Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Özet Ve Resimler

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Sezon Finali Özeti Ve Fotoğrafları

Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Özeti
Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Diğer yandan Safiye ve Cahit’in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat’a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi’nin büyük düğümü Fehmi’nin Zeynep’le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep’le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi’nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.
Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir!
Gölge’nin de katılımıyla Yüce Konsey toplanır ve Gölge’yle ilgili son karar verilir. Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep’i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yusuf'un sezon finalinde ölmesi temennisi ile son bölümü büyük bir zevkle izleyeceğim

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
yusufun öleceğini mi düşünüyorsun :D

v2 çıkmaması büyük hayal kırıklığı oldu vasat bir sezon finali geliyor
Çocukça olsada aga bir umut [emoji2] en azından seneye üç dört bölüm kaybolsa benim içim kafi [emoji2]

Her şey bir tarafa bu kadar oyuncu öldüğüne göre sezon finalinde yüzü görünmeyem bir iki gizli oyuncu olacaktır diye düşünüyorum.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep’i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?hepsi bir araya gelmişken patlat gitsin :) bu mübarek ramazan ayında çok dua alırsınız :))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yeni senaristlerle malesef hiç etkileyici sezon finali yapamadık atv son sezondakı o abdülheyin komik ölme ve polatın ohh keyfim olsun bakışları atar gibi sezon finali bitmesi bence vadi tarihinin en kötü sezon finaliydi diyordum ama geçen yılkı leylanın ölüm sahnesiyle bitince sezon finali en berbat budur dedim daha doğrusu diyordumki şimdide bu sezon finalinde eğer o gölgenin olduğu yerde polatın maskeyi çıkardığı sahne son sahneyse o sahneyle bu sezon finalini yaparsak en kötü sezon finalimiz bu derim her sezon daha kötüyü nasıl yapmayı başarıyorlar şu maske sahnesi son sahneyse hadi geçmiş olsuno_O

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,687
Puanı
280
Açıkçası Vadi'yi uzun bir zaman sonra merakla bekliyorum yani sezon finali'sini en son bu duyguyu 195.bölümde yaşadım aradaki 105 bölümdeki 2 sezon finali kötüydü