Yeme-İçme Lahmacun

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İyice entel olmuşsun, iskender mi yiyoruz oğlum porsiyon ne demek... 😳

Yok kalsın canım, biz at etinden yapılmış 5 liralık tavuk dönerden aynen devam. Bütçemiz buna yetiyor... 😣😣
Porsiyon 4 tane lahmacun demek :A

Yapma... Senin gibi bir adam her şeyin en iyisine layık..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet :A. Sizin orada ne kadar ki :A
------

Yapmaa diyetteyim :A ilk günden diyetimi bozmak istemiyorum :A :A
Diyet öyle yapılmaz :A Ne istiyorsan yiyeceksin yoksa 3-4 gün sonra bozarsın diyeti :A 100 kilodan 70 kiloya düştüğüm dönem yemediğim hiçbir şey yoktu...
Sadece günde 1 filtre kahve+1 öğün yemek şeklinde gittim :A

• İlginç
Reactions: Carpe Diem

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Diyet öyle yapılmaz :A Ne istiyorsan yiyeceksin yoksa 3-4 gün sonra bozarsın diyeti :A 100 kilodan 70 kiloya düştüğüm dönem yemediğim hiçbir şey yoktu...
Sadece günde 1 filtre kahve+1 öğün yemek şeklinde gittim :A
Böyle bir diyet vardı da ben neden aylardır kabir azabı cekiyorum acaba ya😀😁😂

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Böyle bir diyet vardı da ben neden aylardır kabir azabı cekiyorum acaba ya😀😁😂
Hayatımın belirli bölümlerinde ben de klasik diyetleri yapmaya çalıştım. Fakat hem insanın enerjisini ciddi oranda düşürüyor ve aynı zamanda kendini çok kısıtlıyorsun. O yüzden de 1-2 hafta dayanıp sonrasında bırakıyordum bir faydası olmadı :A
Sonrasında farkında olmadan şu şekilde beslenmeye başladım. İştahım kesilmişti o ara aklımda diyet yapmak yoktu :A Sabah 11 gibi kalkıyordum 1'de okulda oluyordum. 1 dilim ekmeğin yanına peynir, domates. Okul çıkışı da bir filtre kahve ve akşam yemeğinde normal yemek. Ama pilav varsa yemekte mesela normalin yarısı kadar yiyordum. Haftada 1-2 gün pizza, hamburger, lahmacun gibi dışarda da yemek yiyordum tabii..
Böyle yapa yapa yani günde 1 filtre kahve+1 normal öğün yiyerek kilo vermeye başladığımı fark ettim ve 4-5 ay bu şekilde beslenerek yaklaşık 30 kilo verdim.
İlk 1 hafta zorlanırsınız büyük ihtimalle ama sonrasında vücut alışıyor. Aynı zamanda istediğin yemekleri yemek de oldukça güzel :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hayatımın belirli bölümlerinde ben de klasik diyetleri yapmaya çalıştım. Fakat hem insanın enerjisini ciddi oranda düşürüyor ve aynı zamanda kendini çok kısıtlıyorsun. O yüzden de 1-2 hafta dayanıp sonrasında bırakıyordum bir faydası olmadı :A
Sonrasında farkında olmadan şu şekilde beslenmeye başladım. İştahım kesilmişti o ara aklımda diyet yapmak yoktu :A Sabah 11 gibi kalkıyordum 1'de okulda oluyordum. 1 dilim ekmeğin yanına peynir, domates. Okul çıkışı da bir filtre kahve ve akşam yemeğinde normal yemek. Ama pilav varsa yemekte mesela normalin yarısı kadar yiyordum. Haftada 1-2 gün pizza, hamburger, lahmacun gibi dışarda da yemek yiyordum tabii..
Böyle yapa yapa yani günde 1 filtre kahve+1 normal öğün yiyerek kilo vermeye başladığımı fark ettim ve 4-5 ay bu şekilde beslenerek yaklaşık 30 kilo verdim.
İlk 1 hafta zorlanırsınız büyük ihtimalle ama sonrasında vücut alışıyor. Aynı zamanda istediğin yemekleri yemek de oldukça güzel :A
Hocam Tolsto'ya göre pizza lahmacundan daha iyiymiş.. @Tolstoyevski @DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Domates olmuyor gibi buna ya da bilmiyorum ben sevmiyorum domates koymayı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Muazzam bir şey
------

@HeisenBerg ‘e katılıyorum bu konuda, lahmacun mu pizza mı arasında kalınca daima lahmacun sipariş veririm çünkü pizzayı çok güzel yapanı bulmak zor bu ortamda. Ama pizzanın en iyisi, lahmacunun en iyisinden çok daha lezzetlidir, hele İtalya’da filan kim bilir nasıldır…
Keşke biz de pizza gibi lahmacun ya da başka bir şeyi dünyaya sunabilsek. Güzel lezzetlerimiz var ama dünyaya tanıtım konusunda sıfırız.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski