'Kertenkele'de Yönetmen Değişikliği!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Kertenkele'de Yönetmen Değişikliği!

kertenkele.jpg

ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi 'Kertenkele'de yönetmen değişikliği!

Yapımcılığını Yapım Atölyesi'nin üstlendiği, senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'in yaptığı dizinin yeni sezon çekimleri start vermişti ve yeni sezon fragmanı da izleyiciyle buluşmuştu. Tüm oyuncuların ayrıldığı dizide yeni sezonda yepyeni bir hikaye izleyiciyle buluşacak. Tüm kadronun ardından dizinin yönetmenliğin üstlenen Hakan Arslan ile de yollar ayrıldı.

Hakan Arslan'ın yerine ise 'Kertenkele' dizisinin ilk 7 bölümünü yöneten Kartal Çidamlı getirildi.

''Kertenkele'' yeni sezonuyla Eylül'de ATV'de!
Orijinal formatta oku

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk yönetmeninin gelmesi iyi olmuş ama en fazla 5 bölüm yayınlanır :A

Bu arada dizinin son yönetmeni Hakan Arslan'dı ve hiçbir zaman Mevlüt Çakmak diye bir yönetmen gelmedi :A @Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu bildiğin sıfırdan yeni dizi olacak, ama risk almamak için isim değiştirmiyorlar; ne anladım ben bu işten.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başröl kim @Yiğitt ? Fragmandaki kim? Turabi çıktığına göre Atakan mi girecek acaba :A(haber yap haber yap:F)
Ay daha onun detaylarına ulaşamadım, ulaşır ulaşmaz basına duyuracağım. :A

İlk yönetmeninin gelmesi iyi olmuş ama en fazla 5 bölüm yayınlanır :A

Bu arada dizinin son yönetmeni Hakan Arslan'dı ve hiçbir zaman Mevlüt Çakmak diye bir yönetmen gelmedi :A @Yiğitt
Şizofrene bağladım iyice. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir diğer konuda Hicabi üzerinden gideceklerini belirtmiştim o da ayrılmadıysa diziyi o karakter üzerinden sil baştan çekecekler demek ki. Keşke Hicabi'nin Yolu olsaydı yeni ismi. :)))

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
değişmeyen tek şey dizinin adı oldu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Dizinin adı ve yapımcısı dışında herşeyi değişti :F 3-4 bölüm sonra final yapar çok saçma sapan bir yere gitti artık :)