2014 Laggies | Film Bilgileri & Yorumları

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
2034031.jpg

Laggies (2014)

Türü: Komedi, Romantik
Yönetmen: Lynn Shelton
Senaryo: Andrea Seigel (screenplay)

Oyuncular:
Keira Knightley
Chloë Grace Moretz
Sam Rockwell
Mark Webber
Ellie Kemper

IMDb Sayfası

Filmin Özeti
Chloe Moretz, Sam Rockwell, Gretchen Mol ile Keira Knightley’i biraraya getiren “Laggies” geçen sene Sundance’e iki filmiyle dahil olan aktrist/yönetmen Lynn Shelton’ın yeni filmi. Film, ergenlikteki bir kızla nişanlısının kendisine yalan söylediğini ve kendisinden çok arkadaşlarıyla zaman geçirdiğini fark eden, kafası karışık, geleceği belirsiz 28 yaşındaki bir kadının arkadaşlıklarını anlatıyor.

Filmin Fragmanı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
-Kısa süresine rağmen çoğu yerinde sıkıldım. Sıkılmamdaki en büyük etken klişelerin bolca olmasıydı.
bkz: kadının, kızın babasıyla ilişki yaşaması. Biz görmekten bıktık siz çekmekten bıkmadınız. :(
- Keira güzel kız da göğüslerine ne olmuş acaba? :D Meme kanseri falan mı acaba?
- Sam Rockwell'e karşı The Way Way Back'ten bir sempatim var. Pek etkileyici olamasa da kendine düşeni yapmış.
- Chloe görmeyeli bayağı güzelleşmiş. :D Önü açık ama film seçimlerinde biraz daha dikkatli olsa daha iyi olur.
- Kendini mutlu hisset filmleri sıralamamda gerilerde yer alacak bir film. Beğeneni çıkabilir ama önceliklerinizi başka filmlere verseniz de bir şey kaybetsiniz bence.

6/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@berkann Keira'da hiçbir zaman göğüs olmadı ki zaten.:D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: http://izleryazar.com/laggies-2014/

Sevdim genel olarak filmi ama sevmediğim noktaları da fazlaydı.

Senaryoyu pek sevmedim keşke Megan ve Annika'nın sevimli ilişkisine yoğunlaşsaymışlar. Ayrıca Megan'ın Annika'nın evinde kalması bence çok saçmaydı...

Sam Rockwell özellikle başlarda çok kötüydü. Filmden direkt 1 puan götürdü resmen. :(

İzlerken sıkılmayacağınız ama çok da iyi olmayan bir film. Sadece Keira Knightley ve Chloe Grace Moretz'in performansları için bile izlenebilir. :)

6.5/10