Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hacı bakacaz artık ; söz konusu vadiyse ümit vardır hele bi fragman gelsin filmin künyesini görelim daha net birşeyler söylebiliriz
Aga bir de Filistin filmindeki aptallığı yapmaz, Gökhan Kırdar ile anlaşılır. Gladio ve Irak filmindeki başyapıtlarından sonra Gökhan Kırdar üstadı es geçmek kendi ayağına sıkmaktır. Artık Gökhan Kırdar ile Vadi ayrılamaz bir bütünün parçası olmalı. İnşallah üstad ölene kadar Vadi ile çalışır :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aga bir de Filistin filmindeki aptallığı yapmaz, Gökhan Kırdar ile anlaşılır. Gladio ve Irak filmindeki başyapıtlarından sonra Gökhan Kırdar üstadı es geçmek kendi ayağına sıkmaktır. Artık Gökhan Kırdar ile Vadi ayrılamaz bir bütünün parçası olmalı. İnşallah üstad ölene kadar Vadi ile çalışır :)
Bence de vadi ruhunun buyuk parcalarından birisi

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bence de vadi ruhunun buyuk parcalarından birisi
Aga asıl merak ettiğim fragman. Kaç fragman yayınlanacak uzunlukları ne olacak merak konusu :) Açıkcası fotolar beni kesmedi :) Şöyle 20 saniyelik bir trailer fragman bozması bir şey istiyor bünyem :A Gaza gelmek için bu şart :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Yılın merakla beklenen Sinema Filmi “KURTLAR VADİSİ VATAN” ın çekimleri başladı.

Kurtlar Vadisi’nin fenomen karakteri Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi Vatan” sinema filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Pana Film muhteşem kadrosu, senaryosu, kurgusu ve müzikleri ile yine fark yaratacak.

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filistin serisine yeni bir yapım geliyor...

KURTLAR VADİSİ VATAN!

@Doğu aga bak yukarıda demişler ya senaryosu , kurgusu, ve müzikleriyle fark yaratacak diye ha tamda beklediyimiz şey bu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yılın merakla beklenen Sinema Filmi “KURTLAR VADİSİ VATAN” ın çekimleri başladı.

Kurtlar Vadisi’nin fenomen karakteri Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi Vatan” sinema filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Pana Film muhteşem kadrosu, senaryosu, kurgusu ve müzikleri ile yine fark yaratacak.

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filistin serisine yeni bir yapım geliyor...

KURTLAR VADİSİ VATAN!

@Doğu aga bak yukarıda demişler ya senaryosu , kurgusu, ve müzikleriyle fark yaratacak diye ha tamda beklediyimiz şey bu
İnşallah ben de o cümlelerden Gökhan Kırdar üstadı cımbızladım :) Temennimiz bu yönde :)

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Aynen banada özensiz geldi; Fotograflara bakarsak kadroya kayda deger birini transfer'de etmemişler paraya kıyıp :) Cahit yine tek başına mutantlarla , teröristlerle mücadele edecek anlaşılan , Ama görsellerin gelmesi sevindirdi bi yandanda hayırlısı 1 aya çıkar fragman

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kan gölüne çevirirm ortalığı, Bunlar unutuyolar Maraşı, Malatyayı, Sivası, Konyayı bunlar bizi küçük görüyorlar büyük degil :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Kardeş ben Cahit'in ürettiği Aslan Akbeyli sperm operasyonundan sonra Cahit benim için karızması çizilen adam oldu
Anlamadığım şekilde yeni konseptte Aslan Akbey'i birden kötü yaptılar. Aslan'ın Polat'ı kaçırıp yetiştirmesi falan kabul edilebilirdi ama Polat'ın spermlerini falan çalması rezalet üstüne rezaletti.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Anlamadığım şekilde yeni konseptte Aslan Akbey'i birden kötü yaptılar. Aslan'ın Polat'ı kaçırıp yetiştirmesi falan kabul edilebilirdi ama Polat'ın spermlerini falan çalması rezalet üstüne rezaletti.
Kardeş ben Cahit'in ürettiği Aslan Akbeyli sperm operasyonundan sonra Cahit benim için karızması çizilen adam oldu
O günleri lütfen hatırlatmayın rica ediyorum sizden :A Hatta toplu hipnoz seanslarına başlamalıyız hayatımızın o bölümlerini hafızalarımızdan sildirmek için :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Son duyduklarımdan sonra filmin fragmanını dahi izlemeyi düşünmüyorum. Yazıklar olsun son sezondan daha kötü bir senaryo var karşımızda.