Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Aynen öyle Şubat'da başlamaması çok büyük saygısızlık olur seyirciye.

Hem çıkıp Şubat'da başlayacak diyorsun, hemde hiçbir açıklama yapmıyorsun bu vakte kadar sonrada başlamayacak yok öyle dava. Bence öyle bir hata yapmazlar yoksa büyük sıkıntı olur.

1 milyon dolar nedir bölüm başı sinema filmimi çekecekler :A:A O kadar parayı hangi oyuncuya dagıtacaklar eski çeteyemi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Facede doğrumu bilmiyorum ama Cahit kaya diye bir hesap var 22 şubatta kaos başlıyor demiş

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Şu iddialara inanmayalım artık :) Alayı yalan herkes kafadan birşey diyor, 7-8 kanal dediler elbet biri olacak saçma sapan iddialar

En doğru iddia bu ;

A136AB.jpg

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,854
Puanı
310
8 Şubat Perşembe günü Necati Şaşmaz bir yere davetli ve Kurtlar Vadisi Kaos un tam yayın tarihini açıklayacak... Bilginize

Haydı hayırlısı

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
kurtlar vadisi yeni sezon tanıtımı önerisi: sözde polat'ın cenazesi olsun cahit erhan ve yasin defnetsin polatı millet gittikten sonra cahit ve erhan mezarı kazıp tabutu çıkarsınlar içinden polat canlı çıksın sonrada kurtlar vadisi kaos çok yakında yazısı gözüksün :D :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Evet arkadaşlar geçmiş olsun. Bende mesaj attım Kurtlar Vadisi sayfasından Vural Yayan ( Hoca Karakteri ) bey'e baya ısrar ettim cevap verdi . " Başlamayacak malesef " dedi.

Gerçekten yazıklar olsun bu insanları bu kadar bekletip ADAM gibi bir açıklama bile yapmadılar bunca süre. Gerçekten kaliteyi ayaklar altına aldılar. Yapılan seyirciye büyük saygısızlık ve ayıp. Tek temennim Vural Yayan'ın bilgisi olmaması. Yada gizli oldugu için birden ortaya çıkması Vadinin.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şahsen başlayacaksa ilk günde dediğim gibi Eylül veya Ekim ayında başlaması dizimiz adına daha hayırlı olacaktır.

Necati Şaşmaz'ın dediği gibi Şubat'ta başladığını farz edelim. İki aylık bir dizinin dört dörtlük olacağına ben inanmıyordum. Diyelim ki senaryo bir şekilde ayarlandı, oyuncular da aynı şekilde bulundu. Peki kanal bulmak, reklam anlaşmaları yapmak, mekan bulmak... Bence uzun bir süre gerektiren uğraşlar.

Seneye çok iyi bir kanalla anlaşabiliriz. Parayı biraz aşağı çekip ilk sezonda iyi işler yaparsak ikinci sezon zaten istediğimiz şartları kabul ettiririz.

Her şeye rağmen Necati Şaşmaz öyle bir açıklama yaptıysa kesin onun beklemediği bir durum olmuştur. Yoksa kimse kalkıp kendisine değer veren seyircilere böyle bir açıklama yapma gereği duymaz. Eğer yapsa daha önce yapardı. Kesinlikle başka bir pürüz çıkmıştır.