Kraliçe Çiğdem'in Forumda 4.Yılı (Tacı Takılıyor)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hayır ben carpıttım:X Şuan canım acayip sıkılıyor. Dunkirk izlicem hiç film izleyesim yok ::T:
senin dediğin dizinin ilk iki bölümünü izledim birazdan 3. bölüme geçeceğim güzel bir dizi gibi ama bir kusuru var konusu başta ilginç olan diziler bölümler ilerledikçe sıradanlaşır :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her kesime hitap ediyorlardı artık o da yok, izlenirse KRAL Ahmet Çakar için izlenir. :A Veya karizmatik Sinan Engin için. :A

Her kesime hitap ediyorlardı artık o da yok, izlenirse KRAL Ahmet Çakar için izlenir. :A Veya karizmatik Sinan Engin için. :A
Avatarındakı adamı sevmiyorum fazla :A Ben herşeyi bilirim havasında takılanları sevmiyorum kısaca Aleyna tilkinin babası sankı çok egolu bir adam :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
desterecim ben konu açtım uğraştım. Ya sen? Bir konu bile açmayı bırak gelip burada köstek olmaya başladın. :tongueclosed: burada kötüleyeceğine yeni skorlar için çalışmaya başla. :J

Radarıma girdin malesef.o_O

Ahh bende olmasam çiğdem. :A
ben tam konunun araştırmasını yapıyordum :) çünkü öyle @Çiğdem- e çalıntı eserlerle hediye göndermek içime sinmedi tam özbenliğimden gelen aşkla konuyu harmanlıyordum bir baktım pis ellerinle konuyu kapmış batırmışsın ortalığı kafamda canlandırdığım güzelim harmandalına yazık oldu :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@destere den daha çok sana olmuş bu sefer evet @S.G.A.T. :A :A :A

@Harunnn60 ı böyle şahane bir konu açtı diye kıskandınız itiraf edin sabote ediyorsunuz
:A :A :A
Ben de afilli bir Çiğdem yazısı bulmak için arama motoruna ismini yazdım. Biraz aşağıya inince @Harunnn60 hediyesi çıktı karşıma :D Haliyle bu tesadüfü değerlendirmek istedim. :A Zaten kendim yaptım dememişti ki :A Aklıma gelmze trip atacağı :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben tam konunun araştırmasını yapıyordum :) çünkü öyle @Çiğdem- e çalıntı eserlerle hediye göndermek içime sinmedi tam özbenliğimden gelen aşkla konuyu harmanlıyordum bir baktım pis ellerinle konuyu kapmış batırmışsın ortalığı kafamda canlandırdığım güzelim harmandalına yazık oldu :)
Yalan da mı söylemeye başladın artık.:( :eek:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
senin dediğin dizinin ilk iki bölümünü izledim birazdan 3. bölüme geçeceğim güzel bir dizi gibi ama bir kusuru var konusu başta ilginç olan diziler bölümler ilerledikçe sıradanlaşır :)
Doktor dizisi mi? Dizii övdüğümden değil, özel ilgim var öyle hastane dizilerine:X Vakalar, polisiye olaylardan daha iyi oluyor:X Ayrıca oğlanın otistik olması bence iyi. Duygusallık katıyor diziye:X Ben de mi izlesem acaba?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben de afilli bir Çiğdem yazısı bulmak için arama motoruna ismini yazdım. Biraz aşağıya inince @Harunnn60 hediyesi çıktı karşıma :D Haliyle bu tesadüfü değerlendirmek istedim. :A Zaten kendim yaptım dememişti ki :A Aklıma gelmze trip atacağı :A
@MasacRE- 1 sen 2 nerede inlik cinlik var kullanırsınız :A Amaç illa beni bir ekarte etme. :A

@XanTier Neredesin ah ahh gel gör olanları. :A :(

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yoo eskidende böyleydim :) pardon yani eskiden beri hediyelerimi düşünerek seçerim asla çalmam bir yerlerden :)
giphy.gif

Ortadoğu'dan gelişmeler var neredesin Melo. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Doktor dizisi mi? Dizii övdüğümden değil, özel ilgim var öyle hastane dizilerine:X Vakalar, polisiye olaylardan daha iyi oluyor:X Ayrıca oğlanın otistik olması bence iyi. Duygusallık katıyor diziye:X Ben de mi izlesem acaba?
aynen doktor dizisi ama benim ilgimi çeken konusunun doktorluk mesleğiyle ilgisi olması değil çocuğun otistik oluşu mesela o güm güm lafları yapıştırışı harika :) ama işte bir yerden sonra ilginçliği kaybederse otistiklik işler sarpa sarır :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aynen doktor dizisi ama benim ilgimi çeken konusunun doktorluk mesleğiyle ilgisi olması değil çocuğun otistik oluşu mesela o güm güm lafları yapıştırışı harika :) ama işte bir yerden sonra ilginçliği kaybederse otistiklik işler sarpa sarır :)
Harika ana karakteri sevmeni sevindim:Z Keşke zamanında House MD izleyebilseydik:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Harika ana karakteri sevmeni sevindim:Z Keşke zamanında House MD izleyebilseydik:X
yalnız işte dediğim gibi mesela bir çocuk vardı 30 yıl öncesinde kaybolup 30 yıl sonra aynı çocuk haliyle annesinin babasının karşısına çıkıyordu giriş ne kadar güzeldi sonra her bölüm bir ölen gelmeye başladı geçmişten tüm ilginçliğin içine ettiler böyle bir tehlike vardır hep bu tarz dizilerde :)
şimdi otistik doktorun yaptıklarına şaşırdığımız için hoşuma gidiyor o sahneler ama gün gelecek sıradanlaşacak artık :)

Seni mentionladığıma neden bakmıyorsun korkuyormusun
menşının bana ulaşmadı pompy ulaşsa niye bakmayayımki düşmanınmıyım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060