YS Korku Kayıtları Tanıtım

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
KORKU KAYITLARI.jpg
Hepinizin de bildiği üzere senaryo bölümüne bir süre ara vermiştim ancak bu defa senaryo tarzı yazmayacağım ama her hafta bilinmeyen nedenlerden dolayı ölen insanların hayatlarını sizlere getireceğim en ilginç ölümler , en gizli kalmış hayat hikayeleri ,en korkunç vakalar ,garipsenen ve olması mümkün olmayan gerçekler, yaşanan şeytanlı ve ruhlu vakalar, seri katil olayları ve daha nicesini Fav10 Korku Kayıtları programında göreceğiz.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hepinizin de bildiği üzere senaryo bölümüne bir süre ara vermiştim ancak bu defa senaryo tarzı yazmayacağım ama her hafta bilinmeyen nedenlerden dolayı ölen insanların hayatlarını sizlere getireceğim en ilginç ölümler , en gizli kalmış hayat hikayeleri ,en korkunç vakalar ,garipsenen ve olması mümkün olmayan gerçekler, yaşanan şeytanlı ve ruhlu vakalar, seri katil olayları ve daha nicesini Fav10 Korku Kayıtları programında göreceğiz.

Psikolojimizi bozmak mı istiyorsun :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Daha önce internetten birçok kez araştırma yaptığım konudur. Güzel bir konu seçimi olmuş, hayırlı olsun.

Bu arada gece gece yazmazsın inşallah. Güneş varken plz :lol:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Daha önce internetten birçok kez araştırma yaptığım konudur. Güzel bir konu seçimi olmuş, hayırlı olsun.

Bu arada gece gece yazmazsın inşallah. Güneş varken plz :lol:
Bu tarz olayları gece tek başına okumak heyecan katar :A Ancak akşama yakın saatlerde yaparız geceye kalmayız :D

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Deutschland'lıyız. Almanya yani :D Konuyla alakası yok ama euro 5 tl olmuş. Bu hükümet ve borsa istanbul napıyor acaba? Ülkeyi mi batırıyorlar.. Sinir oldum. Yine düştük mü almanların diline. Hep dalga geçsinler :T:
Evet sorma 5 e yaklaştı hiç hayra alamet değil , umarım 4 bandına ve aşağısına geri döner biran önce

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Evet sorma 5 e yaklaştı hiç hayra alamet değil , umarım 4 bandına ve aşağısına geri döner biran önce

Olan size oluyor ya. Heleki büyük şehirlerde yaşayanlar yandı. Herşey zaten çok (!) ucuzken yine zam...

Halk artık uyansın. En azından 2019 seçimlerine kadar..

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Olan size oluyor ya. Heleki büyük şehirlerde yaşayanlar yandı. Herşey zaten çok (!) ucuzken yine zam...

Halk artık uyansın. En azından 2019 seçimlerine kadar..
Siyasete girmiş olacağım ama bana kalırsa hükümetin dğeişmesiyle de dolar ve Euro artışı gerilemeyecek, daha fazla dış ticaret yani daha fazla gelir elde edilecek ürünlere yönelip pazarının yapılması, saçma şeyler çok misal bizim etimizi otumuzu ucuza yurt dışına satıyorlar sonra yurt dışından et ithal ediyorlar ne gerek, önce ülke hazcmine göre endekslenip kalanın satışa çıkarılması lazım sonra noluyor yurt dışından et gelecek.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Siyasete girmiş olacağım ama bana kalırsa hükümetin dğeişmesiyle de dolar ve Euro artışı gerilemeyecek, daha fazla dış ticaret yani daha fazla gelir elde edilecek ürünlere yönelip pazarının yapılması, saçma şeyler çok misal bizim etimizi otumuzu ucuza yurt dışına satıyorlar sonra yurt dışından et ithal ediyorlar ne gerek, önce ülke hazcmine göre endekslenip kalanın satışa çıkarılması lazım sonra noluyor yurt dışından et gelecek.

Senin gibilerin türkiyede nesli türetilmesi lazım :D O zaman çıkarız Kaf Dağına:D