Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi bitirdim ve sana katılıyorum :A
Finale gelene kadar Tokyo hakkındaki düşüncem iğrenç bir karakter olduğuydu ve finalde de bu düşüncem değişmedi bu kadını ne diye başrol yapmışlar anlamadım kesinlikle çok gereksiz bir karakter soygunu batırmak için elinden geleni yaptı aynı şekilde Rio da öyle bu ikisi dizide olmasaydı dizi çok daha güzel olurdu bence dizinin en büyük eksiği başrol diye gösterilen karakterin aslında karaktersiz olması :A bana göre dizinin en büyük başrolü Berlin reyizdir soygun onun sayesinde gerçekleşti ve başarılı oldu final bölümünde de kendini feda etti soygunun başarılı olması için son sahne de güzeldi ayrıca son sahnede Tokyo yerine profesör ve müfettişin gösterilmesi de bence Tokyo'nun başrol olmadığını gösterir :A
Neden bu kadar abarttığımızı anlamışsınızdır sanırım @sokak sanati :A :A :A

Hiçbir yabancı diziden bukadar etkilenmedim bir de türk dizisi ezgileri taşıyordu Profosor ve Dedektif kadın 2.sezon sahneleri bildiğin türk dizileri gibiydi bazı müzikleride öyle etkilenmemizi birazda bunlar olanak sağladı sanırım :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Neden bu kadar abarttığımızı anlamışsınızdır sanırım @sokak sanati :A :A :A

Hiçbir yabancı diziden bukadar etkilenmedim bir de türk dizisi ezgileri taşıyordu Profosor ve Dedektif kadın 2.sezon sahneleri bildiğin türk dizileri gibiydi bazı müzikleride öyle etkilenmemizi birazda bunlar olanak sağladı sanırım :A
Tokyo ve Rio denilen beyinsizler olmasa dizi daha güzel olurdu :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tokyo ve Rio denilen beyinsizler olmasa dizi daha güzel olurdu :A :A
Ben sanamı demiştim Tokyo baş ecünnülerden diye seninde savunduğunu hatırlar gibiyim ama emin değilim :F Bilgisayarcı çocuk ile birbirlerini bulmuşlar 2 gıcık ve Monicanın kocasınada bu üçüne gıcık oluyordum en çok :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben sanamı demiştim Tokyo baş ecünnülerden diye seninde savunduğunu hatırlar gibiyim ama emin değilim :F Bilgisayarcı çocuk ile birbirlerini bulmuşlar 2 gıcık ve Monicanın kocasınada bu üçüne gıcık oluyordum en çok :A :A :A
Evet bana söylemiştin ve ben savunmuştum ama o zamanlar daha ilk bölümlerdeydim hepsini izleyince anladım gerçekleri :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bence bu diziyi uyarlamazlar bütün Türkiye izlemiş zaten :A :A

Dizinin en gereksiz karakterlerinden biriydi bence nasıl başrol yapmışlar anlamadım :A :A
bazen aptalca davranmış olsada hatta orda yorumlarımdada bahsettim özellikle şu motorla içeri dalma olayı falan saçmalık olsada onu çoktan affettim hele bir büyükelçinin kızı alisonla sahneleri var tüm bölümlere değer :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
bazen aptalca davranmış olsada hatta orda yorumlarımdada bahsettim özellikle şu motorla içeri dalma olayı falan saçmalık olsada onu çoktan affettim hele bir büyükelçinin kızı alisonla sahneleri var tüm bölümlere değer :)
O sahneyi ben de beğendim ama sonrasında dizinin içine etti :A :A
Tokyo efsanedir. Düzgün konuş ağzını kırarım.
Aaa unutmuşum bir de sokak sanati vardı Tokyonun fanı :F @eskici

Gerçi avatarında Sürahi suratlı kız var :A
Ne efsanesi ya dizinin en kötü karakteriydi bence :A :A