kerem 5000'ler Kulübünde!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aaa öncedende bir kaç defa reelde de rüyama girmişti tabi ben bir fizik olarak görüyodum rüyamda ama gerçekte o değildir :F
Tilkinin dönüp dolaşıp yer kürkçü dükkanıdır. Senle o evde kala kala en son birbirinizle evlenirsiniz artık. Bizede halay çekmek düşer. :F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizi niye benzettin? az aç o kısmı :A
Ay şu @denizz19 emek verme konusunda yanımdan bile geçemez :ppp: Ben bunun 100.000 konusunda acayip emek verdim, sonra yıldönümü konusu açtım. Onun ardından benim 20 binler kulübü ve yıldönümüm oldu, kuru bir tebrik bile etmedi :( etiketlerimize anca güldürü verip izinli günümde hediye gelecek dedi ama yok (şubat ve mart ayı) Ben buna rağmen onun doğum günü konusunu açtım, sonra benim 25.000. kulübü açacaktı güya ama yok, Deniz bey yine düşüncesiz davrandı ama bak seninki saniyesinde açıldı birde üstüne bana çatla dedi :) Nekadar düşünceli ve kibar. Böyle birini nasıl bana benzettin? :S
Okadar içimizi döktük, okumadınmı @kerem ? :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bizi niye benzettin? az aç o kısmı :A
Ay şu @denizz19 emek verme konusunda yanımdan bile geçemez :ppp: Ben bunun 100.000 konusunda acayip emek verdim, sonra yıldönümü konusu açtım. Onun ardından benim 20 binler kulübü ve yıldönümüm oldu, kuru bir tebrik bile etmedi :( etiketlerimize anca güldürü verip izinli günümde hediye gelecek dedi ama yok (şubat ve mart ayı) Ben buna rağmen onun doğum günü konusunu açtım, sonra benim 25.000. kulübü açacaktı güya ama yok, Deniz bey yine düşüncesiz davrandı ama bak seninki saniyesinde açıldı birde üstüne bana çatla dedi :) Nekadar düşünceli ve kibar. Böyle birini nasıl bana benzettin? :S
Sizi benzettim çünkü mesaj yazma şekliniz, aradaki esprileriniz, mesajın arasındaki emojiler dikkatimi çekti. Neredeyse aynı mesaj tarzınız var. :A

Tebrik etme konusuna gelirsek ben o 100.000 konuna ne kadar emek verdiğini bizzat gördüm. Gerçekten şaşırdım. Yani onun bunu es geçişini az çok anladım gibi. Oluyor öyle erkeklerde boşverme durumu. Sonra yazarım diyor ve unutuyor. :A Ama senin yorumundan sonra benim konumu nasıl açmış diye düşünmedim değil. :A

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sizi benzettim çünkü mesaj yazma şekliniz, aradaki esprileriniz, mesajın arasındaki emojiler dikkatimi çekti. Neredeyse aynı mesaj tarzınız var. :A

Tebrik etme konusuna gelirsek ben o 100.000 konuna nw kadar emek verdiğini gördüm. Gerçekten şaşırdım. Yani onun bunu es geçişini az çok anladım gibi. Oluyor öyle erkeklerde boşverme durumu. Sonra yazarım diyor ve unutuyor. :A Ama senin yorumundan sonra benim konumu nasıl açmış diye düşünmedim değil. :A
Açsın canım konuları ama birde üstüne çatla diyor gıcık herif :ppp:

@denizz19 ile maalesefki çok samimiyiz. Ondan dolayı tarzımız benziyor demek ki, yada buyüzden iyi anlaştık hep :A
Neyseki onun egosunu, kendini beğenmişliğini kapmamışım :A keşke o benden biraz düşünceli olmayı kapsaydı :S

O konu haricinde hiç alınganlık olmadı ama aramızda :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Açsın canım konuları ama birde üstüne çatla diyor gıcık herif :ppp:

@denizz19 ile maalesefki çok samimiyiz. Ondan dolayı tarzımız benziyor demek ki, yada buyüzden iyi anlaştık hep :A
Neyseki onun egosunu, kendini beğenmişliğini kapmamışım :A keşke o benden biraz düşünceli olmayı kapsaydı :S

O konu haricinde hiç alınganlık olmadı ama aramızda :bhr:
Herhalde sen oma kız diye tebrik konunu açmıyordur. :A

Valla çocuk benim konumu açmışsa düşüncesizdir diyemem. Beklenmedik birde. :A Hep zıt karakterler birbirini çeker derler ama sizde öyle olmamış. Deniz'in egosunu, kendini beğenmişliğini hiç görmedim. Öyle değildir o, tatlı çocuk bence. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herhalde sen oma kız diye tebrik konunu açmıyordur. :A

Valla çocuk benim konumu açmışsa düşüncesizdir diyemem. Beklenmedik birde. :A Hep zıt karakterler birbirini çeker derler ama sizde öyle olmamış. Deniz'in egosunu, kendini beğenmişliğini hiç görmedim. Öyle değildir o, tatlı çocuk bence. :A
Neyse şunu fazla şımartmamak adına övgülü sözler sarfetmeyecem fazla :A Bana karşı düşüncesiz dedim zaten, yoksa değer veren biri canım. Okadarda gömmeyeyim :A
Yok biz aslında çok farklıyız, yani hayata bakış açımız, düşüncelerimiz falan ama yinede çok iyi anlaşıyoruz :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Neyse şunu fazla şımartmamak adına övgülü sözler sarfetmeyecem fazla :A Bana karşı düşüncesiz dedim zaten, yoksa değer veren biri canım. Okadarda gömmeyeyim :A
Yok biz aslında çok farklıyız, yani hayata bakış açımız, düşüncelerimiz falan ama yinede çok iyi anlaşıyoruz :D
Yani, bir kere Türk olsan da İsveç doğumlu olman seni ondan illa ki ayırıyordur zaten, çünkü burada doğan Türkler de aynı durumda. Mesela kuzenlerim, çok değişikler. :A

Ama sen türk yanını kaybetmediğin için birazda yaşından dolayı türk tarafın ağır basıyor, farketmedim değil. O yüzden baya iyi anlaşıyorsunuz bence. :D