Katy Perry'den Yeni Single Müjdesi!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Katy Perry'den Yeni Single Müjdesi!

1zlyrfs.png

Ünlü şarkıcı Katy Perry, 2015 yılında Prism Dünya turnesinden sonra sessizliğe bürünmüştü. Bu aralıkta şarkıcının yeni bir single hazırlığında olduğunu öğrenildi.

Katy Perry'nin yeni single'ı gelecek ay yayınlayacak. Şimdilik şarkı hakkında detay verilmedi.

2013 yılında çıkardığı ''Prism'' albümü yılın en çok satan albümlerinden biri olmuş. Dark Horse ve Roar şarkıları ise 2014 yılının en çok dinlenen ve en çok izlenen şarkısı olmuştu.

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper haber, yeni albümle ilgili haber olmaması ümitsizliğe kapılmaya neden olmuştu ama bu yıl sonu albüm gelecek galiba. :Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harika haber. :Z Bu yeni albüm haberlerinde bazı siteler 2018 filan deyince üzülmüş ve şaşırmıştım. En azında tek single filan yayınlayıp hem meydanı başkalarına bırakmasın, hemde yeni albümü için ön ayak olmuş olur. :hearteyes::hearteyes:

@OzaN @destere @xemrexxx @DarkLeqenD @turkuazz @Çiğdem- @Ahmad @GunesinOglu @MEnes @Doğu @vadikızı @Forumdash
ayy özellikle taylor swift'te kalmıştı ortalık vlla herşeye bu kadın aday oluyordu katy gelmesine buyüzden sevindim birazda :F :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Lady gaga, katy perry, rihanna şarkı çıkarmayınca harbiden ortalık çok boş gibi:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayy özellikle taylor swift'te kalmıştı ortalık vlla herşeye bu kadın aday oluyordu katy gelmesine buyüzden sevindim birazda :F :F :F
Valla cidden ortalık boş kaldı ya. :F Taylor'u hiç sorma oda zaten boşlukta uçtu. :D Şimdi benim asıl korkum bu kadar güzel bir albümden sonra acaba düşer mi diyorum. Bak rihanna düşüş yaşadı. Kendi albümünden yayınladığı Son 2 şarkısı 100 milyonu bile geçememiş.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla cidden ortalık boş kaldı ya. :F Taylor'u hiç sorma oda zaten boşlukta uçtu. :D Şimdi benim asıl korkum bu kadar güzel bir albümden sonra acaba düşer mi diyorum. Bak rihanna düşüş yaşadı. Kendi albümünden yayınladığı Son 2 şarkısı 100 milyonu bile geçememiş.
rihannanın son klipleri 80lı yıllardan kalma diyorduk hani oralarda çok başarılı olamadı sanırım son işleri çok öyle olay olmadı :F

katy de ror dark horse falan rekor izlenmeler aldı şimdi bu yeni şarkıları ilgi görse bile son başarılısının her bakımdan biraz altında kalacak son başarısını sadece diğer şarkıcılar değil katy kendisi bile zor yakalar bence :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
rihannanın son klipleri 80lı yıllardan kalma diyorduk hani oralarda çok başarılı olamadı sanırım son işleri çok öyle olay olmadı :F

katy de ror dark horse falan rekor izlenmeler aldı şimdi bu yeni şarkıları ilgi görse bile son başarılısının her bakımdan biraz altında kalacak son başarısını sadece diğer şarkıcılar değil katy kendisi bile zor yakalar bence :A :A :A
Eğer düşüş yaşarsa Katy. sen hemen eleştiriye başlarsın. :A