Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende 2 bölüm gömerim 1 saat sonra filan :X Yeni geldim. İlk sezonu bu gece bitirme de:A Daha @MasacRE- yetişcek bize:X
ben ne demişim orda imdb puanı harika bir ilk bölüme bakarım demişim ama sen öneride bulunan kişi olarak hogathaya bu dizinin konusunu aç üç beş arkadaş izlemeye başlayacağız desen konu açılsa şimdi bu dediğin diziye çoktan başlamıştık :)
yani öneri işi tamamda devamını getirmemişsin :)
mesela bu dizinin konusu açılsın diye @Çiğdem- in kafasını az ütülemedik kız kaçacak yer arıyordu mecbur kalıp açtı sonunda:) ısrar her zaman işe yarar :)

sen bana güveniyonda ben sana güvenemiyorum sorun orda :) izlediğin dizilerin saysan bir elin cücük parmağını geçmez :)
4 ve 5 bölümleri izledim 3.Bölümden sonra ilaç gibi geldi vlla :A Tam soygun bölümleri işte :Z:Z:Z

Wasigdonun oğlu sarısın ecünnüyü öldürmedi . Tokyoda diğer sürahi suratlı kızla arkadaş oldu kavga ettikten sonra normal kız durumu :F
Wasigdonun oğlu ilk 2 bölümde piskopat yönü ilgimi çekmişti ama Berin 1 adım önde kalmıştı anca 4-5 bölümlerle favorim belli oldu yine kendime bir manyak buldum
:A :A :A
lacasadepapel_3-500x340.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4 ve 5 bölümleri izledim 3.Bölümden sonra ilaç gibi geldi vlla :A Tam soygun bölümleri işte :Z:Z:Z

Wasigdonun oğlu sarısın ecünnüyü öldürmedi . Tokyoda diğer sürahi suratlı kızla arkadaş oldu kavga ettikten sonra normal kız durumu :F
Wasigdonun oğlu ilk 2 bölümde piskopat yönü ilgimi çekmişti ama Berin 1 adım önde kalmıştı anca 4-5 bölümlerle favorim belli oldu yine kendime bir manyak buldum
:A :A :A
lacasadepapel_3-500x340.jpg

sen denver salağını sevdin sanırım :)
sürahi suratlı derken sanırım nairobiden bahsetmiş hogatha @Forumdash :) yine bulmaca çözmeye başladık :)

Bende 2 bölüm gömerim 1 saat sonra filan :X Yeni geldim. İlk sezonu bu gece bitirme de:A Daha @MasacRE- yetişcek bize:X
izlemediğin bölümden alıntı yapmak çok sakıncalı bir an spoiler karşına çıkıyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
altıncı bölüm büyükelçinin kızıda aksiyona katıldı @Forumdash @Çiğdem- :)

biraz ucundan çıtlatalım konuyu bir an önce altıncı bölüme geçersiniz :)

Sessiz beyni mi bilmem de "seksi beyni" oldugunu gördük :A Az daha oynaşsalardı yaa:F
sadece profa karşı platonik takılıyor onun haricinde seksilik dersen dizide zaten tüm kadınlar seksi :) hatta ben raquel e bile yan gözle bakmaya başladım bu bölüm :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
altıncı bölüm büyükelçinin kızıda aksiyona katıldı @Forumdash @Çiğdem- :)

biraz ucundan çıtlatalım konuyu bir an önce altıncı bölüme geçersiniz :)

sadece profa karşı platonik takılıyor onun haricinde seksilik dersen dizide zaten tüm kadınlar seksi :) hatta ben raquel e bile yan gözle bakmaya başladım bu bölüm :)
Tokyo'ya sağık dese de;
boynunu yalattı :A Var o kızda içten içe yanıyor:A Neyse fazla +18 olmaya başladım bu aralar:F
Öncelik pilli oğlana :A @destere

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ona Kurretulayn diyeceğim :A @Harunnn60 artık izler :A @Çiğdem-
Kurretulayn-Matur.jpg

albaflores01_-lacasadepapel_atresmedia_gallery_a.jpg

hqdefault.jpg
sen denver salağını sevdin sanırım :)
sürahi suratlı derken sanırım nairobiden bahsetmiş hogatha @Forumdash :) yine bulmaca çözmeye başladık :)

izlemediğin bölümden alıntı yapmak çok sakıncalı bir an spoiler karşına çıkıyor :)
Hhaha Aaa evet bu işte sürahi suratlı kız her dizide bir ecünnü olmak zorunda :A

Denvermiydi ismi olabilir babası vardı :F

Ben izliyorum ama sizde izliyorsunuz yine yetişemedim size :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha Aaa evet bu işte sürahi suratlı kız her dizide bir ecünnü olmak zorunda :A

Denvermiydi ismi olabilir babası vardı :F

Ben izliyorum ama sizde izliyorsunuz yine yetişemedim size :A :A :A
babası moskova oğlu denver işte :)
birde gurupta camış sakallı helsinki var:) ne yaptığı belli değil öyle salmışlar çayıra, sanırım prof onu fizik kuvveti için seçmiş beyinden eser yok :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
babası moskova oğlu denver işte :)
birde gurupta camış sakallı helsinki var:) ne yaptığı belli değil öyle salmışlar çayıra, sanırım prof onu fizik kuvveti için seçmiş beyinden eser yok :)
Bende babasını Wasington diye bahsediyordum alıştığınız için bu ne diyor demediniz haliyle :F :F :F @Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
senin aklın waşington portakalına gitmiş hogatha :) dizide waşington yoktu :))
Hahahha Aaa niye öyle kalmış aklımda bende bilmiyorum :F :F :F

Yarın foruma geldiğinde kaçıncı bölümleri izlemiş olarak gelirsin ona göre yetişmeye çalısayım :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahahha Aaa niye öyle kalmış aklımda bende bilmiyorum :F :F :F

Yarın foruma geldiğinde kaçıncı bölümleri izlemiş olarak gelirsin ona göre yetişmeye çalısayım :F
Ben birisinin gerçek adı sandım, ABD eyaleti olan bile aklıma gelmedi :F
altıncı bölümü izledim sabaha kadar 7,8, ve 9. bölümleride izlerim büyük ihtimal ona göre önlem alın derim :)

Az bekleyinde yetişeyim daha bende Lucifer Flash ve Arrowun son bölümü bakamadım :F
lucifer ı araya sıkıştırırız diğer saydıklarını izlemesende olur :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
altıncı bölümü izledim sabaha kadar 7,8, ve 9. bölümleride izlerim büyük ihtimal ona göre önlem alın derim :)

lucifer ı araya sıkıştırırız diğer saydıklarını izlemesende olur :)
Başka dizilerde var bakacağım en fazla 8.Bölüm yorumumla gelirirm @Forumdash :F

@Harunnn60 @MasacRE- de birlikte izlerler daha başlamadılar :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Başka dizilerde var bakacağım en fazla 8.Bölüm yorumumla gelirirm @Forumdash :F

@Harunnn60 @MasacRE- de birlikte izlerler daha başlamadılar :A
@Harunnn60 listesine ekleyip bekler onun izleyeceğini sanmam ama @MasacRE- ye yazık oldu bilseydik onuda bu serüvene katardık şimdi kaldı @eskici ve @gözlemci hızına ayak uydrmakki onların kendisine faydası yok ikiside listeci gaga gibi :))
birde @MEnes var onu bilerek etiketlemedim gizli izleme huyları edinmiş onunla değil dizi izlemek toilet a bile gitmem :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 listesine ekleyip bekler onun izleyeceğini sanmam ama @MasacRE- ye yazık oldu bilseydik onuda bu serüvene katardık şimdi kaldı @eskici ve @gözlemci hızına ayak uydrmakki onların kendisine faydası yok ikiside listeci gaga gibi :))
birde @MEnes var onu bilerek etiketlemedim gizli izleme huyları edinmiş onunla değil dizi izlemek toilet a bile gitmem :))
@MEnes Bitirince yorumunu yapar ondan önce devlet sırrı gibi saklardı :F

@MasacRE- Bozulmuş bize ondan habersiz başladık diye bugün trip atıyordu , o kütüğün tribide çekilmiyor kütüğün tribide kütük olur sonucta :A :A :A @Forumdash