Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
birincisini yani mindhunter ı önermiştin onu hatırlıyorum hatta konusu biraz itici ama imdb puanı güzel demiştim ama karambolde unutulmuş:) diğer dizi ismini ilk kez duyuyorum senden :)

onun hatrına sonuna kadar gideriz :)

turşusunu kurarsın:) her yeni dizide sana öneride bulunuruz sende paket yapıp rafa atarsın ilerde torunlarınla oturup izlersin artık eski püskü şey :)
Aaa bu diziyi daha bölüm izlemedin inş yine pancar motoru gibi gitmişsin ben 3 de kaldım :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
birincisini yani mindhunter ı önermiştin onu hatırlıyorum hatta konusu biraz itici ama imdb puanı güzel demiştim ama karambolde unutulmuş:) diğer dizi ismini ilk kez duyuyorum senden :)

turşusunu kurarsın:) her yeni dizide sana öneride bulunuruz sende paket yapıp rafa atarsın ilerde torunlarınla oturup izlersin artık eski püskü şey :)
Ben bazı şeyleri eskidikten sonra izlemeyi seviyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İkisini de söyledim, diğeri için de altın küre'de en iyi komediyi aldı dedim hatta izleyelim bunu dedim :)

Hele @Forumdash a daha çok kızgınım bana yazın izleriz diyordu şimdi kendi bulduğu diziyi @Çiğdem- in deyimiyle pancar motoru gibi izlemiş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben bazı şeyleri eskidikten sonra izlemeyi seviyorum :A
dur ben sana bit pazarından muhteşem bir dizi önereyim hem 1958 yıllarında çevrilmiş hemde yönetmeni alfred hitchcock yani temeli sağlam bir dizi oturun ekran başına kokmuş turşuseverler olarak @Harunnn60 la birlikte izleyin :)
aha adreside burda the twilight zone :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dur ben sana bit pazarından muhteşem bir dizi önereyim hem 1958 yıllarında çevrilmiş hemde yönetmeni alfred hitchcock yani temeli sağlam bir dizi oturun ekran başına kokmuş turşuseverler olarak @Harunnn60 la birlikte izleyin :)
Yine can sıkıntısından bize sarmaya başladın :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İkisini de söyledim, diğeri için de altın küre'de en iyi komediyi aldı dedim hatta izleyelim bunu dedim :)

Hele @Forumdash a daha çok kızgınım bana yazın izleriz diyordu şimdi kendi bulduğu diziyi @Çiğdem- in deyimiyle pancar motoru gibi izlemiş :A
onu ilk defa duyyorum senden yalanmı söyleyeceğim yani ama izlememişsen izlerim senle komedi olanı araya bir komedi dizisi katarsam iyi olur en azından @Çiğdem- de bu dizide bana yetişir böylece :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tamam reyiz attım listeye gece biraz kurcalarım bakalım nasılmış beğenirsem izlerim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam reyiz attım listeye gece biraz kurcalarım bakalım nasılmış beğenirsem izlerim :A
beğeneceğine eminim her bölüm ayrı bir konu çok değişik farklı onca yıllar geçmesine rağmen aradan, bugünkü bir çok filmi diziyi cebinden çıkaracak cinsten hemde :)
alfred amcada muhteşem bir beyin varmış filmleri gibi diziside sıradışı :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
beğeneceğine eminim her bölüm ayrı bir konu çok değişik farklı onca yıllar geçmesine rağmen aradan, bugünkü bir çok filmi diziyi cebinden çıkaracak cinsten hemde :)
alfred amcada muhteşem bir beyin varmış filmleri gibi diziside sıradışı :)
İyi bakalım sana güveniyorum bakıcam :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben ne demişim orda imdb puanı harika bir ilk bölüme bakarım demişim ama sen öneride bulunan kişi olarak hogathaya bu dizinin konusunu aç üç beş arkadaş izlemeye başlayacağız desen konu açılsa şimdi bu dediğin diziye çoktan başlamıştık :)
yani öneri işi tamamda devamını getirmemişsin :)
mesela bu dizinin konusu açılsın diye @Çiğdem- in kafasını az ütülemedik kız kaçacak yer arıyordu mecbur kalıp açtı sonunda:) ısrar her zaman işe yarar :)

İyi bakalım sana güveniyorum bakıcam :A
sen bana güveniyonda ben sana güvenemiyorum sorun orda :) izlediğin dizilerin saysan bir elin cücük parmağını geçmez :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben ne demişim orda imdb puanı harika bir ilk bölüme bakarım demişim ama sen öneride bulunan kişi olarak hogathaya bu dizinin konusunu aç üç beş arkadaş izlemeye başlayacağız desen konu açılsa şimdi bu dediğin diziye çoktan başlamıştık :)
mesela bu dizinin konusu açılsın diye @Çiğdem- in kafasını az ütülemedik kız kaçacak yer arıyordu mecbur kalıp açtı sonunda:) ısrar her zaman işe yarar :)
Aaa destere haklı bu diziye @Forumdash konusunu açtırana kadar başımızın etini yedi :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

sen bana güveniyonda ben sana güvenemiyorum sorun orda :) izlediğin dizilerin saysan bir elin cücük parmağını geçmez :)
Fazla dizi izleyemiyorum zamanım yok eskicilik zor :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aaa destere haklı bu diziye @Forumdash konusunu açtırana kadar başımızın etini yedi :F
Mindhunter'in konusunu açtırdık da ne oldu konuda goygoydan başka bir şey yok :) İlk söylediğimi izlemeyince diğerini niye açtırayım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu bir

Bu da iki
Evet açıklama bekliyorum destere ve @Forumdash bey :A

Mindhunter konusunda dediğim gibi yazın izlemeyi düşünüyorum. Ama diğer komedi dediğinde kararsızım.

Bu diziye başlama sebebimiz film etkinliği bitti. Kimse film bulamıordu. İzleyecek olduklarımızın da altyazısı yoktu. Bizde film yerine farklı bişey deneyelim dedik :X Öyle gelişmedi mi olaylar? @destere @Çiğdem- Gerçekten de güzel iş çıkmış. Sen de izle:X İzlemeye karar verirseniz ben yavaşlarım sorun değil. Pancar motoru ünvanını almak istemem :F Sen zaten DARK'a yetişmiştin hemen.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

güzel bir bölümdüde tokyoyonun bazı hareketlerine kıl olmaya başladım :)
tüneldeki vatandaşlar gerisin geriye dönmek zorunda kaldı , prof un gözlüklü polisi her konuşmasında takip etmesi ilginç bir detay artık raquel in aşk maceralarına kiminle yatıp kalkmak istediğine şahit oluyor:)
son sahnede tokyonun berlini adam öldürdüm diye profa itiraf et şeklindeki zorlaması çok saçmaydı oysaki kadın yaşıyor boşu boşuna planlar altüst olacak :)

Mindhunter konusunda dediğim gibi yazın izlemeyi düşünüyorum. Ama diğer komedi dediğinde kararsızım.

Bu diziye başlama sebebimiz film etkinliği bitti. Kimse film bulamıordu. İzleyecek olduklarımızın da altyazısı yoktu. Bizde film yerine farklı bişey deneyelim dedik :X Öyle gelişmedi mi olaylar? @destere @Çiğdem- Gerçekten de güzel iş çıkmış. Sen de izle:X İzlemeye karar verirseniz ben yavaşlarım sorun değil. Pancar motoru ünvanını almak istemem :F Sen zaten DARK'a yetişmiştin hemen.
gördüğün gibi kendimi tutamıyorum birazdan yedinci bölüme geçerim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x6. Bölüm

güzel bir bölümdüde tokyoyonun bazı hareketlerine kıl olmaya başladım :)
tüneldeki vatandaşlar gerisin geriye dönmek zorunda kaldı , prof un gözlüklü polisi her konuşmasında takip etmesi ilginç bir detay artık raquel in aşk maceralarına kiminle yatıp kalkmak istediğine şahit oluyor:)
son sahnede tokyonun berlini adam öldürdüm diye profa itiraf et şeklindeki zorlaması çok saçmaydı oysaki kadın yaşıyor boşu boşuna planlar altüst olacak :)

gördüğün gibi kendimi tutamıyorum birazdan yedinci bölüme geçerim :)
Bende 2 bölüm gömerim 1 saat sonra filan :X Yeni geldim. İlk sezonu bu gece bitirme de:A Daha @MasacRE- yetişcek bize:X