CW Legends of Tomorrow - Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
6.bölüm ayy bu bölümü @Forumdash @cookies kaçırmayın bence oliverin 2046 olan yılındakı şehrinde geçti oliveri 65 yaşında gördük neler oldu neler:A:A:A
aaa oliverin kolu kopmuş ayoll diglenin oğlu yeni arrow olmuş diğer geriye kalanlar ölmüş ama oliverin spnda tekrar arrow olup sladenin oğlunun yenmesi çok güzeldi:Z:Z

@destere oliverin 65 yaşındakı haline bak ayoll :A:A:A
YkvLYj.jpg
Bu mu 65 miş. :A Adamın 65'i bile iyi ya yok böyle bir şey. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
6.bölüm ayy bu bölümü @Forumdash @cookies kaçırmayın bence oliverin 2046 olan yılındakı şehrinde geçti oliveri 65 yaşında gördük neler oldu neler:A:A:A
aaa oliverin kolu kopmuş ayoll diglenin oğlu yeni arrow olmuş diğer geriye kalanlar ölmüş ama oliverin spnda tekrar arrow olup sladenin oğlunun yenmesi çok güzeldi:Z:Z

@destere oliverin 65 yaşındakı haline bak ayoll :A:A:A
YkvLYj.jpg

40 yıl sonra bile karizmayı bozmamaya çalışmışlar:) oysa gerçekte oliver ın kırk yıl sonraki resmini ben ele geçirdim :)
22_ilginc_yasli_adam_resim1.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu mu 65 miş. :A Adamın 65'i bile iyi ya yok böyle bir şey. :F
40 yıl sonra bile karizmayı bozmamaya çalışmışlar:) oysa gerçekte oliver ın kırk yıl sonraki resmini ben ele geçirdim :)
22_ilginc_yasli_adam_resim1.jpg
hahahah ayy evet karizmasından birşey kaybetmemiş ama spoide birşey diyecem diziyi takip edenler bölümü izlemeden spoiye bakmasınlar harunla destere baksın :F
adamın kolu kopmuş ayol :(:(:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahah ayy evet karizmasından birşey kaybetmemiş ama spoide birşey diyecem diziyi takip edenler bölümü izlemeden spoiye bakmasınlar harunla destere baksın :F
adamın kolu kopmuş ayol :(:(:(

bende diziyi sektirmeden takip ediyorum ama spoiler ı korkmadan açtım :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.bölüm güzel ve duygusal bir bölümdü @Forumdash :-):-):-)
aaaa captan colda nasıl ihanet etti ortağı yaa ben o adamıda seviyordum captan cold son sahnede onu öldürdümü şimdi diziden çıkmaz inş yaa :(:(:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu dizinin 2.sezonunun 2 bölümüne yeni baktım bu sezon baya umut var çünkü ters flash bu diziye dahil olmuş terör estiriyor en sevdiğim karakter biliyorsunuz zevkle izleyecem bu sezonu :Z:Z:Z @mrt-06 @cookies @Forumdash

aa bu arada @OzaN bu konuyu genel sohbet konusu diye ayarlarmısın başlığını :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm yine güzel @Forumdash 2.sezonuna sans ver bence süper kahramanlar bölüme dahil olmuş ters flash falanda burada oynuyor gerçekten çok üst düzey bir 2.sezon izliyoruz :A :A :A

Atom zırhının parçalanmasına üzüldüm yaa inş tekrar ypar palmer atom giysisi :(

barrıyın gönderdiği mesaj ne bakalım ayrıca samuraylarla olan savaslar süperdi çelik adamda geldi diziye :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3.bölüm yine güzel @Forumdash 2.sezonuna sans ver bence süper kahramanlar bölüme dahil olmuş ters flash falanda burada oynuyor gerçekten çok üst düzey bir 2.sezon izliyoruz :A :A :A

Atom zırhının parçalanmasına üzüldüm yaa inş tekrar ypar palmer atom giysisi :(

barrıyın gönderdiği mesaj ne bakalım ayrıca samuraylarla olan savaslar süperdi çelik adamda geldi diziye :A
Sana afiyet olsun canım :X zamanda dolaşıyorlar gitsinler atom zırhının parçalandiği güne :F Ben mi söylücem illa :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.sezon 7.bölüm evet flash, arrow , süpergirl ve tomorrow dizilerinin son bölümüydü son 3 bölümdür büyükbir keyifle izledim @mrt-06 ya arrow ortak bölümü yerine direk bu bölümü izlesende olur dedim profosorun olayıda uzaylılarla savasta bu bölümde emeği geçen herkese teşekkürler film gibi bölümler izledik ayoll özellikle uzay dizisi isteyen birisiydim bu bölümlerilaç gibi geldi vlla @Forumdash @cookies

aaa meğerse profosor zamanda geriye gittiğinde genç haliyle konusmustu genc hali çocuk ypmıs yanı normalde proforsun çocuğu yok ciskoda uzaylı anlasmasını bozmuş onlarda zaman çizgisiyle oynayınca barrıye hak verdiler :F

uzaylılarla savas sahneside süperdi atom süpergirl için kuzenime benziyor dedi eskiden oda süperman filminde oynamıştı gönderme yaptı :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B08

Diziui takip etmiyorum ortak bölüm olunca s01b03'ten bu izledim haliyle :F Tanımadiğim kahramanlar eklenmiş... Captain Amrica çakması adam ne ayak @Çiğdem- ? o ne zaman girdi?

Bence en zayıf bölümdü legends'i izlemediğimden öyle gelmiş olabilir. Dün @mrt-06 'ın sordugu prof. olayının cevabını bu bölümde alıyoruz. Ama genel flashpoint olayı değil kendi hayatını etkileyen flashpoint olmuş bence...

Uzaylıları hemen hakladılar filan. Savaş sahneleri güzeldi. Topluca koşusmaları filan :X
Supergirl'e yapılan gönderme guzeldi ama teee superman dönuyor filminden neden gönderme yapmişlar ki :F ne yani flash'ın filminde şuan dizide oynayan Barry'e gönderme de yaparlar asafsda:F

8/10 vereyim bari...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.sezon 1.bölüm
aa tamam dinozorlar falan farklı evren güzelde daha değişik şeyler lazım captan coldtan sonra dizi sarmıyor :(

goril kızında yeni güçleri olmuş hayvanalr yaratıp insanlara saldırtıyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.sezon 2.bölüm renkli eğlenceli bir bölümdü :Z:Z:Z

@destere yine geliyor constantine bu diziye 2 bölüm konuk olacakmış gelince haber ederim sana :A :A :A
justice-league-dark-the-way-legends-of-tomorrow-season-2-can-finish-constantine.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.sezon .bölüm atom öldümü bakalım ama küçük bir çocuğa döndüğünü gördük :eek: bakalım nolucak constantine bir an önce gelmelidiziye bakalım hangi bölüm gelicek :A