Kaybedenler Kulübü (2011) Film Bilgileri & Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1808223.jpg

Kaybedenler Kulübü - Kaybedenler kulübü (2011)

Türü: Komedi, Dram
Yönetmen: Tolga Örnek
Senaryo: Tolga Örnek, Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular:
Nejat Isler
Yigit Özsener
Ahu Türkpençe
Idil Firat
Riza Kocaoglu

IMDb Puanı: 7.5 (8,306 oy)
IMDb Sayfası

Filmin Özeti
Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan (Nejat İşler) ile Kadıköy’de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete (Yiğit Özşener), 90’lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler. Hergün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep’de (Ahu Türkpençe) bulur ve bu aşkı tutkuyla yaşamaya çalışır; aralarındaki hayat görüşü farklılığına rağmen... Bu arada herkesin ‘kendi kaybını’ bulduğu ‘Kaybedenler Kulübü’, toplumun farklı kesiminden insanları biraraya getirerek adeta bir ‘ortak mahalle’ de buluşturur. Kendi yalnızlıklarıyla bile dalga geçen, sisteme her gün başkaldıran, hayatın kıyısında yaşayan Kaan ve Mete’nin renkli hayatlarını yansıtan programın tutkunları, ‘Kaybedenler Kulübü’nün üyeleridir artık. - Gönderen: PANGeA

Filmin Fragmanı

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son yıllarından popüler filmlerinden olan film, bu haftanın filmi kapsamında güncellendi. Yorumlarınızı bekliyoruz. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Filmi az biraz izlemiştim çok popüler sahneleri var malum ama tam izleyemedim.

Belki Vicdan'dan sonra beğenirsem Ahu Türkpençe için izlerim.:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzel bir filmdi. Kaan ile Mete'nin diyalogları güldürüyordu baya. Film unutulmaz replikleriyle, diyaloglarıyla, verdiği mesajlarla unutulmayacak fenomen bir film olmuştur diyebiliriz. Ben sıkılmadan izledim açıkçası.

Filme puanım: 8.5

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Karşıma çıktı youtube'da. Bir iki sahneyi hatırlayayım derken baştan izledim. Farklı bir havası olduğu net. Konunun gerçek hikaye olduğunu düşünürsek zaten fazla da abartılmadı yoksa overrated derdim. Güzel bir iş. Film için başyapıt diyenler de az değil.