Leyla ile Mecnun dünya genelinde zirveye oynuyor!

Frank Slade

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Leyla ile Mecnun dizisi IMDB'nin en iyi TV dizileri listesinde tüm zamanlarda 5. sıraya yerleşti.

Ekranların en matrak, en eğlenceli, en absürd yerli dizisi Leyla ile Mecnun'a yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle gençler izleyicilerin çok beğendiği ve sosyal medyada hakkında çok konuşulan dizi şimdi de IMDB'nin en iyi TV dizileri listesinde tüm zamanlarda 5. sıraya yerleşerek yine dikkatleri üzerine çekti.

Dizinin oyuncuları Ali Atay (Mecnun), Serkan Keskin (İsmail Abi), Cengiz Bozkurt (Erdal bakkal), Osman Sonant (Yavuz), Ahmet Mümtaz Taylan (İskender), Köksal Engür (Ak sakallı dede) son dönemde en çok kunuşulan, sevilen oyuncular arasında yer alıyor.

640_18376_clipboard01jpg.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun gurur verici başarılara imza atıyor. Gerçektende çok başarılı bir dizi. İleride daha çok başarılara imza atacaklardır ve ben buna inanıyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tmm da neyde zirveye oynuyo neye göre :D

Frank Slade

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Efsane büyüyor!Leyla ile Mecnun dizisi,IMDB listesine girdikten sonra yabancı internet sitelerinde İngilizce altyazı ile izlenmeye başlanmış

mygoodcat

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Leyla ile Mecnun iyidir hostur da ne kadar kaliteli olursa olsun bi dexter degildir.. Abartilmis biraz.

mygoodcat

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Yahşi Cazibeye bakıyorum ama emin ol ki Leyla İle Mecnunda 10 Bin Kat daha kalitelidir ha Leyla İle Mecnun ha Sihirli Annem aynı şey :D
Leyla ile mecnun ile sihirli annem arasinda daglar kadar fark var. Leyla ile mecnun ne kadar fantastik olursa olsun cocuk dizisi degildir. Bir doctor who ile karsilastirsan anlasilir ama turkiyede karsilastirilacagi bir yapim yok.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Leyla ile Mecnun'a tebrikler.. Çok basarili ve çok kaliteli bir proje.. Gurur duymamiz lazim.. Basarilarin devamini dilerim Leyla ile Mecnun ekibinin..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hacılar bunun reytingle alakası yok oy kullanılıyor bu büyük bir başarı ama sizin bizim gibi kişilerin verdiği oylarla oluyor bu:) ımbd'ye üye oluyorsun oy kullanıyorsun leyla ile mecnun'un internette büyük bir kitlesi var bu sebepten dolayı bu puanlamanın yüksek olması gayet doğal

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Leyla ile mecnun ile sihirli annem arasinda daglar kadar fark var. Leyla ile mecnun ne kadar fantastik olursa olsun cocuk dizisi degildir. Bir doctor who ile karsilastirsan anlasilir ama turkiyede karsilastirilacagi bir yapim yok.

Bir ara denk geldi sihirli annemde nasıl ışınlanmak mıdır nedir ondada öyle olmuştu Leylayı almışlardı ona karşı bu yorum yazdım tabi benim düşüncem bu