Kevin Durant, Golden State Warriors'ta!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
surgunum yeni bir haber konusu açtı

Kevin Durant, Golden State Warriors'ta!

635904309098934376-USP-NBA-Oklahoma-City-Thunder-at-Golden-State-War.jpg

NBA’de geçtiğimiz sezonu Oklahoma City Thunder’da tamamlayan ve serbest oyuncu statüsünde olan Kevin Durant, önümüzdeki sezondan itibaren Golden State Warriors'ta görev yapacak.

Yıldız basketbolcu, 1 yılı oyuncu opsiyonlu 2 yıllık olmak üzere anlaştığı Pasifik Grubu takımından 54,3 milyon dolar alacak.

2013/14 yılında ligin MVP’si seçilen, 2010’dan bu yana tam 7 kez de All-Star seçilme başarısını gösteren Durant, geçen sezon 28.2 sayı, 8.2 ribaund ve 5.0 asist ortalamalarıyla mücadele etmişti.

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@sürgünüm abi bunu sabah gördüm çok şaşırdım. Bu haliyle bu kadroya zor kafa tutarken 3-1 den alana kadar canımız çıkmışken üstüne Durant'in gelmesi çook değiştirecektir olayı. Kadroyu koruyup da Durant eklenmişse büyük favori olacaklardır bu yıl da. Ama bakalım daha transfer dönemi uzun Cavs kimleri alacak göreceğiz. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
lebron james Cleveland da olduğu müddetçe her türlü yenilirsiniz :)
Lebron James çok hojtur ama bana na :) Kevin Durant, Stephen Curry'den ve Klay'den de daha iyi bir oyuncu. Lebron James kıvamında komple bir basketbolcu. Seneye Cleveland'ın hiç şansı yok. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lebron James çok hojtur ama bana na :) Kevin Durant, Stephen Curry'den ve Klay'den de daha iyi bir oyuncu. Lebron James kıvamında komple bir basketbolcu. Seneye Cleveland'ın hiç şansı yok. :)
lebron tek başına takımını şampiyon yaptı:) oysa kevında bir numara olsa eski takımına faydası olurdu :))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
lebron tek başına takımını şampiyon yaptı:) oysa kevında bir numara olsa eski takımına faydası olurdu :))
Tek başına oynadı da haberimiz mi yok? :) LeBron James'in büyük oyuncu olduğu oratada fakat Kevin Durant'ın katılımıyla da artık Golden State Warriors ile baş edemezler. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
CmiCTOJWAAA_5ge.jpg:large

Bu ne abi? Nasıl bir takım bu :D Kağıt üstünde muhtemelen tarihin en iyi kadrosu. Şimdiden olası Cavs-Gsw finalini heyecanla bekliyorum :)

Bir ekleme yapayım. Şu an kağıt üstünde duran en iyi takım kavramını gerçeğe dönüştürmek için kimyanın tutması çok önemli. Özellikle Curry ile Durant anlaşamazlarsa liderlik kavgasına falan girerlerse hüsran olur. Çünkü ligin en iyi üç oyuncusundan ikisi bu adamlar. Ama öyle bir şey olmaz diye umuyorum. Curry takımın oyununa zaten alışkın. Durant'in de direk o sisteme adapte olması lazım. Gerektiği yerde Durant gerektiği yerde Curry öne çıkmalı.

Son düzenleme: