La Liga Şampiyonu Real Madrid!!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

La Liga Şampiyonu Real Madrid!!

IMG_20170521_230957.jpg

Real Madrid şampiyonluk maçında deplasmanda Malaga ile karşı karşıya geldi. Maçı kazanan, 2-0'lık skorla Real Madrid oldu ve İspanyol ekibi, 5 yıl sonra La Liga'da şampiyon oldu. Real Madrid en son Mourinho döneminde şampiyonluk sevincini yaşamıştı.

Real Madrid'e galibiyeti getiren goller, 2. dakikada Cristiano Ronaldo ve 55. dakikada Karim Benzema'dan geldi.
Bu sonucun ardından Real Madrid puanını 93 yaptı ve ligi Barcelona'nın 3 puan önünde tamamlayarak, 33. şampiyonluğuna ulaştı.

La Liga'da şampiyon olan Real Madrid, Şampiyonlar Ligi Finali'nde Juventus ile karşılaşacak.
Orijinal formatta oku

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
BAĞIRIN ULAN ŞAMPİYON DİYE!!!
@MasacRE- @Çiğdem- @MEnes @OzaN @cevaa
IMG_20170521_232532.jpg

IMG_20170521_233049.jpg

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Deme işte onu deme!!! Ronaldo'nun bu yılki performansına sadece kupa aldı diye Ballon Dor verirseler o ödül gözümde değerini komple yitirir. Umarım o hataya düşmezler. :A
Performansı yokmu diyorsun yani en kritik maçlarda sahneye çıkan Ronaldo değil yani Bayern Atletico Sevilla vs vs :A:A Bu sene reis az öz ve kritik goller attı :A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Performansı yokmu diyorsun yani en kritik maçlarda sahneye çıkan Ronaldo değil yani Bayern Atletico Sevilla vs vs :A:A Bu sene reis az öz ve kritik goller attı :A:A
Tamam işte 2 3 maç oynayana verilseydi o ödül ne anlamı olurdu ki. :A Messi ise bu yıl 2 3 maç harici muazzam oynadı müthiş istatistikler yakaladı. Kesin bir dille Ballon Dor onun olmalı. Takımı için her şeyi yaptı adam. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tamam işte 2 3 maç oynayana verilseydi o ödül ne anlamı olurdu ki. :A Messi ise bu yıl 2 3 maç harici muazzam oynadı müthiş istatistikler yakaladı. Kesin bir dille Ballon Dor onun olmalı. Takımı için her şeyi yaptı adam. :A
Sonucu varmı herkes ona bakar krdşm daha Juventusa gol atamadı takımınız utanın Messide atamadı :A:A Ronaldo herşeye rağmen bütün kupaları silip süpürüyor yine golleriyle Messi atı alan üsküdarı geçince hat-trick yapsın Eibara :A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sonucu varmı herkes ona bakar krdşm daha Juventusa gol atamadı takımınız utanın Messide atamadı :A:A Ronaldo herşeye rağmen bütün kupaları silip süpürüyor yine golleriyle Messi atı alan üsküdarı geçince hat-trick yapsın Eibara :A:A
İğrenç bir takımsınız daha önce de söylemiştim di mi. :A Bunun intikamı çok acı olacak çook. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Barça fanları ağlıyor :A Şaka bir yana ne barçaya ne Madride sempati besliyorum. İspanya'daki tüm takımlar bana itici geliyor. Barçanın göze hoş gelen tiki takası ve saf yetenekten oluşan kadrosu sanki bana biraz daha yakın gibi. Fakat üzüldüğümü söyleyemem. Hatta sevindim. La Liga da eğer Bundesliga gibi tek kutuplu bir lig olsaydı hiçbir albenisi kalmazdı şahsımın nezdinde. Madrid'in Barça'ya dur demesi iyi olmuş. Olayı böyle yorumlamak istiyorum :A Bunun dışında beni enterese eden bir durum yok. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Barça fanları ağlıyor :A Şaka bir yana ne barçaya ne Madride sempati besliyorum. İspanya'daki tüm takımlar bana itici geliyor. Barçanın göze hoş gelen tiki takası ve saf yetenekten oluşan kadrosu sanki bana biraz daha yakın gibi. Fakat üzüldüğümü söyleyemem. Hatta sevindim. La Liga da eğer Bundesliga gibi tek kutuplu bir lig olsaydı hiçbir albenisi kalmazdı şahsımın nezdinde. Madrid'in Barça'ya dur demesi iyi olmuş. Olayı böyle yorumlamak istiyorum :A Bunun dışında beni enterese eden bir durum yok. :A
Hahahaha sırada Şampiyonlar Ligi var Ronaldo reis Buffonu yıkacak :A:A