Kurtlar Vadisi Pusu nun Yeni Kanalı

Bir vadi izleyeni olarak önümüzdeki sezon Kurtlar Vadisi Pusu yu hangi kanalda görmek istersiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Star tv bu diziyi alırsa çok büyük hata eder. Bakın yorumumda vadi düşmanlığı yok. Baştan söyleyeyim.

Şimd bu yıl reyting listesinde Kösem AB'de en çok izlenen dizi oluyordu. Vadi ise total'de en çok izlenen dizi oluyordu. 2 dizininde diğer guruplarda ki oranları düşüktü. ABC1 ise dengeliydi.

Şimdi Star tv kösemden kurtuldu. Ohh ne güzel dimi. Vadiyi transfer etti. Vadi yine aynı oranlar alırsa Star için totalde yükselme olacak. Ab düşük kalacak. Yani sadece gurplarda değişim olacak.

Yani şimdi bana genel ortalamamız 6.50 demeyin. Sezon finali hariç bir ara vadi ab'de 2.65 i gördü. Totalde 4 olması lazım belki 3.50'nin yukarısı olabilir. Kösem ise son bölümlerde ab'de baya yükselmişti. Totali de az da olsa arttırmıştı.:X

Tamam transfer olsun olmasın demiyorum ama Star tv'nin vadiyi alması bana mantıksız şaşırtıcı geliyor. Vadi 7-8-9 reyting alsa amenna ama mantıksız işte.:F

Batan bir gemi düşünün (star tv) batmasına sebep olan bir yükten kurtuluyor (kösem) yoluna devam ederken büyük bir yük görüyor ama bu yük çok ağır. Eğer alırsa batabilir batmayabilir de( eylülde reytinglerde belli olur ) Yani diyeceklerim bu kadar.:F

Son düzenleme:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
O kadar uzun süre beklemeye gerek yok bir kaç aya @Çiğdem- dediklerinin yarısını sıvama yöntemiyle geri alacak tabii bu konuda tecrübeli olmadığı için çuvallayacak :A
@Çiğdem- öyle her zaman ki hali :A vadi konusunda kesinlikle tarafsız olamıyor hep eskide kalmış günümüzün gerçeklerini fark edip kıyas yaptığı unsurlurı doğru belirleyebilse olacak ama hiç sanmıyorum :d:

Star tv bu diziyi alırsa çok büyük hata eder. Bakın yorumumda vadi düşmanlığı yok. Baştan söyleyeyim aksine kösemide övmeyeceğim.

Şimd bu yıl reyting listesinde Kösem AB'de en çok izlenen dizi oluyordu. Vadi ise total'de en çok izlenen dizi oluyordu. 2 dizininde diğer guruplarda ki oranları düşüktü. ABC1 ise dengeliydi.

Şimdi Star tv kösemden kurtuldu. Ohh ne güzel dimi. Vadiyi transfer etti. Vadi yine aynı oranlar alırsa Star için totalde yükselme olacak. Ab düşük kalacak. Yani sadece gurplarda değişim olacak.

Yani şimdi bana genel ortalamamız 6.50 demeyin. Sezon finali hariç bir ara vadi ab'de 2.65 i gördü. Totalde 4 olması lazım belki 3.50'nin yukarısı olabilir. Kösem ise son bölümlerde ab'de baya yükselmişti. Totali de az da olsa arttırmıştı.

Tamam transfer olsun olmasın demiyorum ama Star tv'nin vadiyi alması bana mantıksız şaşırtıcı geliyor. Vadi 7-8-9 reyting alsa amenna ama mantıksız işte.

Batan bir gemi düşünün (star tv) batmasına sebep olan bir yükten kurtuluyor (kösem) yoluna devam ederken büyük bir yük görüyor ama bu yük çok ağır. Eğer alırsa batabilir batmayabilir de( eylülde reytinglerde belli olur ) Yani diyeceklerim bu kadar.
star akıllıysa doğru hamleyi yapar vadinin yapacağı temel hamleler var yaptığı an direk 7 reytingle başlar; kösemle aynı reytingleri aldığını söylüyorsun ama alakası yok vadi ab gurubunda en kötü 3. olur abc+1 ve total de birinci olur kösem sadece ab gurubunda idare ediyor total zaten bu işin mihenk taşıdır
kanal d yüzünden birçok insan tv den izlemeyi bıraktı vadide ki potansiyel çok büyük

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- öyle her zaman ki hali :A vadi konusunda kesinlikle tarafsız olamıyor hep eskide kalmış günümüzün gerçeklerini fark edip kıyas yaptığı unsurlurı doğru belirleyebilse olacak ama hiç sanmıyorum :d:

star akıllıysa doğru hamleyi yapar vadinin yapacağı temel hamleler var yaptığı an direk 7 reytingle başlar; kösemle aynı reytingleri aldığını söylüyorsun ama alakası yok vadi ab gurubunda en kötü 3. olur abc+1 ve total de birinci olur kösem sadece ab gurubunda idare ediyor total zaten bu işin mihenk taşıdır
kanal d yüzünden birçok insan tv den izlemeyi bıraktı vadide ki potansiyel çok büyük
hahah geçmişte kalmış yorumuna bende katılıyorum hani derlerya şu dizileri vadiyle kıyas etme diye pusuyuda artık vadiyle kıyas etmeden izlemek lazım ben arıyorumki eskisi gibi olsun ama onun yerine kendi yağında kavrulsunlar belirli şekilde götürsünelr demek lazım sanırım ama ben yapamıyorum işte ama yapamadım içinde yeni sezonu bıraktım zaten final yapmadan şu yusuf ölmediği sürece dönmem ölürse dönerim o yılda eleştirmem
:A :A :A @Doğu

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
hahah geçmişte kalmış yorumuna bende katılıyorum hani derlerya şu dizileri vadiyle kıyas etme diye pusuyuda artık vadiyle kıyas etmeden izlemek lazım ben arıyorumki eskisi gibi olsun ama onun yerine kendi yağında kavrulsunlar belirli şekilde götürsünelr demek lazım sanırım ama ben yapamıyorum işte ama yapamadım içinde yeni sezonu bıraktım zaten final yapmadan şu yusuf ölmediği sürece dönmem ölürse dönerim o yılda eleştirmem
o zaman er geç dönersin ama işte ne zaman onu bilemiyoruz

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sen yine eleştirecek bir şey bulursun :A Polatın neden gözünün üstünde kaş var diye bir kamyon laf edersin :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Star tv bu diziyi alırsa çok büyük hata eder. Bakın yorumumda vadi düşmanlığı yok. Baştan söyleyeyim.

Yani şimdi bana genel ortalamamız 6.50 demeyin. Sezon finali hariç bir ara vadi ab'de 2.65 i gördü. Totalde 4 olması lazım belki 3.50'nin yukarısı olabilir. Kösem ise son bölümlerde ab'de baya yükselmişti. Totali de az da olsa arttırmıştı.:X

Tamam transfer olsun olmasın demiyorum ama Star tv'nin vadiyi alması bana mantıksız şaşırtıcı geliyor. Vadi 7-8-9 reyting alsa amenna ama mantıksız işte.:F

Batan bir gemi düşünün (star tv) batmasına sebep olan bir yükten kurtuluyor (kösem) yoluna devam ederken büyük bir yük görüyor ama bu yük çok ağır. Eğer alırsa batabilir batmayabilir de( eylülde reytinglerde belli olur ) Yani diyeceklerim bu kadar.:F
İzleyici kitlesinin bir kısmının kanala karşı bir zaafı vardı, tahminim o ki eğer dizi senaryo ve oyuncu tarafında sağlam bir şekilde sezona başlarsa daha yüksek reytingler alacaktır. Ben eğer bu faktörler gerçekleşirse 8-9 reytingden aşağı bir sonuç geleceğini düşünmüyorum sonuç olarak Vadi'nin kitlesi uzun bir süredir sabit fakat bu sezon her yönden bir protesto oldu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o zaman er geç dönersin ama işte ne zaman onu bilemiyoruz
Sen yine eleştirecek bir şey bulursun :A Polatın neden gözünün üstünde kaş var diye bir kamyon laf edersin :A
akif ölüncede eleştirmicektim onun yerine beteri geldi ayoll yusufun yerinede beteri gelirse sözde vermiyeyim ozaman eleştiri durumuna :A ama izlemediğim sürece yeni sezon hakkında eleştirim olmucak zaten kız halimle mafya dizisine erkeklerden daha çok kafa yoruyorum biraz normale dönmem lazım :A :A :A

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
akif ölüncede eleştirmicektim onun yerine beteri geldi ayoll yusufun yerinede beteri gelirse sözde vermiyeyim ozaman eleştiri durumuna :A ama izlemediğim sürece yeni sezon hakkında eleştirim olmucak zaten kız halimle mafya dizisine erkeklerden daha çok kafa yoruyorum biraz normale dönmem lazım :A :A :A
vadiyi bırakma konusunu sezonun ilk bölümünü izlemeden önce bir daha konuşalım o zaman görecez ne yapacağını :J yapılan transferleri ve seçilen konuları gördükten sonra ne edecen görecez

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vadiyi bırakma konusunu sezonun ilk bölümünü izlemeden önce bir daha konuşalım o zaman görecez ne yapacağını :J yapılan transferleri ve seçilen konuları gördükten sonra ne edecen görecez
ben birazda tv8 e vadiye şans vermemek için istiyorum çünkü stara giderse bir aklım karışır en iyi sezonu pusunun bence starda oldu favori sezonum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Vallaha @Çiğdem- bulur kızın bulmadığı eleştiri yok yahu:F

kız sen eleştirmem deme dayanamaz eleştirecek birşey bulursunn:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Gönül ister ki Show TV olsun ama büyük ihtimalle Star TV olacaktır

vadinin kanal d lanalıdnan ayrıldığı habere yazmıştım aslında şimdi tekrara düşücem ama star tv koca karı dedikodusundan başka birşey değil vadinin şuan hatta tek ihtimali olmayan kanalı stardır adamlar kösemden yeni kurtulmuş reytingte bu yıl kapalı kutu olucak vadiyi alıp tekrar dertsiz kafasına neden dert alsınlar star patronu olsam beklerim vadi tv8 gibi bir kanla gidip bir göstersin napıcağını eski gününe dönerse diğer sezona hemen alır kaparım tıpkı atv nin vadi toparlanınca tnt den hemen tekrar aldığı gibi toparlanamaz final sezonu olursada bana zararı olmaz acuna geçmiş olsun derim :F elimde yüksek sosyete var acunda bitti bu yaz reytingini yükselticek yazın en sağlam işi ergen diziside değil kışın düşme ihtimalide yok belirli bir reytingte kanalı bu sezon götürür kumar oynamaya gerek yok vadi büyük kanallara gidemiyorsa farklı kanal olucaksa tv8 dısında macera aramazlar tv8 i ben %95 görüyorum ben düşüncemi söylemekten korkmam her bakımdan kendime güvenen bir kadınım :A
yine boş ve kafadan konuşuyorsun!
star tv nin elinde perşembeye koyacak başka yapımı mı var yok kösemi postalayacaklar yerine yazın başlayan dandirik diziyi mi koyacaklar sanıyorsun o dizilerin ömrü en fazla 3-5 haftadır. 2.si atv vadiyi tnt den toparlanınca falan almadı vadi tnt de 8 ksüür reytingle sezon finali yapmıştı ki bu o ana kadar ki en düşük kurtlar vadisi sezon finali reytingiydi tabi sonra 16 reytinglere çıktık atv de ama bu 10.yıl sezonuna denk geliyor.
yüksek sosyete mi kanalı bir sezon götürecek o dizi kanalı 1 sezon değil yarım sezon götürsün forumu bırakmayan adam değildir aldığı 3-4 reyting şu boşlukta kışın hiçbir şansı yok koskoca star tv dandik yaz dizisine mi güvenecek sanıyorsun
kurtlar vadisi ölüsüyle bile kitlesi kesin olan bir dizi en kötü sezonumuz olmasına rağmen ortalama 6.5 reytingle sezonu bitirdik bu oranları starın showun kaç dizisi alabiliyor perşembe günü özellikle böyle dizileri hiçbir kanalın yok. vadiyi perşembe günü kabul etmeyecek kanal yok böyle lüksleri yok çünkü rahat ol yani para konusunda anlaşıldığı an vadinin isteyip gidemeyeceği kanal yoktur

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gönül ister ki Show TV olsun ama büyük ihtimalle Star TV olacaktır

yine boş ve kafadan konuşuyorsun!
star tv nin elinde perşembeye koyacak başka yapımı mı var yok kösemi postalayacaklar yerine yazın başlayan dandirik diziyi mi koyacaklar sanıyorsun o dizilerin ömrü en fazla 3-5 haftadır. 2.si atv vadiyi tnt den toparlanınca falan almadı vadi tnt de 8 ksüür reytingle sezon finali yapmıştı ki bu o ana kadar ki en düşük kurtlar vadisi sezon finali reytingiydi tabi sonra 16 reytinglere çıktık atv de ama bu 10.yıl sezonuna denk geliyor.
yüksek sosyete mi kanalı bir sezon götürecek o dizi kanalı 1 sezon değil yarım sezon götürsün forumu bırakmayan adam değildir aldığı 3-4 reyting şu boşlukta kışın hiçbir şansı yok koskoca star tv dandik yaz dizisine mi güvenecek sanıyorsun
kurtlar vadisi ölüsüyle bile kitlesi kesin olan bir dizi en kötü sezonumuz olmasına rağmen ortalama 6.5 reytingle sezonu bitirdik bu oranları starın showun kaç dizisi alabiliyor perşembe günü özellikle böyle dizileri hiçbir kanalın yok. vadiyi perşembe günü kabul etmeyecek kanal yok böyle lüksleri yok çünkü rahat ol yani para konusunda anlaşıldığı an vadinin isteyip gidemeyeceği kanal yoktur
bekleyip görücez artık bakalım bir kanalı kesinleşşsinde hadi iyi sahurlar :bhr:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
aga tv8 olmaz ihtimal vermiyorum :D olursa büyük şok yaşarım o kanalı açmak istemiyorum her reklam survivor o ses fragmanı görmek vadi zevkimin içine edecektir :D
Belli olmaz aga belki olur :D sende eskiden survivor izlerdin yeniden baslarsin izlemeye bu sayede ne olacak sanki :D

JönTürk

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Star Tv Diyorum Star Tv Olmassa Büyük İhitmalle Show Tv Olur Bence ;)