YS Korku Kayıtları Tanıtım

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Dedim ya ben selfie çekinmeyi sevmem :X Ama elim boş gelmicem sana en iyi selfie cubugunu getircem :X Tripot istermisin? Daha prof. selfieler çekersin :A
Anaa içimi okuyorsun ama selfie çekmek için değil doğa manzarası çekmek için güzel fikir :bhr: istiyorum ne zaman elimde olur :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sen şuna istediğini verde okusun senaryolarını hem sen kurtul hem o kurtulsun :D
Aserat yayından kaldırsınmı cinsellik yasak denetim arttı ben neden yaptım neden sansür havai fişek patlatmak olmaz
@gözlemci senide çaresiz bıraktı senin gibimi yapmam lazım Ama ben bitirmem
@Harunnn60 ı nasıl süründürüyorsam @destere de öyle olacak bana protesto yapana acımam bir pensilvanyadan tutuklansın @destere

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aserat yayından kaldırsınmı cinsellik yasak denetim arttı ben neden yaptım neden sansür havai fişek patlatmak olmaz
@gözlemci senide çaresiz bıraktı senin gibimi yapmam lazım Ama ben bitirmem
@Harunnn60 ı nasıl süründürüyorsam @destere de öyle olacak bana protesto yapana acımam bir pensilvanyadan tutuklansın @destere
O zaman devam et doğru yoldasın :A süründür @destere yi :A neyi yayından kaldırsın anlamadım :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
O zaman devam et doğru yoldasın :A süründür @destere yi :A neyi yayından kaldırsın anlamadım :D
Yapıcağımı yaptım oda biraz Dargın Çiçekler gibi dedim Final mantıklı Yani Arka sokaklar taktiği
Arka sokaklar Maceranın sonu olduya
Ardından tekrar başladı onun gibi bir şey @gözlemci

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yapıcağımı yaptım oda biraz Dargın Çiçekler gibi dedim Final mantıklı Yani Arka sokaklar taktiği
Arka sokaklar Maceranın sonu olduya
Ardından tekrar başladı onun gibi bir şey @gözlemci
Sende devam ettirirsin diğer projende işte tıpkı Arka Sokaklar gibi :D Ama o kendi adıyla devam etti sen başka isim altında aynı konuyu devam ettir

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
korku insana neler yaptırıyor :) böyle bir sahne bekleriz senden :)

5F3101EC18AD8BC398A3F1C4B81C67460F9E15CC

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ne zaman elinde olur hmmm ne zaman olur, şuan tam zaman veremem ama musait oldugumda elinde olur :A

Harikaymış :A Ama neden kemeri çıkarmiş adam takmiş:A
kemeri çıkarmamış olsa kadının korkusunu yüreğinde nasıl hissedecektik:) oysa şimdi yürek meydanda tepe tepe seyret :)

Aserattan kaynaklı vampir koydum ve onları Atacan olsa idare ederdi Aserat idare etmezdi zaten lider senaryoyu hemen yayından kaldırırdı @destere bu keyfi Aserata vericem ime ben kaldırırım dedim
iyi etmişsin neyse güzel bir senaryoyla yeni bir diziyle gel ona devam ederiz :)