Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak?

56f127d5e50aa946584bc5ab-1024x538.jpg

Türkiye'nin uzun soluklu dizilerinden birisi olan ve bu yıl 13. sezonuyla ekrana gelen ''Kurtlar Vadisi Pusu''nun yeni sezondaki kanalı belli oldu!

Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği dizi daha önceki yıllarda Kanal D, ATV, Star TV, TNT, Show Tv gibi birçok kanalda dolaşan dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Dizi yeni sezonda yine Kanal D'de izleyicisiyle buluşmaya devam edeceği öğrenildi. Kanal D yöneticilerinin diziyi elden kaçırmamak için yapımcıyla ön anlaşma imzaladığı da kulislerde konuşulanlar arasında.

''Kurtlar Vadisi Pusu'' 14. sezonuyla, yine kendi gününde ve saatinde Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Umarım yalan haberdir. Sezon başlamadan tüm umutlarımız tükenir, moral olarak da asla iyiye gidemeyiz şu dakikadan sonra. Kanal D Vadi ile asla uyuşmadı son 2 sezondur. Artık birlikteliğin son bulması lazım.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hata yapmışlar, dizi atvde 12 reytingleri görüyordu yeni kanalında 6 bile zor maalesef.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yalan haber olması için aylarca dua edebilirim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Umarım yalan haberdir. Sezon başlamadan tüm umutlarımız tükenir, moral olarak da asla iyiye gidemeyiz şu dakikadan sonra. Kanal D Vadi ile asla uyuşmadı son 2 sezondur. Artık birlikteliğin son bulması lazım.

Kanal D nin elinde başka dizisi yok o yüzden vadiyi bırakmaz bizim bu kanaldan
kurtuluşumuz yok anlaşılan yahu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kanal D nin elinde başka dizisi yok o yüzden vadiyi bırakmaz bizim bu kanaldan
kurtuluşumuz yok anlaşılan yahu
Onlar seni bırakmıyor o tamam da sen niye ayrılmıyorsun. Görmüyor musun hiçbir şey iyiye gitmiyor, gitmeyecek. Bu Pana ne düşündü bu kararı alırken çok merak ediyorum. Eğer gerçekten doğruysa geçmiş olsun.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Onlar seni bırakmıyor o tamam da sen niye ayrılmıyorsun. Görmüyor musun hiçbir şey iyiye gitmiyor, gitmeyecek. Bu Pana ne düşündü bu kararı alırken çok merak ediyorum. Eğer gerçekten doğruysa geçmiş olsun.

bende anlamıyorum vallahi sanırım parayı en çok kanal d veriyor o yüzden

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga ben de hala umut ediyorum kanal d den ayrılalım diye ama hep savunduğum gibi reyting daha fazla para kazanmak içindir kanal d vadiyi kaçırmak istemiyor ; demek ki yüksekde teklif veriyor el mecbur izleyecez reyting anlamında da fazlasını düşünmemek lazım kanalla yapımcı memnunsa izleyici için reytingten ziyade içerk çok daha önemli pana bizi orada tatmin etsin yeter

Muazzam bir yorum aga :A Türkçe meali Allah rahmet eylesin :)
bence soy sop kayarlıyor :A @Master.1000 aga açıklamak ister misin yoksa boşluğu siz mi doldurun diyorsun

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
aga ben de hala umut ediyorum kanal d den ayrılalım diye ama hep savunduğum gibi reyting daha fazla para kazanmak içindir kanal d vadiyi kaçırmak istemiyor ; demek ki yüksekde teklif veriyor el mecbur izleyecez reyting anlamında da fazlasını düşünmemek lazım kanalla yapımcı memnunsa izleyici için reytingten ziyade içerk çok daha önemli pana bizi orada tatmin etsin yeter

bence soy sop kayarlıyor :A @Master.1000 aga açıklamak ister misin yoksa boşluğu siz mi doldurun diyorsun
Kimyası tutmuyor bir kere ya. İzlerken Show'daki Vadi havasını alamıyoruz. Bence para falan hikaye, kesinlikle ayrılması gerekiyordu.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Kimyası tutmuyor bir kere ya. İzlerken Show'daki Vadi havasını alamıyoruz. Bence para falan hikaye, kesinlikle ayrılması gerekiyordu.
sence hikaye olabilir aga doğan ın kanalında gerçekleri söylemeye devam ; zaten vadi izleyicisi ile kanal d hiç uyuşmuyor bu da yadsınamaz bir gerçek

Allah kahretmesin sizi ya koskoca Vadiyi ne durumlara düsürdüler keşke Raci olsaydı da şu rezilliğe son verseydi
abart abart o raci (doğal olarak) en fazla parayı verdiği için tnt kanalına bile gitti ne yani suçlayacaksan ; sözde muhafazakar ama içinde zina dolu dizilere yer veren atv yi , show tv yi, devlet destekli trt yi eleştir , kim hakkını veriyorsa o olacak vadide sapma var mı yok hala dşmdik devletinin milletinin yanında bu devam ettiği sürece olabilir kırmızı çizgimiz bu kapitalist sistem parayı veren düdüğü çalar
(biz yine de dua edelim kanal değişikliği olsun)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
sence hikaye olabilir aga doğan ın kanalında gerçekleri söylemeye devam ; zaten vadi izleyicisi ile kanal d hiç uyuşmuyor bu da yadsınamaz bir gerçek

abart abart o raci (doğal olarak) en fazla parayı verdiği için tnt kanalına bile gitti ne yani suçlayacaksan ; sözde muhafazakar ama içinde zina dolu dizilere yer veren atv yi , show tv yi, devlet destekli trt yi eleştir , kim hakkını veriyorsa o olacak vadide sapma var mı yok hala dşmdik devletinin milletinin yanında bu devam ettiği sürece olabilir kırmızı çizgimiz bu kapitalist sistem parayı veren düdüğü çalar
(biz yine de dua edelim kanal değişikliği olsun)
Tnt de düşük reytingler alınca kanal değiştirmişti aga ama şimdikiler reytingleri dibe kadar vurdu hala aynı kanalda yayınlamaya devam.