Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,845
Puanı
310
Git bak aga yalanım varsa düzelt

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,845
Puanı
310
188 bin oldu sabah 500 olur

Lan CUMALİ CEBERİN FRAGMANI BİLE 6 MİLYON İZLEMİŞ

Lan CUMALİ CEBERİN FRAGMANI BİLE 6 MİLYON İZLEMİŞ

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
@vadikızı @Polat Şaşmaz Hosbuldum tesekkur ederim :X3-4 yildir takip ediyorumda yazmak uye olmak felan zor geldi hepo_O

Rica ederim demek 3-4 yıldır takip edip üye olmadın he neyse artık üyesin tekrar aramıza hoşgeldin bol bol yorumlaşırız inşallah e o zaman fragman yorumu alalım senden bu arada adın ne acaba:D

Bu filmi senin izlemen absurt geliyor inanmıyorum bu düşüncelerine :)

Ona bakarsan sen de her mesajı begeniyon herkes rahatsız ben ses ettim mi?

13 yıldır vadiciyim tabii ki izlerim ve izlicemde sana istediği şekilde gelebilir Kadir tamam mı istediğini düşün istediğin kadar inanma sen siyasi düşüncede anlaşamıyoruz diye bana bunu diyemezsin anladınmı demek istediğim sürekli olmamış attığın için rahatsız oluysan dedim istediğini düşün

100 mesaj da yazsan fikrini değiştiremezsin onun kolay kolay

Görünüşe göre öyle devam etmiş olmamış büyüğü olarak son cevabımı verdim dişimi sıkıp sabredeceğim artık kendi bilir Melih:(

Son düzenleme:

Amonistlin

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
55
Puanı
19
Rica ederim demek 3-4 yıldır takip edip üye olmadın he neyse artık üyesin tekrar aramıza hoşgeldin bol bol yorumlaşırız inşallah e o zaman fragman yorumu alalım senden bu arada adın ne acaba:D

13 yıldır vadiciyim tabii ki izlerim ve izlicemde sana istediği şekilde gelebilir Kadir tamam mı istediğini düşün istediğin kadar inanma sen siyasi düşüncede anlaşamıyoruz diye bana bunu diyemezsin anladınmı demek istediğim sürekli olmamış attığın için rahatsız oluysan dedim istediğini düşün

Görünüşe göre öyle devam etmiş olmamış büyüğü olarak son cevabımı verdim dişimi sıkıp sabredeceğim artık kendi bilir Melih:(
Sizin yorumlari okumakta yeterince guzeldi Fragman yorumunu fragman basligimda yaptim ya bence guzel olmus eksikleri var.Adimda utku:Xaranizda olmak guzel

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sizin yorumlari okumakta yeterince guzeldi Fragman yorumunu fragman basligimda yaptim ya bence guzel olmus eksikleri var.Adimda utku:Xaranizda olmak guzel
Kardeş hoşgeldin aktif olarak aramızda olman bizim için çok sevindirici olur sağlam vadiciye benziyorsun hoşgeldin sefalar getirdin :)