Kenarda Aykut Kocaman, Sahada Savaşan Cengaverleri!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
IMG_20171203_221242.jpg

Süper Lig'in 14. haftasında Fenerbahçe Kadıköy'de zirve yarışı açısından oldukça kritik bir mücadeleye çıktı. Ligin diri ekiplerinden Kasımpaşa ile karşılaşan Sarı Lacivertliler taraftarlarının da yoğun desteğini alarak mücadeleden 4-2'lik galibiyet ile ayrıldı. Fenerbahçe bu sonuçla puanını 26'ya yükseltti ve ligde 3. sırada yer aldı.

Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 3-0 yenmesinin ardından kritik bir maça çıkan ve zirve yarışı içerisinde kalmak isteyen Sarı Lacivertliler, karşılaşmadan 4-2'lik galibiyet ile ayrıldı. Defansif bir futbol oynayan Sarı-Kanarya şu anda ligin en çok gol atan takımı konumunda.

Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maçın yıldızı forvetsiz sahaya çıkan Fenerbahçe'de Brezilyalı futbolcu Giuliano oldu.

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sezonun en iyi futboluydu. Muhteşem keyif aldım. Giuliano ilk haftalarda epey vasattı ama son haftalarda yeni bi Alex'imiz olma yolunda ilerliyor. Dirar'ı da sezon boyunca ilk defa bu maçta istekli ve koşan mücadele eden futbolunu gördüm. Şener'de hatasızda Isla'dan formayı aldı bana kalırsa son 2 haftaki performansıyla ama Aykut hoca gelecek hafta Isla'ya şans verir muhtemelen. Neustadter defansta öne çıkan biri değil ama gözede batmıyor hiç kafa toplarında çok tehlikeli oluyor bu maçtada attığı golle kanıtladı kendini.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika bir maçtı, Fenerbahçe'yi böyle görmeye pek alışkın değiliz. İlk yarı baya bastırdık, baya gol de kaçtı. Böyle güzel farkla yenmemiz de iyi oldu, keyif aldım maçtan. Son yediğimiz golü de yemezdik aslında, neyse nazar olsun. :D