Kosta Rika - Sırbistan Maç Tahmini ve Yorumları Fav10 Tahmin Yarışması

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,296
Puanı
1,060
pazar 15 00 de maç !!

tahmin en son 14.55'De !!

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,296
Puanı
1,060
sırbistan 1-0 alır..

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa hiç fikrim yok ayoll Kostarika ne ilk defa duydum :F :F :F

Bilgi verilse konuda diyecem ama onuda anlamam ki zaten :A @S.G.A.T.

Bugün puan almışız 0-0 ile yine 0-0 diyelim bakalım en azından maç öyle başlıyor :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Aaa hiç fikrim yok ayoll Kostarika ne ilk defa duydum :F :F :F

Bilgi verilse konuda diyecem ama onuda anlamam ki zaten :A @S.G.A.T.

Bugün puan almışız 0-0 ile yine 0-0 diyelim bakalım en azından maç öyle başlıyor :A
Sırplar daha iyi gibi gözüküyor ama belli de olmaz. Ayrı kıtaların ülkeleri oynayınca karşılaştırma yapmak çok zor oluyor. :A 0-0 mümkün bir skor bence :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sırplar daha iyi gibi gözüküyor ama belli de olmaz. Ayrı kıtaların ülkeleri oynayınca karşılaştırma yapmak çok zor oluyor. :A 0-0 mümkün bir skor bence :A
Ohaa Sırbistan ile aynı Ülkemi Kosta Rika :A Yeni ülkeler keşfetiyorum :A :A :A

En azından konuda şu ülke daha güçlü şu daha güçsüz ne bileyim kısa bilgiler verilebilir sanırım çünkü bu maç olayından bir ben anlamıyorum diğer hepiniz bilinçli yapıyorsunuz gerçi benim başarı sırrımda bilmeden sallamakta olabilir :A :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Ohaa Sırbistan ile aynı Ülkemi Kosta Rika :A Yeni ülkeler keşfetiyorum :A :A :A

En azından konuda şu ülke daha güçlü şu daha güçsüz ne bileyim kısa bilgiler verilebilir sanırım çünkü bu maç olayından bir ben anlamıyorum diğer hepiniz bilinçli yapıyorsunuz gerçi benim başarı sırrımda bilmeden sallamakta olabilir :A :A :A
Sanki biz biliyoruz ne oluyor :A Baksana @MasacRE- gerçeklerle yüzleşmemek için katılmıyor bile :A Aynı ülke değil, biri Almanya'nın, diğeri Amerika'nın yanında çok uzaklar yani :A Öylesine yaz, emin ol yönlendirmeler olmadan daha fazla puan alırsın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanki biz biliyoruz ne oluyor :A Baksana @MasacRE- gerçeklerle yüzleşmemek için katılmıyor bile :A Aynı ülke değil, biri Almanya'nın, diğeri Amerika'nın yanında çok uzaklar yani :A Öylesine yaz, emin ol yönlendirmeler olmadan daha fazla puan alırsın :A
Aaa zaten 2014 de ve geçen yıllarda yine olmuştu erkekleri geçiyordum :A :A :A @MasacRE- Benden korktu bu sefer gelemedi :A :A :A

0-0 Diye diye puanları topluyordum kendi mantığımla maç öyle başlıyor hem gol olsun diye stresede gerek yok :F Bazende millet bir ülkeye 3-0 4-0 yükleniyor öyle maçlarda da onlara uyuyorum :A :A :A