'Laf Bende Kalmasın' Yayından Kalktı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Laf Bende Kalmasın' Yayından Kalktı!

lbk_banner35bcdae5df7436b6a8c30ff0000beae5c-1024x335.jpg

Lifetime kanalının çok konuşulan magazin programı 'Laf Bende Kalmasın' bugün son kez ekranlara geldi!

Yeşim Salkım ve Mehmet Çoşkundeniz'in sunumuyla ekranlara gelen programdan daha önce Seçkin Piriler ve Elif Güvendik ayrılmıştı.

Yeşim Salkım ve Mehmet Çoşkundeniz bugün izleyicilerine veda etti. Ancak yakında yeniden ekranda olabileceklerini söylediler.
Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Harcanıyorlardı o kanalda. :A Yeşim arada canlı yayında çoşuyor ceza almazsa FOX'a gelsinler. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeşim Salkım prim yapamamış demek ki yeterli, yakında yine olay çıkarıp ses getirir. :A

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
ne guzel haber bu yesim salkim pisliginden kurtuldu git memelerini ac reklamini et terbiyessizlikle reklam etmeye alistin sen ekran senin neyine bomba haber oldu kadirgali ahi diyelim:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Üzüldüm açıkcası:( Gülben kaldırtmiştir kesin :A Gülben bu aralar tv programı yapıcak edicek deniliyordu. Başlar Lifetime'da:A Ama en dobra magazin programıydı. İzliyordum youtubeda denk geldikçe...

ne guzel haber bu yesim salkim pisliginden kurtuldu git memelerini ac reklamini et terbiyessizlikle reklam etmeye alistin sen ekran senin neyine bomba haber oldu kadirgali ahi diyelim:D
Meme açmak mı? :eek: :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Üzüldüm açıkcası:( Gülben kaldırtmiştir kesin :A Gülben bu aralar tv programı yapıcak edicek deniliyordu. Başlar Lifetime'da:A Ama en dobra magazin programıydı. İzliyordum youtubeda denk geldikçe...

Meme açmak mı? :eek: :F:F:F
bu durumda savaşı gülben kazanmış oldu serene hapis yeşim salkımın programı bitti:A @Çiğdem-