'Kuyruk' Ekranlara Veda Etti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Kuyruk' Ekranlara Veda Etti!

kuyruk-medyanoz-logo.jpg

TRT 1'in sevilen yarışması Kuyruk'tan kötü haber geldi.

Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu'nun üstlendiği yarışma 40 bölümlük anlaşmanın sona ermesiyle birlikte geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti. 29 Şubat'ta yayın hayatına başlayan eğlenceli programda dörder kişiden oluşan üçer takım, doğru kuyrukları bulup puan kazanabilmek için mücadele veriyordu.

Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Daha 2-3 hafta önce düzenli olarak izlemeye başlasam da bence çok eğlenceli bir programdı, ama saçmalığın daniskası evlilik programlarına karşı dayanamayacağı belliydi. Keşke yazın tekrar başlasa, ama umut yok gibi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytinglerde istenileni verseydi devam ederdi. TRT1 yine program tutturamadı, ne olacak bu kanalın şanssızlığı.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Saatine göre ab'de fena gitmiyordu baktığımda sıralamada göze çarpıyodu ama 40 bölüm tasarlandıysa daha sonrada devamı gelebilir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
23 nisan cumartesi gunu son bölumdu aslinda. Özel bölum yapilmisti ve ödul yardim kurumuna gitti.
Cok eglenceli bir yarismaydi. Illerde devam eder umarim. Kendi dusen aglamazdan kat kat iyi ve butcesi az olan bir yarismaydi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
23 nisan cumartesi gunu son bölumdu aslinda. Özel bölum yapilmisti ve ödul yardim kurumuna gitti.
Cok eglenceli bir yarismaydi. Illerde devam eder umarim. Kendi dusen aglamazdan kat kat iyi ve butcesi az olan bir yarismaydi.
O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada forumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada orumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.
Cuma gunu izleyemistim dogrudur. Demek tekrarina bakmisim. Artik Urazi dizide izleriz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Cuma gunu izleyemistim dogrudur. Demek tekrarina bakmisim. Artik Urazi dizide izleriz
Yarışmaya da o kadar alışmışım ki bugün onu beklerken Seksenler'in yayınlandığını görünce şok oldum. Devam etmesini ben de gönülden isterim, ama sanmıyorum.

Dizide izleriz izlemesine, ama onun yanında yarışmada da izlemek güzel oluyordu. Adam her şeyi beceriyor maşallah. :X

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada forumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.
ben en başından beri,başladınğından beri izliyordum :)

TRT1 program tutturmağda çok şanssız.Ben sunumu ve yarışmayı çok sevmiştim.
sunucu sevilmeyecek gibi değil ki,zaten :D