kerem 5000'ler Kulübünde!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Hiçte bile aynı değil, ben geri dönüş yapacam deyip yaptım, sen ise es geçtim dedin :eek:
:handpointdown:
Sonuç olarak ikimizde yazdığımız usun mesajlara geç okuyup cevap verdik. Farklı yol, aynı bitiş noktası. :A:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
O yüzdendir ki atalarımız "Hatice'ye değil neticeye bakacaksın" demişler. :F
Aynen :A ay ben yatayım artık
Gerçi 12 lere kadar uyuyorum ama belli olmaz, aksilik erken kalkmak zorunda kalabilirim :A ve ben uzun zamandır erken yatıyorum geceleri, alışkın olmadığım için bugün gün boyu baş ağrısı çekebilirim :F iyi geceler :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Açsın canım konuları ama birde üstüne çatla diyor gıcık herif :ppp:

@denizz19 ile maalesefki çok samimiyiz. Ondan dolayı tarzımız benziyor demek ki, yada buyüzden iyi anlaştık hep :A
Neyseki onun egosunu, kendini beğenmişliğini kapmamışım :A keşke o benden biraz düşünceli olmayı kapsaydı :S

O konu haricinde hiç alınganlık olmadı ama aramızda :bhr:
Keşke kapsaydın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Keşke kapsaydın :A
okadar yazılar yazdık, Kerem seni övdü ve savundu bana karşı ama o kendini beğenmişliğin yüzünden gözün sadece bir tanesine takılmış :ppp:
Bizi niye benzettin? az aç o kısmı :A
Ay şu @denizz19 emek verme konusunda yanımdan bile geçemez :ppp: Ben bunun 100.000 konusunda acayip emek verdim, sonra yıldönümü konusu açtım. Onun ardından benim 20 binler kulübü ve yıldönümüm oldu, kuru bir tebrik bile etmedi :( etiketlerimize anca güldürü verip izinli günümde hediye gelecek dedi ama yok (şubat ve mart ayı) Ben buna rağmen onun doğum günü konusunu açtım, sonra benim 25.000. kulübü açacaktı güya ama yok, Deniz bey yine düşüncesiz davrandı ama bak seninki saniyesinde açıldı birde üstüne bana çatla dedi :) Nekadar düşünceli ve kibar. Böyle birini nasıl bana benzettin? :S

Sizi benzettim çünkü mesaj yazma şekliniz, aradaki esprileriniz, mesajın arasındaki emojiler dikkatimi çekti. Neredeyse aynı mesaj tarzınız var. :A

Tebrik etme konusuna gelirsek ben o 100.000 konuna ne kadar emek verdiğini bizzat gördüm. Gerçekten şaşırdım. Yani onun bunu es geçişini az çok anladım gibi. Oluyor öyle erkeklerde boşverme durumu. Sonra yazarım diyor ve unutuyor. :A Ama senin yorumundan sonra benim konumu nasıl açmış diye düşünmedim değil. :A

Herhalde sen oma kız diye tebrik konunu açmıyordur. :A

Valla çocuk benim konumu açmışsa düşüncesizdir diyemem. Beklenmedik birde. :A Hep zıt karakterler birbirini çeker derler ama sizde öyle olmamış. Deniz'in egosunu, kendini beğenmişliğini hiç görmedim. Öyle değildir o, tatlı çocuk bence. :A

Neyse şunu fazla şımartmamak adına övgülü sözler sarfetmeyecem fazla :A Bana karşı düşüncesiz dedim zaten, yoksa değer veren biri canım. Okadarda gömmeyeyim :A
Yok biz aslında çok farklıyız, yani hayata bakış açımız, düşüncelerimiz falan ama yinede çok iyi anlaşıyoruz :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Tebrikler nice mesajlara. :D @kerem

Eminim ki hediyelerine bayılacaksın. :Z

5aca48e2c03c0e225c485fd5.jpg

final.png
sfinali.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
@kerem tebrikler ablacım nice nice mesajlara inşAllahh çok sohbetlerde buluşuruz inşAllah:D:D hediyeler birazdan...

edit hediyelerim :D
son zamanlarda şarkıya taktım sanada armağan edeyim dedim:D

Sertabın en sevdiğim şarkılarından Yanarımm :D

Son düzenleme: