX'ta - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
Fatih çok iyiydi olması gerektiği gibiydi oldu da yine. İsmail, Doğan ve diğerleri de çok iyiydi yine, iyi ki FOX var özgür kanalım. :innocent::Z:bhr::love1:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
FOX'um nabız ölçtü habercilikte böyle denir akıllı davrandı İnce geçti sınavı oyum ona gibi %99 :hearteyes::blush::blush::blush::hearteyes::hearteyes::hearteyes: FATİH'CİM EN çok o terletti İNCE'Yİ. :grimacing::grimacing:ama bunu bile anlamayan halka ne denir hiçbişi denmez. :) ayrıca yok erdogan olsa sesini çıkartamazmış FOX güldürmeyin kaç kere dedik gel diye gelmedi asıl çekinen o bizden. :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnce'nin haftasonu yapılacak miting ile ilgili tavrı ve açıklaması çok güzeldi. Failiyette bir şey yapıyor miting yapıyor. Gülünç bir durumda bu halk.

Zaten İstanbul'uda kaybedecek bu seçim Erdoğan. 2. Mitingi yaptı kesin 5 kere miting yapar çünkü kaybetme olasılığı çok yüksek.:F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok sağlam cevaplar veriyor İnce. Portakal da güzel soru sordu "Erdoğan da yeni geldiğinde böyle konuşuyordu" diye. @mrt-06 neden aşık olduğunu anladım. :A Adam cevaplara ikna etmeyi başarıyor karşısındakini. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok sağlam cevaplar veriyor İnce. Portakal da güzel soru sordu "Erdoğan da yeni geldiğinde böyle konuşuyordu" diye. @mrt-06 neden aşık olduğunu anladım. :A Adam cevaplara ikna etmeyi başarıyor karşısındakini. :A
Sen de İnternet Expleror. :A

Ramazanda içki içen laiklere bizden oy moy yok demi kardeşim... @DarkLegenD

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Fatih Portakal, kendisi neredeyse hiç soru sormamış anlaşılan. Söyledikleri tam sınırda, bence bir sorun yok ama el hareketleri fazla rahat. Karşınızda Cumhurbaşkanı adayı var.

Türkiye'de muhalif bir parti ilerleyen zamanlarda iktidar olursa Fatih Portakal'ın yaşlılığını düşünemiyorum. Muhtemelen gençlerin sevmediği, neredeyse tüm bakanlarla kavgalı olan bir medya müdürü olacak. :A Kumandayı çocuktan alıp tekbaşına oturup izlersiniz evde :A @Yiğitt @mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fatih Portakal, kendisi neredeyse hiç soru sormamış anlaşılan. Söyledikleri tam sınırda, bence bir sorun yok ama el hareketleri fazla rahat. Karşınızda Cumhurbaşkanı adayı var.

Türkiye'de muhalif bir parti ilerleyen zamanlarda iktidar olursa Fatih Portakal'ın yaşlılığını düşünemiyorum. Muhtemelen gençlerin sevmediği, neredeyse tüm bakanlarla kavgalı olan bir medya müdürü olacak. :A Kumandayı çocuktan alıp tekbaşına oturup izlersiniz evde :A @Yiğitt @mrt-06
Kanal D'ye geçer hem belki o zamana. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yarını çok merak ediyorum benim için en bomba hafta olacak. :Z Umarım 8'e doğru eve yetişirim. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
İlk bölüm reytingleri konuya eklendi arşiv olsun. :A
Bakalım 7.15 reytingi yani Muharrem'imi geçebilecek mi Temel Bey? :bhr: Muharrem gayet iyiydi geçen hafta güzel ifade etti kendini yani iyi sıkıştırdık. Fatih'im özellikle yine sıkıştıracakmış. :A:love1: