Koçovalılara Çifte Saldırı! | Çukur 8. Bölüm

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Erkan Kolçak Köstendil'in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un dün akşam yayınlanan 8. bölümünde Serdar koparılan parmağının bedeli olarak tombalacıya baskın yapıyor. Aynı zamanda Selim de yengesi Sena'yı kaçırtıyor.

Çukur, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aras gerçekten oyunculuğunu geliştirmiş. Çok iyiydi dünkü bölüm.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aras gerçekten oyunculuğunu geliştirmiş. Çok iyiydi dünkü bölüm.

@Çiğdem- senin oğlan kurt adama dönüşecek sandım :A

Öküz gibi böğürmekten başka bir şey bilmiyor, biraz Erkan Kolçak'ı izlesin de bir şeyler kapsın Aras efendi :A
Aaa bu arada herkes Vartolu kurtaracak demiş İdris i bencede öyle olursa süper olur :Z @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aaa bu arada herkes Vartolu kurtaracak demiş İdris i bencede öyle olursa süper olur :Z @Sherlock

Vartolu kurtarırsa aralarındaki düşmanlık azalır, bunun için erken bence. Biraz daha iki büyük düşman olarak kalmalılar. Yamaç ve yanındakiler iki dakikaya oradayız demişlerdi, Sena'nın kaçırıldığı haberini almadan önce. Ben, Yamaç yetişebilir diyorum o yüzden. Ancak Vartolu kurtarırsa "İdris Dedemizi ben kurtardım" diye diye gezer mahallede, hem duygusal hem eğlenceli sahneler izleriz. Güzel olur. :A

@MasacRE- @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gidişat öyle görünüyor. Yamaç'ın babası bir yanda karısı bir yanda tehlikede. O da anca böğürsün başka bir işe yaradığı yok :A

Vartolu kurtarırsa aralarındaki düşmanlık azalır, bunun için erken bence. Biraz daha iki büyük düşman olarak kalmalılar. Yamaç ve yanındakiler iki dakikaya oradayız demişlerdi, Sena'nın kaçırıldığı haberini almadan önce. Ben, Yamaç yetişebilir diyorum o yüzden. Ancak Vartolu kurtarırsa "İdris Dedemizi ben kurtardım" diye diye gezer mahallede, hem duygusal hem eğlenceli sahneler izleriz. Güzel olur. :A

@MasacRE- @S.G.A.T.
Yamaç , Sena haberinden sonra daha oraya gitmek aklına gelmez çocuk kötülüm oldu ayoll :F :F :F

Kamera çok yakın çekime aldı Vartolunun bakışlarını o kurtarır, zaten kurtarmasa orada işi ne senaristler oyüzden yolladılar oraya Vartoluyu :Z:Z:Z

Kira_Nika

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
30
Puanı
19
Aaa öyle olması diziyi daha güzelleştirir hadi inş :Z:Z:Z
Yamaç Senaya gitse, Vartolu da İdrisi kurtarsa güzel olur.
Bir yerini gözden kaçırmışım şimdi o yerini tekrar izlediğimde anladım. Zaten Selimle Vartolu anlaşıyor Vartolu kurtarsın diye. Böylece ne Yamaç kazanır ne de diğeri. Yamaç gelip İdrisi kurtarmasın diye de Sena kaçırılıyor.:lol:

Son düzenleme: