Kiralık Aşk - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
son haberleri kaçırdım sanırım :) cumaya almaları büyük hata birinci gelen dizinin yeri değiştirilirmi? resmen kendilerini baltalamışlar :)
sendemi ömer gibi dağda kaldın 1-2 ay ne yaptın ayol :F

kiralık aşk ile ciddi bir kapışması olucak kırgın çiçeklerin 2 diziyide izliyorum hangisini canlı tercih edecem bakalım :F

ee kenan geliyor hangi dizi olursa olsun günü değişirdi pazartesileri ona ait :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

kiralık aşk ile ciddi bir kapışması olucak kırgın çiçeklerin 2 diziyide izliyorum hangisini canlı tercih edecem bakalım :F

ee kenan geliyor hangi dizi olursa olsun günü değişirdi pazartesileri ona ait :F
Kız asıl bomba showda :F

Çağatayın günü cumadır showunda cuması boş ay yapımın çağataylı dizisi cumaya gelir ve bu dizileri geçer :) @Yiğitt

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kenan tek başına bir anlam ifade etmiyor yanındaki partneri kim onu söyle ona göre paramparçayla değişimli izlerim yeni diziyi :)
benim açımdan cuma olması daha güzel aslında pazartesi paramparça ile çakışıyordu :) paramparçada cansu var onu bırakamıyordum kırgınlardada beşi bir yerdeler vardı şaşıp kalıyorduk :)

Eğer showdaysa ki büyük ihtimalle showda günü kesin cuma olur.Cuma is coming :A :A
nereyi kazandığını bilmiyorum ama güzel bir yer kazandığına eminim kutlarım şimdiden sonra kutlamadı falan demeyesin :) gerçi konuda uygun değil ama aklıma gelmişken aradan çıkarayım kutlamayı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kenan tek başına bir anlam ifade etmiyor yanındaki partneri kim onu söyle ona göre paramparçayla değişimli izlerim yeni diziyi :)
benim açımdan cuma olması daha güzel aslında pazartesi paramparça ile çakışıyordu :) paramparçada cansu var onu bırakamıyordum kırgınlardada beşi bir yerdeler vardı şaşıp kalıyorduk :)

nereyi kazandığını bilmiyorum ama güzel bir yer kazandığına eminim kutlarım şimdiden sonra kutlamadı falan demeyesin :) gerçi konuda uygun değil ama aklıma gelmişken aradan çıkarayım kutlamayı :)
@cookies doktor olucak @destere :A :A :A

vlla partnerini bilmiyorum eylül geldi ama hala diziden bir haberimiz yok @xemrexxx sinem kobal falan saçmalıyordu ama saçmalıyor işte :F :F :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Cnm paramparçada mine-ebru-sinem 3lisi var yakıyor :A

Ayrıca showun içeride dizisi cumaya gelir büyük iht. Ondada şu güzellikler var: (alttaki kızı pek beğenmiyom ama gideri var kıskan @Çiğdem- senden daha güzeldir kara paea aşktada onuyodu Çiko sen bilirsin :A )

943e57228da6fe725a897bb411753f1d.jpg
17936932644dc9b47dea53a6401c8c1a.jpg
d77fc66c6883b2ec65e99ffcc0252a78.jpg
8ebbbdbb3b63ec171e8c1171fc67fc45.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

vlla partnerini bilmiyorum eylül geldi ama hala diziden bir haberimiz yok @xemrexxx sinem kobal falan saçmalıyordu ama saçmalıyor işte :F :F :F
sinem koballa gelirse dizi tutmaz :) beren saat olsun kenan kalasıyla hiç oynaşmamıştı daha önce :)

Cnm paramparçada mine-ebru-sinem 3lisi var yakıyor :A

Ayrıca showun içeride dizisi cumaya gelir büyük iht. Ondada şu güzellikler var: (alttaki kızı pek beğenmiyom ama gideri var kıskan @Çiğdem- senden daha güzeldir kara paea aşktada onuyodu Çiko sen bilirsin :A )

943e57228da6fe725a897bb411753f1d.jpg
17936932644dc9b47dea53a6401c8c1a.jpg
d77fc66c6883b2ec65e99ffcc0252a78.jpg
8ebbbdbb3b63ec171e8c1171fc67fc45.jpg
doktorluk diplomanı alırsan umarım tüm hastaların böyle çıkar :) bunları tedavi etmek bşile insanı cennete götürür :))

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Ben kıbrısa gidiyom tıp okuycam Selim saol :)
İstanbulu 0.3 le falan kaçırdım hep ama kısmet buymuş :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
partneri fahriye olacak gibi kız senin kenan da batacak 20 yıl sonra:D
fahrşyede çok iyi olur bir beren olmasada yinede diziye kalite katacağı kesin :) ya da merve boloğur olsun :)

fahriyenin gireceği pozisyonlara bağlı olarak izler destere :F
evet pozisyon önemli ama o pozisyonu değerlendirecek olan kenan kalası olmaz umarım :))

Ben kıbrısa gidiyom tıp okuycam Selim saol :)
İstanbulu 0.3 le falan kaçırdım hep ama kısmet buymuş :)
kıbrıs harika yerdir daha iyi olmuş senin açından naptın burslu falanmı kazandın ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fahrşyede çok iyi olur bir beren olmasada yinede diziye kalite katacağı kesin :) ya da merve boloğur olsun :)

evet pozisyon önemli ama o pozisyonu değerlendirecek olan kenan kalası olmaz umarım :))

kıbrıs harika yerdir daha iyi olmuş senin açından naptın burslu falanmı kazandın ?
sen karadayı izliyordun ezelde izlemişsindir büyük ihtimalle yanı bu sezonki diziyede bekliyoruz seni ona göre paramaprça zaten bu yıl şutlanıcak kenanıma gel sende :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen karadayı izliyordun ezelde izlemişsindir büyük ihtimalle yanı bu sezonki diziyede bekliyoruz seni ona göre paramaprça zaten bu yıl şutlanıcak kenanıma gel sende :F
paramparçayı bırakamam ama kenan kalasıın diziyede bakarım ilk bölümler ezelide izledim karadayıyıda kenan imirzalıoğlunun dizilerde yan kadrolar her zaman çok yetenekli isimlerden oluşuyor o açıdan şanslı vatandaş kendi açığını ustalar kapatıyor mesela ezelde ramiz dayı karadayıda nazif amca süper karakterlerdi buda kenanın şansı işte :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
paramparçayı bırakamam ama kenan kalasıın diziyede bakarım ilk bölümler ezelide izledim karadayıyıda kenan imirzalıoğlunun dizilerde yan kadrolar her zaman çok yetenekli isimlerden oluşuyor o açıdan şanslı vatandaş kendi açığını ustalar kapatıyor mesela ezelde ramiz dayı karadayıda nazif amca süper karakterlerdi buda kenanın şansı işte :)
aaa bu arada @xemrexxx in halit ergencide pazartesine geliyor vatan haini dizisiyle :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa bu arada @xemrexxx in halit ergencide pazartesine geliyor vatan haini dizisiyle :F
nasılolsa dönüşümlü izliyorum tivibu dan onun dizide sağlam bir diziyse izlerim aynı günde olması önemli değil :) halit ergenç in yanındaki kim olacakmış sende hep kazmaların ismini söylüyorsun yanındaki benlik partnerlerden bahsetmiyyorsun :)

ay nereden beninmiş o dizide bnm olan nesrin cevadzadeyle şebnem var:F
sülüman sülüman diye sayıklayıp kabuslar gördüğünü anlatıyordun bir zamanlar ne çabuk unuttun sülo aşkını :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
nasılolsa dönüşümlü izliyorum tivibu dan onun dizide sağlam bir diziyse izlerim aynı günde olması önemli değil :) halit ergenç in yanındaki kim olacakmış sende hep kazmaların ismini söylüyorsun yanındaki benlik partnerlerden bahsetmiyyorsun :)

sülüman sülüman diye sayıklayıp kabuslar gördüğünü anlatıyordun bir zamanlar ne çabuk unuttun sülo aşkını :))
evet kabustu cidden sülüman haremde kız erkek ne varsa atlıyordu üstüne bana bişi kalmıyordu :(