Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Darbeyi güzel bir şekilde anlatırlar umarım mağzeme çok iyi vadi sevmeyen birisi bile darbe olaylarını merak edip izlemeye gider vadi fanlarına değil sadece türkiyede yaşayan herkesi ilgilendiren herkesin merak edip gitmesini sağlayacak bir konu var :A

çok iyi bir gişe yapması lazım tabi senaryoyu güzel hazırladıysalar :A
işte mlzeme olarak fragman var sen şimdi ona göre değerlendirmeni ve beklentini söyle sonra kıyas yapalım bakalım ne çıkacak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte mlzeme olarak fragman var sen şimdi ona göre değerlendirmeni ve beklentini söyle sonra kıyas yapalım bakalım ne çıkacak
aa bilmiyorum ama rekorlu bir gişe yapması lazım dizilerin yaptığı filmlere herkes gitmez ama burada darbe gibi ilgi çekici bir mağzeme var milletin akın etmesi lazım :F

ama film sağlam şekidle yazıldıysa geçerli olur sözlerim fragmanda sadece fetoyu oynayan oyuncu dikkat çekiyor filmle ilgili başka fikir sağlayıcı bir detay yok gibi iyimi çıkıcak kötümü şuan kestiremiyorum vlla :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aa bilmiyorum ama rekorlu bir gişe yapması lazım dizilerin yaptığı filmlere herkes gitmez ama burada darbe gibi ilgi çekici bir mağzeme var milletin akın etmesi lazım :F

ama film sağlam şekidle yazıldıysa geçerli olur sözlerim fragmanda sadece fetoyu oynayan oyuncu dikkat çekiyor filmle ilgili başka fikir sağlayıcı bir detay yok gibi iyimi çıkıcak kötümü şuan kestiremiyorum vlla :A
aslında çok birşey söylemedin gayet muğlak ama katılıyorum doğru :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında çok birşey söylemedin gayet muğlak ama katılıyorum doğru :D
aaa şimdi filmin bir şansıda darbeyi yaşamış olmamız yaşamasak yine dizi fanları dısında giden olmaz şuan ilk hafta herkes gider ama oraya gidenler memnun kalırsa diğerlerine sizde gidin diyecek türk insanı tavsiye ile gidiyor filmlere 2.hafta gişe düşebilirde yükselebilirde senaryoya kalmış tamamen ayoll :F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aaa şimdi filmin bir şansıda darbeyi yaşamış olmamız yaşamasak yine dizi fanları dısında giden olmaz şuan ilk hafta herkes gider ama oraya gidenler memnun kalırsa diğerlerine sizde gidin diyecek türk insanı tavsiye ile gidiyor filmlere 2.hafta gişe düşebilirde yükselebilirde senaryoya kalmış tamamen ayoll :F
doğru kesin etkenlerden birisi zaeten pana işine çok güveniyo herhalde o yüzden reklama bile gerek duymuyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
doğru kesin etkenlerden birisi zaeten pana işine çok güveniyo herhalde o yüzden reklama bile gerek duymuyor :A
reklamı feto yaptı zaten ayoll :F aa tabi darbe iyiki oldu demiyoruz ama filmin reklamını yaptığıda bir gerçek malesef :A

filmin başarısına göre netleşir dizinin olup olmayacağıda inş başarılı olruruz :Z

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
reklamı feto yaptı zaten ayoll :F aa tabi darbe iyiki oldu demiyoruz ama filmin reklamını yaptığıda bir gerçek malesef :A

filmin başarısına göre netleşir dizinin olup olmayacağıda inş başarılı olruruz :Z
bilmiyorum ben senin kadar pozitif olamıyorum yaptığın yorumlar gayet mantıklı ama recep ivedik izleyen insanları düşününce komediden başka diğer işlerin gişede pek başarılı olamaması gişe konusunda fazlaca bi beklentiye girmiyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bilmiyorum ben senin kadar pozitif olamıyorum yaptığın yorumlar gayet mantıklı ama recep ivedik izleyen insanları düşününce komediden başka diğer işlerin gişede pek başarılı olamaması gişe konusunda fazlaca bi beklentiye girmiyorum
senaryonun sağlamlığına bağlı ilk hafta hertürlü iyi başlangıç olur ama 2.hafta senaryo kötüyse düşer :F

bunun senarist ekibi kim bilmiyorum kanal d sezonlarını yazanlar değildir inş :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
senaryonun sağlamlığına bağlı ilk hafta hertürlü iyi başlangıç olur ama 2.hafta senaryo kötüyse düşer :F

bunun senarist ekibi kim bilmiyorum kanal d sezonlarını yazanlar değildir inş :A
necati şaşmaz, murat koca, alper erze, hikaye de necati şaşmaz a ait

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@Emin Özaltun aga sen anlarsın fragmanı montajlayıp müzik olarak istanbul mix ya da daha uygun olacak bir vadi müziğiyle paylaşsana fragman başka bir hal alacak :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İzleyelim bakalım bu uzun aradan nasıl bir dönüş yapacaklarını merak ediyorum. Böyle bir konuyla gerçekten iddialı ve sağlam bir iş olması gerekiyor, hayırlısı :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
aga reklam zayıf, senin gözlemin nasıl :X
Kesinlikle reklam hiç yok. Filmden çoğu kişinin haberi yok belki de. İddialı bir şey olsaydı tanıtımları her yerde olurdu. Ya çok çok iddialı bu yüzden ser verip sır vermediler ya da gerçekten çok da üst düzey bir iş olmayacak. Bilemiyorum umarım ilkidir. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

Kız filmi Necati Şaşmaz yazmış inanabiliyor musun güzel bir film olduğuna :A Ben inanmıyorum ama göreceğiz genel olarak yorumlar iyi olursa giderim :D