'Kayıtdışı'nın Çekimlerine Ara Verildi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kayitdisi.jpg

FOX TV'nin sevilen dizisi 'Kayıdışı'nın çekimlerine bir süre ara verildi!

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, kadrosunda Erkan Petekkaya, Dolunay Soysert, Songül Öden, Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerine Erkan Petekkaya'nın ayağının kırılması sebebiyle bir süre ara verildi.

13. bölümüyle final yapacağı konuşulan 'Kayıtdışı' yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de FOX TV'de!

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
kayitdisi.jpg

FOX TV'nin sevilen dizisi 'Kayıdışı'nda şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, kadrosunda Erkan Petekkaya, Dolunay Soysert, Songül Öden, Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi isimlerin yer aldığı diziyi Cevdet Mercan çekiyordu. Fakat Cevdet Mercan ile yollar ayrıldı. Dizinin yeni yönetmeni ise Küçük Ağa, Adı Mutluluk, Evlat Kokusu ve son olarak Siyah İnci dizisini çeken Erol Özlevi ile anlaşıldı.

Dizinin çekimlerine ise bir süre ara verildi. Yapımcının açıklamasına göre Erkan Petekkaya'nın ayağının kırılması sebebiyle dizi çekimlerine bir süre ara verildiğini duyuruldu.

13. bölümüyle final yapacağı konuşulan 'Kayıtdışı' yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de FOX TV'de!
Kanka upuzun yazmışsın ama açtım bugün ben :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sağlık her şeyden önemli.. Dizi Erkan Petekkaya'nın sağlık sorunları nedeniyle bitecek başka sebep yok. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sezonun en iddialı dizileri teker teker patlıyor. Önce Siyah Beyaz Aşk, şimdi de bu. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu haftadan ara verdi. Yerine Badem Şekeri 2 filmi çıkacak. Zaten 10. yada 13. bölümde final yapacak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu dizinin ilk bölümüne biraz göz atmıştım. Turkler her yerde populer sahnesi için. Neyse de Arrow'un Felicity çakmasını yapmişlar:A izledin mi @Çiğdem-

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
erkanda dizisi tutmayan oyuncular kervanina katildi)