Kurtlar Vadisi Pusu 299.Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
amin bilmukabele :) ailenle ve daha nice kısmetinle hayırlı ramazanlar geçirirsin inşallah:) kıskanma olmazsa olmaz:)

amin abim tşk ederim yeğenlerimden bilirim abimm gerçekten çok
kıskanıyorlar ya allahım onların yokluğunu göstermesin bize:-)

ohh maşaşşllah vlla ayy daha dün doğum haberini almıştık senden yakında 1 yaşına basacak demek allah analı babalı büyütsün inş :bhr:

annelik duygusunu bizde tadarız umarım önce bir evlenmeye niyet edeyimde :A
(ama hepsi güzel uğraşlar ) ayy ne güzel söyledin vlla iyi bir eş iyi bir babaya yakışanda budur kızında 10 yıl sonra sana yemek yapıp bakmaya baslar bende babacığımı o yaştan itibaren bakmaya baslamıstım :F

kız 10 yaşındamı yemek yapıyodun babana:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
amin abim tşk ederim yeğenlerimden bilirim abimm gerçekten çok
kıskanıyorlar ya allahım onların yokluğunu göstermesin bize:-)

kız 10 yaşındamı yemek yapıyodun babana:F
ee burası karadeniz birde köyde büyüdüysen 10 yasında baslıyorsun yemek yapmaya öyle erkek gibi annem yapsın gidip yiyip kalkayım yok :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
ee burası karadeniz birde köyde büyüdüysen 10 yasında baslıyorsun yemek yapmaya öyle erkek gibi annem yapsın gidip yiyip kalkayım yok :F

iyiymiş kızz bende bu yaşlarda yemek yapmaya başlamıştım kız senle komşu
olmak vardı bilmediğim yemekleri börekleri tatlıları öğrenirdim he:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iyiymiş kızz bende bu yaşlarda yemek yapmaya başlamıştım kız senle komşu
olmak vardı bilmediğim yemekleri börekleri tatlıları öğrenirdim he:F
ev yemeklerinde üstüme yok vlla komşu kadınlar oyüzden zaten akrabalarına yamamaya çalısıyorlar ama yolu gösteriyorum :F :F :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ayıp kardeşim ayip insanın had bilmesi lazım ben sana da yaziklar olsun demiyecem izlemezsen izleme çokda önemliydi sanki ama hakeret etmektende geri durmayın yaziklar olsunmuş şaka gibi söylemler canın ne istiyorsa neyi beğeniyorsan onu izlersin o kadar basit 1 reyting değil reyting yüzünden yayından kalksada vadiyi tartışmaya açmam
hayır beğenmeyebilirsin izlemeyide bırakırsın sorun yok begenenlere hangi hakla zan altinda bırakma curetinde bulunuyorsunuz eski vadiyi falan herkesten iyi bilirim vadi ruhunu herkesten iyi bilirim biz sonradan görme değil en dibinden vadiciyiz

@takas aga senin de soylediklerin hayret dogrusu siyah ekran olsa izlerim diyen adam şimdi bunları söylüyor ikisinden birinde sikınti var anadolu selcukluya ne torpili olacak yani şunu demek istiyorum vurmak için bahane ariyorsun olmezsek burdayız bakalim vadiyi nasil birakiyormuşsun gorecez ben soyluyorum ihtimal vermiyorum
aga ben vadiye vurmak için bahane arayabilirmiyin ya bunu nasıl söylersin. bak pusat deli hüsnü gibi adamlar polatın tarafında olan eski adamlar deli hüsnü nerden baksan 9 senedir vadide. pusat desen en az 6 sene oluyor diğerlerini saymadım hadi onlar düşman karakterlerdi mete raskoln tilki vs. ama bu adamlar polatın adamlarıydı peki ölümleri nasıl oldu ve ne kadar tepki gösterdiler hiç! deli hüsnü gibi adama çekilen ölüm sahnesine bak hiç kimsenin umrumda olmuyor ama anadolunun ölümüne bak birde sanki kim ölüyor acıtasyon türküler abdülhey müzikleri. ulan bu ne rezillik sırf oyuncu yaşlı diye yapılana bak vadi artık tamamiyle amatör bir ekibe sahip profesyonellik sıfır sıfırın altında. görkem sevindikle araları iyi değil belli ki sırf bu yüzden adamı boktan bi şekilde çıkardılar. yani diyeceğim şu aga biz birini çok sevsek vadide o karakterin kaderi senaryoya veya seyirciye bağlı değil ekiple gerçek hayattaki ilişkilerine bağlı. eğer araları iyiyse karakter kral olur eğer araları kötüyse karakterin dizide durumunu hiçe sayıp paspas ediyolar. ulan bize ne sizin aranızdaki ilişkiden koskoca abdülhey ölüyor ismi geçmiyor pusat paspas ediliyor bu ne rezillik ya bunlar vadi efsaneleri öldürecekseniz bile şanlarına yakışır ölecekler .herkes üzülecek ve bunu bize hissettirecekler ama bu şuanki zihniyet ile imkansız
benim sorunum bu adaletsizlik haksızlık adam kayırmacılıkla
yeni sezonda perşembeleri siyah ekran koysalar yine izlerim ama bu haksızlığa tahammül edemem