Koçum Benim'in Yeni Versiyonu Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Koçum Benim'in Yeni Versiyonu Geliyor!

Koçum-Benim-ocg.jpg

1978-1981 yılları arasında ekrana gelen 'Beyaz Gölge' dizisi 2. kez Türk televizyonlarına uyarlanıyor.

İlk olarak 14 yıl önce 'Koçum Benim' adıyla TRT 1'de ekrana gelen yapım, bir basketbol koçu ve öğrencilerinin yaşadıklarını konu alıyordu. Geçtiğimiz aylarda vefat eden Tarık Akan'ın canlandırdığı koç Can için bu sefer son olarak '46: Yok Olan'da izlediğimiz Erdal Beşikçioğlu'nun adı geçiyor. Öte yandan bu gelişmeyle birlikte ocak ayında internette yayınlanması beklenen 'Behzat Ç.'nin akıbeti de merak konusu oldu.

Ebru Cündübeyoğlu, Ozan Güven, Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, Sevil Üstekin, Zihni Göktay, Yasemin Ergene, Selin Demiratar, Barış Aksavaş, Yasemin Öztürk, Hakan Ka, Murat Prosçiler, Yeliz Doğramacılar, Yunus Günçe, Onur Somer ve Kıvanç Başkan'ın da yer aldığı Koçum Benim, 2002-2004 yılları arasında 47 bölüm olarak ekrana gelmişti.

Kaynak: ntv.com.tr
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yeni bir Hayat Bilgisi-Hayat Bazen Tatlıdır vakasına daha hazır değiliz, tabii asıl dizinin telif hakları yine alınırsa işler değişir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Tarık Akan bu rolde çok iyiydi Erdal Beşikcioğlu belli dğeilmiş ama olursa bence
erdal bey role uygun olmaz ya:D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Erdal Beşikçioğlu böyle bir işte oynamaz. Behzat Ç. kesinleşir birkaç haftaya zaten. Her şey tadında kalmalı bence eskileri kurcalamanın manası yok. Yalnız kadroya bak bee şampiyonlar ligi gibiymiş eski versiyonu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa yalnız 47 bölüm final değil @Aserat 90 bölümleri gördü bu dizi 91 yada 92 sanırım final olucak 47 nette olan sayısı malesef yıllardır gerisi yok canlı izleyenler olarak az çok kişi biliriz dizinin finalini en sonunda şampiyon oluyordu çocuklar :A :A :A

hayat bazen tatlıdır gibi tepki görmez çünkü hayat bazen tatlıdır uyarlamayı kabul etmiyor biz farklı diziyiz diyorlar koçum benim uyarlama altında geliyor oyüzden tepki olmaz eğer hayat bazen tatlıdır gibi iyide işlenrişse senaryosu keyifle izlerim :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi yaa Atacan gibi efsaneyi çakmaklar ile tekrar ediyorlar rezil dizi demeyecekmisin.:A
Senaryoyu tiyatro gösterisi gibi devam ederseler diyebiliirm evet ayrılsakta beraberizi ne yaptılar oyuncular 1.bölümden izlediğimiz diziyi tekrar etmeye çalıştılar hayat abzen tatlıdır en azından farklı senaryo yapıyor koçum benimde izlediğimiz bölümleri tekrarlamaya çalısırsalar hosuma gitmez :A :A :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ya daha eskilere gitsenize mesala ben tutmaz biliyom ama super babanin cekilmesini isterdim
Malum o dizinin 25,bolumu eksik onlari da izleme sansimiz olurdu

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
O tarzda doğallığı yakalayabilirmi o konuda şüphe bulunuyor açıkçası ayrıca daha önceden yapılıpta tutan dizilerin konu olarak aynısının yapılmasını doğru bulmuyorum çünkü çoğu o ilk yapılan yapım gibi olmuyor ayrıca ilkin yapılan bir yapımın yerinide kolay kolay tutmuyor

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
47 bölumden fazlaydi evet. begenerek izlerdim. trt 1 bi ara tekrarini verip duruyordu cicek taksiyle birlikte. ozamanlar izliyordum