Kuzey Güney 70.Bölüm Fragmanı

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan "Kuzey Güney" dizisinin 70.bölüm fragmanı:

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fragmanda yer alan şarkının adı "Yeter Ki"

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Özet:

Cemre, Kuzey’le aralarındaki her engeli kaldırmaya kararlıdır. Şimdi herkesten, bütün dertlerden uzak, baş başa olmanın keyfini çıkarma zamanıdır. Sinanerler tarafından büyük bozguna uğrayan Güney, her şeyini kaybetmenin öfkesiyle daha da tehlikeli bir hale gelir. Barış’tan intikamını almak için yaptığı planı adım adım uygulamaya başlar. Öte yandan, Cemre’nin Kuzey’in yanına gittiğini öğrenen Güney çılgına döner. Kendisi büyük bir yıkım yaşarken, Kuzey’in Cemre’yle Samsun’da mutlu olduğunu bilmek Güney’i perişan etmektedir. Bütün çekişmelerden uzak, hayatına yeni bir yön vermeye çalışan Simay ise, çabaladıkça daha çok batar. Komiser Şeref’in de peşinde olduğunu öğrenince paniğe kapılır. Sığındığı yerin çok daha tehlikeli olduğunu anladığında yardım isteyebileceği tek adresi arar. Güney, Simay’ın telefonuyla kendini kurtaracak nefesi bulurken, Kuzey, Güney’in yalanını öğrenir.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bana bu dizinin finalinde çok kötü şeyler olacak gibime geliyor.. Kuzey ölürse hiç şaşırmam.. Ece-Melek izleyiciyi şaşırtmayı çok seviyorlar, Yaprak Dökümü'nün finalinde de olmuştu..

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Kuzey, Güney’in yalanını öğrenir.

Özet can alıcı olmuş Güney bu sefer harbiden fena dayak yiyecek. :D