CW Legends of Tomorrow - Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa hayır cnm öyle direk girmediler konuya bu oyuncuların zaten yarısı arrow yarısı flash oyuncuları hikayelerini flash ve arrow izleyenler biliyorlar ayrıca şu kuş kanatlı olan çift var erkek kız ve dizideki ölümsüz olan düşmanları konu bu üçünü konu alıyor bunların reklamınıda ortak bölümlerde hem flash hemde arrow izisidne ayrı ayrı verip hikayelerini tanıttılar oyüzden bu diziye direk konudan giriş yaptılar arrow ve flash dizilerinden oyuncu reklamalrı yapılıp konuyu hikayeyi işlemişlerdi bunları toplayan adam eski bir zaman efendisi gibi biirşeymiş hem intikam hemde o adamı urdurmak istiyor yoksa ileride yıkım olucak o ölümsüz adam şşu kuş kanatı olan kadın ve erkeği her zaman boyutunda yakalayıp öldürüyor onları öldürdükçe daha güüçleniyor sürekli zamanda yolculuk yapıp onları öldürüyor yaşan enerjilerini alıyor oyüzen o adamı durdurmaları lazım arrow ve flash onlara yardım edip bu adamı durdurmaya çalışmışlardı ama başarılı olamadılar şimdide kapta huter onu durdurmak için bu ekibi topladı ama efsane kahramanları almasına izin verilmedi zaman çizgii bozuluyormuş efsaneler içinde arrow flashta var ayrıca batman süperman falanda var bu adam bu izidekileri kandırdı efsaneler sizsiniz dedi öyle ikna etti ama önemsiz kişiler olduklarını öğrendiler şimdi efsane olmaya çalısıyorlar 2.bölümü ççok aha oturmuş v daha üstüne koyarak güzel bir bölümdü devam et bence :-)
Off o ne uzun yazı. :A

Tmm seni yalnız bırakmam merak etme. :D :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

konuyu anlattım ayoll okursan diziyi anlarsın bence ayy zaten arrow 4.ezon 8.bölüm ve flash 2.sezon 8.bölüm bu iki bölümü bir boş vaktnde izlersen eğer bu dizinin konusu o iki bölümde işlenmişti daha iyi olur senin açından :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa hayır cnm öyle direk girmediler konuya bu oyuncuların zaten yarısı arrow yarısı flash oyuncuları hikayelerini flash ve arrow izleyenler biliyorlar ayrıca şu kuş kanatlı olan çift var erkek kız ve dizideki ölümsüz olan düşmanları konu bu üçünü konu alıyor bunların reklamınıda ortak bölümlerde hem flash hemde arrow izisidne ayrı ayrı verip hikayelerini tanıttılar oyüzden bu diziye direk konudan giriş yaptılar arrow ve flash dizilerinden oyuncu reklamalrı yapılıp konuyu hikayeyi işlemişlerdi bunları toplayan adam eski bir zaman efendisi gibi biirşeymiş hem intikam hemde o adamı urdurmak istiyor yoksa ileride yıkım olucak o ölümsüz adam şşu kuş kanatı olan kadın ve erkeği her zaman boyutunda yakalayıp öldürüyor onları öldürdükçe daha güüçleniyor sürekli zamanda yolculuk yapıp onları öldürüyor yaşan enerjilerini alıyor oyüzen o adamı durdurmaları lazım arrow ve flash onlara yardım edip bu adamı durdurmaya çalışmışlardı ama başarılı olamadılar şimdide kapta huter onu durdurmak için bu ekibi topladı ama efsane kahramanları almasına izin verilmedi zaman çizgii bozuluyormuş efsaneler içinde arrow flashta var ayrıca batman süperman falanda var bu adam bu izidekileri kandırdı efsaneler sizsiniz dedi öyle ikna etti ama önemsiz kişiler olduklarını öğrendiler şimdi efsane olmaya çalısıyorlar 2.bölümü ççok aha oturmuş v daha üstüne koyarak güzel bir bölümdü devam et bence :-)

üff ne kadar uzun yazmışsın :)

yazıyı görür görmez tepkimiz aynı oldu :) okumak şimdi işkence olur birde arada gülücük falan koymamış @Çiğdem- çok ciddi bişeyler yazıyormuş gibi geldi bana okuma isteğim kaçtı ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
üff ne kadar uzun yazmışsın :)

yazıyı görür görmez tepkimiz aynı oldu :) okumak şimdi işkence olur birde arada gülücük falan koymamış @Çiğdem- çok ciddi bişeyler yazıyormuş gibi geldi bana okuma isteğim kaçtı ? :)
hahahah ayy fıkra anlatmadımya herhalde @Harunnn60 konuyu anlamamış dizinin konusunu anlattım diziye sempati duyun diye ayoll :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ayy sen zaten diziden kaçmaya çalısıyorsun yanı bahane aradığının farkındayım
:F:F:F

biz birlikte z. nation ı the shannara yı birde yeni dizi lucifer miydi işte onuda izleyeceğiz zaten fantastik dizi kontenjanım bu kadar fazla yukarı çıkamam :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Flash ve Arrow'u izlemeden bunu izlersem hata etmiş olur muyum ? Arrow'u kesinlikle izlemeyeceğim de Flash'ı izleyeceğim ilerde.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Flash ve Arrow'u izlemeden bunu izlersem hata etmiş olur muyum ? Arrow'u kesinlikle izlemeyeceğim de Flash'ı izleyeceğim ilerde.
hayır bu dizinin konusu ayrı arow flashi zlemeden direk bu diziye başlayabilirsin
flash izlmen içind arrow izlemene gerek yok :-):-):-)

ama bu dizinin konusunu daha iyi anlamak istiyorum dersen eğer arrowun 4.sezon 8.bölümü ve flashın 2.sezon 8.bölümü bu 2 bölümde bu dizinin reklamı yapılmış konusu işlenmişti istersen o 2 bölüme bakman yeterli aa bakmadanda bu diziye başlayabilirsin:-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sırf Sara oynasa yine izlerim, resmen aşık etti kendine bu bölüm cool'lukla uzun bir süredir bu hareketleri bekliyordum. :D

Arrow'un ilk sezonunda giriş sahnesinde ki hazzı aldım, zaten kızımızın üzerine kurulu bölümdü biraz, bayağı zevkle izledim.

Adam inş olur, baklalım bu sefer 80'lere attılar. 80'li yılları göreceğiz şimdide. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sırf Sara oynasa yine izlerim, resmen aşık etti kendine bu bölüm cool'lukla uzun bir süredir bu hareketleri bekliyordum. :D

Arrow'un ilk sezonunda giriş sahnesinde ki hazzı aldım, zaten kızımızın üzerine kurulu bölümdü biraz, bayağı zevkle izledim.

Adam inş olur, baklalım bu sefer 80'lere attılar. 80'li yılları göreceğiz şimdide. :D
Zaten karakterler açısında en olmuşu o kadındı. :D Bende devam edersem onu için bakacağım bu ilk sezona. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm @Titanium @Forumdash :-):-):-)
captan cold ve yanındakı adama daha ağırlık verilmiş bir bölümdü ayy oyüzden daha çok hoşuma gitti captan cold geçmişini düzeltemedi malesef:(:(:(

şu kuş kanatlı olan adam geri dönücek diye korktum ayol neyseki gömdüler cesedini geri dönmedi :F:F:F

atomun diğer kuş kanatlı kızın içine girip taşları kırması güzeldi bu işlemi böbrek taşlarında yapabilirler aslında günümüzde gerekli birşey hahah :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölüm güzel bir bölümdü bence @Forumdash @Titanium :Z:Z:Z
captan cold ve arkadaşı favorilerim ayy birşey olmasın onlara cold arkadaşını kurtarır umarım profosor ve atomuda yakaladılar merak uyandırıcı bitti bölüm:eek:
bakalım neler olucak :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5. BÖLÜM @Forumdash diziden çok büyük beklentilerim vardı bence güzel bölümler ama flash ve arrow dizilerindkei sıcaklığı samimiyeti alamıyorum bende malesef bu diziden pek @Forumdash birşeyler eksik gibi :F:F:F
haftaya 2046 yılında oliverin şehrinde geçecek bölüm kaçırma derim @Forumdash:F
hunterin profosoru öldürtmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi ayol ne olursa olsun captan cold saraha insanlığını ahtırlattı ven engelledi captan coldun diğer ortağıda çok iyi bu ikisisi hep favorilerim şu kaçık kadın pfofosorun hemen ölmesinede sevindim
acaba son sahnedeki okçu adam kim oliver değil ayoll diglenin oğlumu zenci olduğundan ama bilemiyorum bakalım merakla bekliyorum :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5. BÖLÜM @Forumdash diziden çok büyük beklentilerim vardı bence güzel bölümler ama flash ve arrow dizilerindkei sıcaklığı samimiyeti alamıyorum bende malesef bu diziden pek @Forumdash birşeyler eksik gibi :F:F:F
haftaya 2046 yılında oliverin şehrinde geçecek bölüm kaçırma derim @Forumdash:F
hunterin profosoru öldürtmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi ayol ne olursa olsun captan cold saraha insanlığını ahtırlattı ven engelledi captan coldun diğer ortağıda çok iyi bu ikisisi hep favorilerim şu kaçık kadın pfofosorun hemen ölmesinede sevindim
acaba son sahnedeki okçu adam kim oliver değil ayoll diglenin oğlumu zenci olduğundan ama bilemiyorum bakalım merakla bekliyorum :Z:Z:Z
O sıcaklık yok anlayacağın. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.bölüm ayy bu bölümü @Forumdash @cookies kaçırmayın bence oliverin 2046 olan yılındakı şehrinde geçti oliveri 65 yaşında gördük neler oldu neler:A:A:A
aaa oliverin kolu kopmuş ayoll diglenin oğlu yeni arrow olmuş diğer geriye kalanlar ölmüş ama oliverin spnda tekrar arrow olup sladenin oğlunun yenmesi çok güzeldi:Z:Z

@destere oliverin 65 yaşındakı haline bak ayoll :A:A:A
YkvLYj.jpg

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
6.bölüm ayy bu bölümü @Forumdash @cookies kaçırmayın bence oliverin 2046 olan yılındakı şehrinde geçti oliveri 65 yaşında gördük neler oldu neler:A:A:A
aaa oliverin kolu kopmuş ayoll diglenin oğlu yeni arrow olmuş diğer geriye kalanlar ölmüş ama oliverin spnda tekrar arrow olup sladenin oğlunun yenmesi çok güzeldi:Z:Z

@destere oliverin 65 yaşındakı haline bak ayoll :A:A:A
YkvLYj.jpg
Artık arrow izlemezsin heralde geleceği biliyon :A
Felicitym varmıydı :)