Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kuzey Vargın hayatını kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Vadimizin aksaçlısı :(

kurtlar-vadisi-nin-aksaclisi-kuzey-vargin-saglik-7014316_x_1150_300.jpg

unlu-sinema-sanatcisi-kuzey-vargin-hayatini-mugla-yerelhaber-2220457

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Fragmanı bir kez daha izledim ve kararımı değiştirdim. Umudum iyice tükendi :A
izleyip beğeniyorsun sonra bikaç gün geçiyor bir kez daha izliyorsun kararını değiştiriyorsun umudun tükeniyor? nereyi veya kimlerin yorumunu okuduysan oralardan etkilenip yazmışsın
5 sene sonra tekrar izleyip karar değiştirsen hadi neyse derim ulan 1 hafta sonra izleyip nasıl kararın değişiyor veya neye göre ümidin tükeniyor çok tuhaf ve saçma

üstteki foto ne iş anlamadım memati cahit erhan ersoy falan noluyo la :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
izleyip beğeniyorsun sonra bikaç gün geçiyor bir kez daha izliyorsun kararını değiştiriyorsun umudun tükeniyor? nereyi veya kimlerin yorumunu okuduysan oralardan etkilenip yazmışsın
5 sene sonra tekrar izleyip karar değiştirsen hadi neyse derim ulan 1 hafta sonra izleyip nasıl kararın değişiyor veya neye göre ümidin tükeniyor çok tuhaf ve saçma

üstteki foto ne iş anlamadım memati cahit erhan ersoy falan noluyo la :D
Bence.
İlk anda olan özlem demek ki. Üzerine düşününce pek iyi olmadığına karar verdim.
Ve zıt görüşlü herkese aynı suçlamayı yapman saçma

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bence.
İlk anda olan özlem demek ki. Üzerine düşününce pek iyi olmadığına karar verdim.
Ve zıt görüşlü herkese aynı suçlamayı yapman saçma
çünkü herkes özenti bi yerlerden okudukları yorumlarla düşüncelerini şekillendiriyolar bana öyle geliyor bu konuda da senin öyle yaptığına kanaat getiriyorum ya da ne dediğini bilmiyon :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
çünkü herkes özenti bi yerlerden okudukları yorumlarla düşüncelerini şekillendiriyolar bana öyle geliyor bu konuda da senin öyle yaptığına kanaat getiriyorum ya da ne dediğini bilmiyon :D
Herkes kendi fikrini kendi başına değiştirebilir, ille de başka bir etmenin etkisinde kalmak zorunda değil. Düşünmek yeterli üzerine :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Her ne şekilde olursa olsun. Herkesin fikri kendisine. İnsanların fikrini eleştirebilirsin, ama o fikre sahip olduğu için onu eleştirme hakkın yoktur
orası öyle yorumları eleştirmekte bizim hakkımız burası forum dün a dediğine bugün b diyorsa biri niye öyle diyorsun bi yerlerden mi etkilendin demek benim bakış açıma göre doğrudur hee bir de yaptığım en ufak yorumlarda kız gibi alınanlar ikilesin (bu son cümlem sana değil yorumumu okuyup üstüne alınacak olan şahsadır)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
orası öyle yorumları eleştirmekte bizim hakkımız burası forum dün a dediğine bugün b diyorsa biri niye öyle diyorsun bi yerlerden mi etkilendin demek benim bakış açıma göre doğrudur hee bir de yaptığım en ufak yorumlarda kız gibi alınanlar ikilesin (bu son cümlem sana değil yorumumu okuyup üstüne alınacak olan şahsadır)
Neden böyle diyorsun, neden fikrin değişti demek sonuna kadar hakkın. Açıklamak da benim yükümlülüğümdür. Ancak "nereyi veya kimlerin yorumunu okuduysan oralardan etkilenip yazmışsın" tarzı ithamlar fikrimi eleştirmek değil bana suçlama yapmaktır. İstediğim yeri okumuş olabilirim ya da hiçbir şey okumamış olabilirim. Bu söz konusu olamaz.
Eleştireceksen tutarlı eleştir yani :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Neden böyle diyorsun, neden fikrin değişti demek sonuna kadar hakkın. Açıklamak da benim yükümlülüğümdür. Ancak "nereyi veya kimlerin yorumunu okuduysan oralardan etkilenip yazmışsın" tarzı ithamlar fikrimi eleştirmek değil bana suçlama yapmaktır. İstediğim yeri okumuş olabilirim ya da hiçbir şey okumamış olabilirim. Bu söz konusu olamaz.
Eleştireceksen tutarlı eleştir yani :D
bana öyle geliyor her ne kadar yok desende bilinç altını etkiliyodur illa ki hiçbir yeri okumayıp internete girmemiş olsan ve 2.defa izlesen yine aynı şekilde konuşurdun iyi yorumlar değil kötü yorumlar daha çok etkiliyor

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
bana öyle geliyor her ne kadar yok desende bilinç altını etkiliyodur illa ki hiçbir yeri okumayıp internete girmemiş olsan ve 2.defa izlesen yine aynı şekilde konuşurdun iyi yorumlar değil kötü yorumlar daha çok etkiliyor
Hiçbir şey okumadım, zaten hiçbir şey görmedim dizi ile ilgili yayınlandığı günden beri, hiçbir fikir etkisi altında kalmadım.
Kalsam da ilgilendirmez diyorum ama.