'Kayıtdışı'nın Final Tarihi Belli Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Kayıtdışı'nın Final Tarihi Belli Oldu!

kayıtdışı-dizisi-fox-tv-620x320.jpg

FOX'un büyük umutlarla başlayan iddialı dizisi Kayıtdışı'nın 8. bölümüyle final yapacağı açıklanmıştı. Erkan Petekkaya'nın sağlık sorunları nedeniyle çekimleri bir süredir yapılamayan dizinin final tarihi belli oldu!

Karga Seven Pictures'in yapımcılığını üstlendiği, Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in başrollerini paylaştığı dizi kendi günü ve saatinde 27 Kasım Pazartesi 20.00'de final yaparak ekran macerasını sonlandıracak.

Dizinin final fragmanı:

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Tanıtımları yayınlanırken çok izlenen bir dizi olacağını düşünüyordum kadroya yazık oldu ya

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dizinin kadrosu ne kadar iyiyse, senaryosu bir o kadar kötüydü. Kopukluklarla doluydu. Yazık oldu bu harika oyuncu kadrosuna.

Erkan Petekkaya'nın da ilk tutmayan işi bu oldu sanırım, daha iddialı bir diziyle geri dönüş yapacaktır ekranlara. Şahsen ben EDHO'da görmek isterim kendisini.

Siz ne dersiniz? :A @batuhankaralar @mesmeso61 @Çiğdem-

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bari 10. Bölümde bitirselermiş. 8-9. bölümde final yapanlara sinir oluyorum.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Dizinin kadrosu ne kadar iyiyse, senaryosu bir o kadar kötüydü. Kopukluklarla doluydu. Yazık oldu bu harika oyuncu kadrosuna.

Erkan Petekkaya'nın da ilk tutmayan işi bu oldu sanırım, daha iddialı bir diziyle geri dönüş yapacaktır ekranlara. Şahsen ben EDHO'da görmek isterim kendisini.

Siz ne dersiniz? :A @batuhankaralar @mesmeso61 @Çiğdem-
Sen de bütün final yapan dizilerdeki oyuncuları istiyorsun, şimdilik elimizdeki kadro yeter. Sonra kıskanıp karı dizisi gibi türlü türlü şeyler uyduruyorlar :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sen de bütün final yapan dizilerdeki oyuncuları istiyorsun, şimdilik elimizdeki kadro yeter. Sonra kıskanıp karı dizisi gibi türlü türlü şeyler uyduruyorlar :A

Erkan Petekkaya'yı en başından beri istiyorum EDHO'ya. Çok yakışacağına eminim çünkü. :A Onlar şimdi de kıskanıyorlar. Kadromuz Şampiyonlar Ligi gibi olduğu için, hak veriyorum kıskanmalarına. :A