Kit Harington, Game of Thrones'un 6.Sezon Çekimlerinde Görüntülendi!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Game-of-Thrones-Season-5-Kit-Harington-as-Jon-Snow-150x150.jpg

Game of Thrones, Jon Snow karakterinin ölümüyle ile sezonu şok bir şekilde kapatmıştı. Dizinin hayranları Jon Snow'un ölüp ölmediğini günlerce tartışmıştı.

Kit Harington son olarak Game of Thrones'un 6.sezon çekimlerinde görüntülendi. Oyuncunun dizide flashback olarak mı göründüğünü yoksa kalıcı olarak mı geri döndüğünü ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.

Bu büyük gelişme şimdiden Game of Thrones hayranlarını çok sevindirdi.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Veda etse bile şimdilik erken görünüyor, belki 1-2 sezon sonra gitmesi daha iyi olabilir.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Khalessi ile evlendiği günleri de görürüz inşallah. Bu son Jon Snow yorumum, haberlerinden fenalık geldi artık.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Game-of-Thrones-Season-5-Kit-Harington-as-Jon-Snow-150x150.jpg

Game of Thrones, Jon Snow karakterinin ölümüyle ile sezonu şok bir şekilde kapatmıştı. Dizinin hayranları Jon Snow'un ölüp ölmediğini günlerce tartışmıştı.

Kit Harington son olarak Game of Thrones'un 6.sezon çekimlerinde görüntülendi. Oyuncunun dizide flashback olarak mı göründüğünü yoksa kalıcı olarak mı geri döndüğünü ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.

Bu büyük gelişme şimdiden Game of Thrones hayranlarını çok sevindirdi.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle
kesin flashback dir:) hazır kurtulmuşken tekrar geri döndürmek için kafayı üşütmeleri lazım? böyle bir hata yapacaklarını sanmam :)

Şemsiyenin altındakini fark ettiniz mi? Kızıl Kadın. :D
ne göz varmış sende helal olsun ben hala göremedim :) hem kızıl kadın genelde elbise giymez ben yoksa yanlış yöntemlemi arıyorum bu seferki elbiselimi ? :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kesin flashback dir:) hazır kurtulmuşken tekrar geri döndürmek için kafayı üşütmeleri lazım? böyle bir hata yapacaklarını sanmam :)

ne göz varmış sende helal olsun ben hala göremedim :) hem kızıl kadın genelde elbise giymez ben yoksa yanlış yöntemlemi arıyorum bu seferki elbiselimi ? :)
Evet öyleymiş zaten. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ya o kadını forumda çok seven var ya sürekli paylaşan birileri vardı forumda. :D
hak veriyorum onlara khaleesi greve başlayıp elbiseden kurtulmayınca mecburen bulduğumuzla yetiniyoruz öyle oluncada yoklukta kızıl kadın şekere dönüşüyor :)